Yurtdışı Kargo En Hızlı

04-11-2019 13:18'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 01-11-2023 16:15

Yurtdışı Kargo En Hızlı

Yurtdışı kargo en hızlı ve en ekonomik taşıma hizmetinde en çok tercih edilen şirket olan Fast Express Kargo, dünyanın tüm ülkelerine bütün kıtalara gönderileri güvenle teslim etmektedir. Yurtdışı ister bireysel amaçlı, ister resmi amaçlı her ülkeye her şartlarda gönderim sağlanmaktadır. Yurtdışı kargo en hızlı gönderim işlemlerinde en önemli kriter güvenli bir şekilde taşınması ve zamanında ulaşmasıdır. Fast Express Kargo bu güven ve zaman sorununu ortadan kaldırmaktadır.

Yurtdışı Kargo En Hızlı Taşıma Hizmeti

Ürünlerin ithalat ve ihracat edilmesinin yanı sıra dünya ülkelerine evrak gönderilerini de Fast Express Kargo ile yurtdışı tüm ülkelere gönderebilirsiniz. Fast Express ile yurtdışı kargonuz, gönderilen ülke sınırları dışına çıktığı andan itibaren, karşı ülkedeki alıcının eline en hızlı şekilde  geçmesi ile biten stresli süreci ortadan kaldırmaktadır. Yurtdışına en hızlı bir şekilde göndereceğiniz gönderinin/malın/ürünün/eşyanın parasal olarak değeri 7500 euro'yu geçmemesi gerekmektedir. Ayrıca toplam desi ağırlığında 150 kilogramı geçmesi halinde Fast Express Kargo ile tekrar konuyla ilgili görüşme yapmanız gerekmektedir. Telefon numaralarımızdan ya da web sitemizin iletişim bölümünden irtibat sağlayabilirsiniz. Yurdışı kargo en hızlı hizmetinde bizlere emanet ettiğiniz gönderiler emniyetli bir şekilde taşınır ve güvenli bir şekilde teslim edilir.

Yurtdışı Kargo En Hızlı Gönderim

Resmi yada kişisel tüm yurtdışı kargo gönderileriniz, en hızlı, en güvenilir ve en uygun fiyatlı şekilde Fast Express Kargo ile yapılır. Toplu yurtdışı kargo gönderimi yapıyorsanız, şirketinizle yapacağımız anlaşma ile özel indirim sağlanmaktadır. Anlaşma yapmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Yurtdışı Kargo En Hızlı Gönderi Ücreti

Yurtdışı kargo en hızlı gönderimi ücretleri, taşınmasını istediğiniz gönderinin/malın/ürünün/eşyanın ebat ve ağırlığına, gönderileceği ülkeye ve buna bağlı olarak istenilen ek hizmetlerine göre farklılıklar yaratmaktadır. Fast Express Kargo web sitesinden fiyat edinebilir, sisteme gireceğiniz bilgiler doğrultusunda gönderinizin maliyeti hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. İşletmenize yurtdışı gönderilerinizde maliyet açısından en uygun, gönderim seçenek ve alternatif bakımından en rahat ve aynı zamanda en güvenli gönderim Fast Express Kargo ile yapılmaktadır. Yurtdışı kargo gönderileriniz Fast Express kargo tarafından özenle hazırlanır, paketlenir, emniyetli bir şekilde kolilenir. En hızlı şekilde evrak işlemleri aşamasından geçirilir. En güvenli şekilde de teslimatı yapılır. Genellikle havayolu tercih edildiği için uçak ile gönderim sağlanır.

Yurtdışı Express kargo mallarınız, gönderileriniz, evrak yada ürünleriniz için standart parça başı ağırlık 70 kg olmalıdır. Ayrıca standart boyut limiti maksimum 220 cm olarak belirlenmiştir. Bu ebatların ve ağırlıkların üzerindeki gönderiler için ekstra standardın dışına çıktığı için gönderim ücreti alınır. Yurtdışı Express kargo hizmetinde; uluslararası taşımacılık yapan operatörler petrol fiyatlarındaki değişimleri, ekonomik anlık durumları, yakıt fiyat farkı olarak taşıma bedellerine değişken olarak yansıtmaktadırlar. Yurtdışı Express kargolarınız için ekonomik ve güvenilir tek adresiniz Fast Express Kargo’dur.

Aynı zamanda dünya üzerindeki ülkelerde ve bölgede bulunan gönderileriniz, yurtdışı express kargo hizmetimiz ile yurtdışına kargo göndermeniz dışında aynı zamanda size, tarafınıza da ulaşabilir. Tüm kargo gönderilerinizi yurtdışından kendi bulunduğunuz lokasyona da  getirtebilirsiniz.

Yurtdışı Kargo En Hızlı ve Güvenilir Taşımacılık

Hızın önemli olduğu çağımızda, ürünlerin, belgelerin, kişi ve kurumlar için önemli olan her türlü materyalin olabildiği kadar hızlı ve güvenli bir şekilde bir yerden bir yere ulaştırılması elzemdir. Bundan dolayı en hızlı yurtdışı kargo ile en hızlı hizmetleri sunan firmalar her zaman daha fazla tercih edilmektedir. FAST EXPRESS, yurtdışı hızlı kargo hizmetleri, yurt dışı hızlı kargo hizmeti ile yıllardır güven kazanmaya devam ediyor. 
Türkiye’de ve dünyada hızla gelişen teknolojiyle birlikte; uluslararası seyahatler, ulaşım, iletişim ağları ve ticaret artık daha kolay ve yaygındır. İşlemlerin kolaylığı ve hızlılığındaki genişleme, uluslararası yük taşımacılığına olan ihtiyacı da ortaya çıkarmıştır. 
Arz-talep oranından dolayı uluslararası nakliye fiyatları da önceki yıllara göre azalmıştır. Gönderilecek ürünlerde maliyetin öneminin yanında ürünün hızlı teslimatı da önemli bir faktördür. 
Kişisel uluslararası gönderiler sıklıkla küçük işletme operasyonlarında ve kişisel e-postalar, hediye ürünleri, evrakların ve belgelerin gönderiminde kullanılmaktadır. Ticari uluslararası nakliye; malların, ürünlerin, makinelerin, parçaların, örnek malzemelerin, sergi ekipmanlarının, belgelerin ve elektronik ticaretin ihracatı için kullanılır.

Yurtdışına Hızlı bagaj gönderimi en hızlı nasıl yapılır?

Tatile gittiğinizde, seyahat ettiğinizde veya yurtdışına taşındığınızda fazlaca sayıda bagaj taşıyorsunuz. Bagajlar seyahat esnasında sıklıkla zorlu, yorucu ve can sıkıcı olabiliyor. Bagajı kendiniz taşıma zahmetine girmek istemezseniz yurtdışına hızlı bagaj gönderimi en hızlı nasıl yapılır sorusu aklınıza geliyor. Eğer siz de bu durumdan şikayetçiyseniz bagajınızı kargo taşımacılığı ile sizin seyahat ettiğiniz yere çok kolay bir şekilde gönderebilirsiniz. 
En hızlı Yurtdışı kargo ile en kısa sürede teslim olacak şekilde bagaj göndermek için birçok güvenli uluslararası kargo firması bulunur. Örneğin hızlıca, güvenli ve uygun fiyat seçenekli kargo şirketlerinden biri olan “Fast Express” uluslararası kargo taşımacılık firması; yurtdışına hızlı bagaj gönderimi en hızlı nasıl yapılır sorusunda müşterilerine bu konuda yardımcı olmaktadır. Yoğun zamanlarda bile bagajınızın en iyi şekilde gönderimi sağlanır. Bagajınız, uluslar arası valiz gönderimi için en hızlı şirket olan firmamız ile, havayolu üzerinden adres teslim olacak şekilde bulunduğunuz yere güvenle taşınır.

Ücretsiz online Yurtdışı kargo maliyeti hesaplayıcı

Her firmanın web adresi üzerinden ücretsiz olarak online yurtdışı kargolarınızı hesaplayabileceğiniz gibi bu hesabı çok basit bir şekilde sizler de yapabilirsiniz. Örneğin Uluslararası kargo paketi fiyatları belirlemesi birçok faktörden etkilenir. Her operatör kendi fiyatlandırma politikasını izleyebilir. 
Bu sebeple kargo şirketlerinin gönderim ücretleri arasında farklar mevcuttur. Kargo şirketi fiyatı esas olarak varış ülkesine, paketin ağırlığına ve miktarına göre belirler. İşlem sonucunda fiyatlar ağırlık ve hacim üzerinden hangisi büyükse esas alınır. Ağırlığın dışında başka fiyatlama artışlarınız varsa bu muhtemelen hacimsel ağırlık kaynaklıdır. Son anda maliyet sürprizleriyle karşılaşmamak üzere en hızlı yurtdışı kargo ile uluslar arası paket gönderimi sağlamak için hacim hesaplama konusunda bilgi sahibi olmanızda fayda var. 
Desi'nin hesaplama şekli aşağıdaki gibidir: 
• Genişlik x uzunluk x yükseklik/5000 
Mesela Amerika'ya 1 kg ağırlığa sahip ve 20x20x40 ölçülerinde bir kargo paketi yollayacağınızı varsayalım. Bu kargo paketi ağırlığına göre mi yoksa hacimsel ağırlığına göre mi hesaplanıyor? Yukarıda verilmiş formülle hesaplandığında hacimsel ağırlığının 3,2 olduğunu görüyoruz. Her firmanın buna göre fazlalık üstünden fiyat belirlendiğini düşünürsek; 3.2>1'den itibaren fiyat, bu kargo paketinin hacimsel ağırlığına göre hesaplanır.

Yurt dışı en hızlı kargo gönderme seçenekleri nelerdir?

Yurtdışına kargolarınızı gönderim yaparken genellikle makul fiyatlı ve kısa süreli teslim edenleri bulmak isteriz. Bu yüzden en acil yurtdışı kargo seçenekleri nelerdir sorusuna cevap arıyoruz. Bu soruyu cevaplamak için öncelikle hangi ürünleri göndereceğinize karar vermelisiniz. O zaman bir nakliye şirketi bulunması gerekiyor. Kargo şirketini bulup sonrasında da öncelikle ürününüzü güzel paketlemeli ve kargo şirketinin internet sitesinden fiyatını hesaplamalısınız. Son adımda yurt dışı kargonuzun gönderimini tamamlamak yapmanız gereken bir şey daha kaldı; o da, kargo şirketine gitmektir. 
Bunlara ek olarak en acil olarak yurtdışı kargo teslimatını nasıl teslim edileceğini öğrenmek için kargo taşıma türlerini firmaların iletişim numaraları arayarak bilgi edinebilirsiniz. Kargo paketlerinizin en hızlı ulaşımı hava kargo taşımacılığıyla olacaktır. Bu seçeneği de tercih edebilir ve kargonuzu zamandan tasarruf ederek alıcıya gönderebilirsiniz.

Küçük bir paketi yurtdışına göndermenin en hızlı yolu nedir

Küçük bir paketi yurtdışına göndermenin en hızlı yolu nedir diyorsanız ilk olarak uluslararası nakliye şirketleri arasından bir seçim yapın. Sizlerin; kişisel ve ticari kargolarınız için birçok firma yurt dışı en hızlı kargo gönderme seçenekleri nelerdir sorusuna yanıt vermektedir. Kendinize en uygun olan yurt içi ve yurt dışı nakliye şirketiyle bağlantı kurabilirsiniz. 
FAST EXPRESS, uçak ile yurt dışına hızlı kargo hizmeti sunan deneyimli bir firmadır. Fast Express, Küçük bir paketi yurtdışına göndermenin en hızlı yolu nedir sorunuzun cevabıdır çünkü bu firmalar dünyanın birçok ülkesine yayılan en güvenilir firmalardır. Seçeneklerinizi iyice araştırmalı ve kargo yapacağınız ülkeye kargo gönderimi yapıp yapmadıklarını şirketlerle iletişim kurarak anlayabilirsiniz.

İnternet üzerinden online en hızlı kargo nasıl gönderilir

İnternet üzerinden online en hızlı kargo nasıl gönderilir bilmiyorsanız, Express uluslararası kargoyu kullanarak kuryeyi aramanızın ardından kurye belirttiğiniz adrese gelerek paketinizin konşimento ile teslim alır. Adresiniz ürünlerin toplandığı alanlar dışında ise paketiniz MNG Kargo firması tarafından verdiğiniz adresten alınarak ofise gönderilecektir. 
Gönderinizin kargo ya da MNG Kargo aracılığıyla operasyon merkezine ulaşması tamamlandıktan sonra DHL, FedEx ve UPS arasında ana taşıyıcı belirlenecektir. Burada kargonun hangi ülkeye gideceğini ve taşıma süreleri dikkate alınır. En hızlı Yurtdışı uçak kargo ve en Express teslimatı sunan firma seçilecektir. Seçildikten sonra paketiniz başka kargolarla beraber ana taşıyıcının operasyon merkezine teslim edilecektir. 
Yurt dışı kargo nakliye şirketinin operasyon merkezine gelen paketler artık ana taşıyıcının inisiyatifiyle yurt dışına gönderilecektir. Yurt dışına çıktığınızda bagajınıza gümrükte güvenlik kontrolü yapılır. Herhangi bir sorun yaşanmaması neticesinde de paketiniz ana nakliye firmasının toplama merkezi aracılığıyla istediğiniz ülkeye ulaşacaktır. 
Paketiniz teslim yerine, belirtilen ülkeye ulaştığınızda gümrük ve güvenlik kontrollerinden geçebilir. Bagajla ilgili evrak (pasaport, vize evrakları vb.) gibi sorunlar yaşanmaz. Numune gönderimlerinde genellikle sorun yaşanmaz ancak gönderinizin türüne ve alıcı ülkenin gümrük kurallarına göre bazı incelemelere tabi tutulabilir. 
Alıcı ülkedeki gümrük muayenesinden sonra alıcı gümrük vergilerini ödemek zorunda kalınabilir. Kargoların özel şahıs tarafından teslim alınması durumunda varış ülkesinin gümrük kuralları dahilinde işlem gerçekleşmektedir. Muafiyet seviyesinin geçilmesi gümrük vergilerini vermek zorunda kalabilir. 
Kabul sonucunda bütün süreçler firma şirketi tarafından yapılmakta olup, mal tesliminden sonra vergi gelmiş kuryeye ödeme sağlanır. Teslimat süresi ise şu şekilde gerçekleşir; gümrükten kargonuzun geçmesi halinde kargo firmasının kuryesi paketinizi verilen adrese teslim edecektir. 
Gümrük vergisi söz konusu olduğunda, alıcı özel kişi ise kendisine vergiyi kabul edip etmediği sorulur. Kabul edilmesi halinde ise kargo dağıtıma çıkar. Teslimat sırasında kurye vergiyi tahsil eder ve paketin teslimini gerçekleştirir. Alıcı şirket ise firmanın gümrük müşaviri bu aşamada işlemleri gerçekleştirebilir. 
İşlemler sonunda paketiniz dilerseniz gümrük memurunun adresine ya da dilerseniz kargo ile belirttiğiniz adrese teslimi yapılır. İnternet üzerinden online en hızlı kargo nasıl gönderilir ve nasıl adrese ulaşım sağlanır tüm detaylarıyla yukarıda verdik. Sizler de bu aşamaları dikkate alarak, online şekilde kargonuzu güvenle gönderim sağlayabilirsiniz.

Yurtdışına Hızlı kargo göndermenin en kolay yolu 

Yurtdışı kargo en hızlı kargo ve yurtdışına hızlı ve acil kargo göndermenin en kolay yolunu arıyorsanız aşağıdaki adımları dikkatle takip etmelisiniz:
• Kargonuzu hazırlayınız. Makalede yer alan firmalardan kendinize en uygun olanı seçiniz. 
• Kargonun ağırlığının sisteme doğru işlendiğinden emin olmalısınız. 
• Kargo paketinin zarar görmemesi ve daha ucuz fiyata teslim edilmesi için doğru bir şekilde paketlemelisiniz. Gönderi alıcıya teslim edildikten sonra belirtilen taşıma güzergahının doğru seçmeniz gerekmektedir. Transfer seçeneği yoğun saatlerin dışında mevcutsa, bundan yararlanmak iyi bir fikir olacaktır. 
• Yurtdışına hızlı kargo göndermenin en kolay yolu, nakliye firmaları ile uzun süreli sözleşmeler imzalamaktır. Böylece ücret değişimlerine karşı kendinizi koruyabilirsiniz. Tercihlerin netleştirilmesiyle en uygun olan hizmeti alabilirsiniz. 
• Birden çok gönderi varsa bu kargo paketleri tek paket olarak hazırlanabilir. Ayrıca kargo şirketinin paketi teslim alma zamanı uygun olmalıdır.
 

Yurtdışına Hızlı kargo göndermek için en iyi uluslararası kargo şirketleri

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte uluslararası seyahat, iletişim ağları ve iş çalışmaları çok daha kolay hale geldi. Bunun sonucunda uluslararası ekspres kargoya olan ihtiyaç arttı ve maliyetleri azaldı. İşletmeler çoğunlukla e-ticaret, numune ve belge gönderimleri için en hızlı uluslararası Fast Express ile uluslar arası ülkelere uçak kargo ile hızlı yurtdışı teslimata ihtiyaç duyulurken, bireysel göndericiler e-ticaret sitelerinden alışveriş yapmak, hediyelikler ve belge göndermek için çoğunlukla Uluslararası Ekspres Kargo'ya ihtiyaç duymaktadır. 
Yurt dışı en hızlı kargo gönderme seçenekleri nelerdir araştırdığımızda; DHL, FEDEX ve UPS bu alanda dünya çapında lider firmalardır. Ekspres Kargolar da genellikle bu firmalarla işbirliği yaparlar. Verilen şirketlerin yanı sıra Yurtdışına Hızlı kargo göndermek için en iyi uluslararası kargo şirketleri olarak TNT ve Aramex ile Yurtiçi Kargo, Aras, MNG, Sürat ve PTT gibi global firmaları da sıralayabiliriz. 
Yerli şirketlerin en hızlı yurt dışı kargo gönderimleri DHL, FEDEX ve UPS gibi dünya çapında şirketlerle yapılan sözleşmeler aracılığıyla yürütülmektedir. PTT ise genellikle kargo gönderilen şirketin ulusal posta şirketleriyle işbirliği yapıyor. PTT kargo teslimatları, alıcı ülkenin ulusal postanesi tarafından gerçekleştirilir. 
Eğer sadece yurt dışına kargo göndermek istiyorsanız, teslim zamanı da sizin için mühim olan bir konu değilse ve ayrıca maliyetlerin de uygun olmasını istiyorsanız PTT Kargo'yu seçebilirsiniz. PTT Kargo yurtdışına hızlı kargo göndermenin en kolay yoludur. Ücretsiz online yurtdışı kargo maliyeti hesaplayıcı ile de maliyetlerinizi hesaplayabilirsiniz.
Kargonuz önemliyse ve zamandan tasarruf istiyorsanız yani en hızlı yurtdışı kargo seçeneklerini arıyorsanız; DHL, FEDEX ve UPS Express'i kullanmak size güvenilir ve hızlı teslimatın yanı sıra fiyat açısından da uygunluk sağlar. 

En Hızlı yurtdışı kargo ve nakliye firması nasıl seçilir

Uluslararası ekspres posta hizmetlerinden yararlanmak isteyen göndericiler belirli kriterlere bakarlar. İlk olarak kargonun gönderileceği firma en ucuzu, en hızlısı ve en güveniliri olmalıdır. Yurt dışına göndermek istediğiniz mal, ürün veya evrakların en güvenli ve yurtdışına en hızlı biçimde taşınacağını bilmenin rahatlığını hissedersiniz. 
Bazılarının tercihleri arasında ilk önemli faktör maliyettir ve buna göre bir firma araştırıp tercih ederler. Bazılarının da ilk tercihi kargonun en hızlı şekilde gönderimidir. Eğer tercihiniz ikincisi en hızlı yurtdışı uçak kargo seçeneği ise örneğin gönderilen belge önemliyse ve tam tarihinde teslim edilmesi gerekiyorsa en hızlı olanı seçilmelidir. 
Genel en hızlı yurtdışı kargo ve nakliye firması nasıl seçilir sorusunun cevabı göndericileri uygun varış noktasına ve güvenilir ulaşıma yönlendirecektir. Uluslararası paketleriniz için en ucuz nakliye, en iyi şekilde gönderim yapılacağı anlamına da gelmez. Gönderinizin yurt dışında seçtiğiniz ülkeye en ucuz kargo ile çok uygun maliyetle teslimi genellikle haftalar sürer. Bu tür geçici durumlarda ortaya çıkabilecek sorunlardan başınızın ağrımaması adına size en uygun firmayı araştırıp, ona göre bir tercih yapmalısınız. 

Yurtdışına hızlı kargo göndermek için uygun bir seçenek bulmak

Yurtdışına hızlı kargo göndermek için uygun bir seçenek bulmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki maddeleri taşıyan firmaları tercih etmek önceliğiniz olmalıdır:
• Ülkeler arası belge ve kargo taşımaları ve dağıtımlarında; firma kusursuz hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet ilkesini esas alarak hareket etmelidir. Siz göndericilerin ihtiyaçlarına uygun, uygun fiyatlı ve güvenilir hizmetler sunmak amacı olmalıdır.
• Dünyanın dört bir yanından gelen iş ve teknoloji yeniliklerini hizmetleriyle birleştirmelidir.
• Türkiye kargo taşımacılık sektöründe kendini geliştirmiş olmalıdır.
• Müşterilerin de tercihiyle iyi konumlara ulaşmak için müşteri memnuniyetini her zaman ana hedefi olarak görmelidir. 
• Tercih ettiğiniz firma büyük küçük yaptığı her kargo hizmetine özellikle dikkat etmelidir. 
• Müşteriler, gönderilerini teslim aldıkları andan varış noktasına kadar her zaman takip edebilmelidir. Her zaman gönderileri üzerinde tam kontrol sahibi olmalıdırlar.
• En Hızlı yurtdışı kargo ve nakliye firması nasıl seçilir? Seçeceğiniz firma müşteri talep ve ihtiyaçlarında hiçbir ayrım gözetmeksizin karşılayacak çözümler üretmelidir.
 

En hızlı yurtdışı kargo şirketleri ve ücretleri 2024

Uluslararası kargo şirketleri, kargo maliyetlerinin hesaplanmasını kullanıcıları için mümkün olduğu kadar basitleştirmiştir. En hızlı yurtdışı kargo şirketleri ve ücretleri 2024örnekleri DHL Cargo, UPS Cargo, TNT Cargo ve FEDEX Cargo web sitelerinde Ücretsiz online yurtdışı kargo maliyeti hesaplayıcı sistemler bulunmaktadır. 
Uluslararası nakliye ücretini kendiniz hesaplamak ve yurtdışına en hızlı yurtdışı uçak kargo gönderim zamanını bulmak için de bu araçları kullanabilirsiniz. Hesaplamaları internette kendiniz yapsanız dahi şirketle görüşmeniz sizin daha faydanıza olabilir. 
Çünkü firmayla iletişime geçtiğiniz takdirde genellikle daha iyi bir fiyatla kargonuzu gönderme şansınız vardır. Yurtdışına hızlı kargo göndermek için uygun bir seçenek bulmak için kargo firmasıyla yüz yüze görüşün.
DHL yurt dışı kargo gönderimi yapacaksanız; kargo hesaplamak için ilk olarak firmanın kendi internet sitesindeki “Teklif İste” bölümüne tıklayın. 
Bu sayfada gönderi tipini seçtikten sonra tek gönderi varsa "teklif al" seçeneğine tıklayın. Böylece fiyat talep kısmına gelmiş olursunuz. Kayıtlı üye olarak tüm bu işlemleri MyDHL ile daha kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. 
Aynı şekilde, en hızlı yurtdışı kargo şirketleri ve ücretleri 2024 FEDEX, TNT, UPS firmalarını da en acil  yurtdışı kargo ile en hızlı uluslararası zarf gönderimi tercihinizde kullanabilirsiniz. Paketinizi dünyanın her yerine uluslararası hava kargo yoluyla göndermek için UPS'i seçtiğinizde; daha hızlı ve daha ucuz hava taşımacılığına sahip olursunuz. Bunun için firmanın ilgili web adresini ziyaret edebilirsiniz.

En hızlı uluslararası nakliye firma rehberi

Yurt dışına kargo gönderimi yaptığınızda seçeneklerinize göre en hızlı hizmeti bazen alamayacağınızı bilmelisiniz. Ücretlendirmelerde sevkiyatın türü, boyutu, teslim zamanı vb. yukarıda sayılan faktörler etkin olmaktadır. Deniz ve hava yolu taşımacılık avantajı sunan kargo firmaları da farklı fiyatlar sunabilmektedir. 
Bu aşamada yurt dışına paket gönderirken isteklerinizi netleştirmeniz oldukça önemlidir. Örneğin teslim zamanının kesin fiyat üstünde çok etkisi vardır. Eğer iş yapıyorsanız ve yurtdışına en hızlı acil kargo gönderimi yapmak zorundaysanız hangi yurtdışı kurye firması en hızlıdır internet üzerinden araştırın ve yorumlarını okuyun. Sözleşme imzalayıp en makul olan firmayla çalışmak sizler için daha iyi bir seçenek olacaktır.
Yurtdışına hızlı kargo göndermek için uygun bir seçenek bulmak; her kargo şirketinin kendi kuralları, teslim süreleri ve fiyatları farklı olduğundan konu ile ilgili araştırmanızı yapmanız gerekliliğini doğurur. En iyi hizmeti zamanında alabilmeniz bakımından bu önemlidir. 
Ülkemizde yurt dışına kargo taşımacılığı yapan PTT Kargo, MNG Kargo ve Yurtiçi Kargo firmaları bulunmaktadır. Ayrıca UPS, FEDEX, DHL ve TNT gibi global kargo şirketlerinin birçok şehirde temsilcilikleri ya da şubeleri olduğundan yurtdışına bu şirketler aracılığıyla kargonuzu güvenle gönderebilirsiniz.
Fakat Yurtdışına güvenilir, hızlı ve ucuz kargo göndermek için şirketimiz, en hızlı kargo teslimatlarını, en uygun koşullarda sizler için yaratacaktır. Gönderim ücretine MARKA farkı ödemek istemiyorsanız uluslar arası acil paket taşımacılığını uçaklar ile yapan firmamız ile yurtdışı kargo iletişim bilgilerimizi arayıp, en hızlı olan yurt dışı taşımacılık firmasına ulaşmış olursunuz.
PTT’nin şu anda yurt dışına bireysel gönderilerde en uygun kargo fiyatlarını sağlayan firma olduğunu da belirtmek gerekiyor. Teslimat süreçleri daha uzun olsa da hızlı gönderim sağlama gibi bir durumunuz yoksa ekspres teslimat seçeneğini araştırıp inceleyebilirsiniz. PTT ile yurtdışına ulaştırılan paketler genellikle alıcı ülkenin PTT'nin aracı olan ülke nakliye firmasına teslim edilmektedir.
Sonuç olarak; Türkiye’de olan birçok kargo şirketi de yurtdışı kargo hizmeti vermektedir. En hızlı uluslar arası kargo ve paket gönderimi yapan firmaları özetler isek, en hızlı uluslararası nakliye firma rehberi şu şekildedir; PTT, FEDEX, DHL, TNT, UPS, FAST EXPRES, Aras Kargo, MNG Kargo ve Yurtiçi Kargo diyebiliriz.

Uluslararası hızlı kargo fiyatlar ve teslimat süreleri

Uluslararası hızlı kargo fiyatlar ve teslimat süreleri genellikle; Türkiye'den çıkış sonrası Avrupa'da bir ya da iki gün civarında teslim edilmektedir. Bu süre Amerika'da iki ya da üç günü bulabilmektedir. Güney Amerika'da teslim üç veya dört gün arası civarıdır. Afrika'da ise dört ya da beş iş günü içerisinde ürününüz teslim edilir. Uzakdoğu'da kargo teslim süreleri iki ila beş gün arasında değişmektedir. 
Eğer Rusya'ya bir belge gönderimi yapacaksanız bu süre üç günü bulmaktadır. Ukrayna’ya paket teslimleri ise dört gün içerisinde gerçekleşmiş olur. Ürün ve hizmetlerin güncel fiyatlarına erişmek isterseniz firmaların müşteri temsilciliklerinden müşteri iletişim telefon numaraları üstünden arayarak bilgi edinebilirsiniz. Ürünlerin gönderiminde bazı ek fiyatlandırmalarda geçerlidir. 
Uluslararası ekspres taşımacılık hizmeti üzerinden Uluslararası hızlı kargo fiyatlar ve teslimat süreleri örneği verecek olursak; savaş, terör veya toplumsal huzursuzluk nedeniyle “Irak, Suriye, Afganistan, Yemen, Sudan, Somali, Kuzey Kore, İran’a taşınan malların fiyatları üzerine otuz beş euro ek ücret ekleniyor. Promosyon indirimleriyle ilgili ödül için geçerli değildir. Yurt dışında teslim alınamayan, alıcının teslim alamadığı ya da alıcı tarafından kabul edilmeyen ekspres paketler ücret karşılığında iade edilecektir. 
Uluslararası ekspres gönderilerde iade ücreti, iade ücreti şeklinde göndericiye fatura kesilir. Uluslararası ekspres gönderilerde parça başına standart ağırlık yetmiş kg, standart ölçü sınırı ise 220 cm şeklinde belirlenir. Bu boyut ve ağırlığı aşan paketler standart olmayan bir nakliye ücretine tabi olacaktır. Uluslararası taşımacılık işletmecileri, petrol fiyatlarındaki değişiklikleri, yakıt fiyatı farklılıklarını da kargo maliyetlerine yansıtmaktadır.

Hangi Yurtdışı kurye firması en hızlıdır

Hangi Yurtdışı kurye firması en hızlıdır sorusunun yanıtı için uluslararası nakliye de en iyi firma araştırdık. En hızlı, en güvenli ve en ucuz uluslararası nakliye firmalarından birisi de yurtdışına uçakla en hızlı transferi sağlayan şirketimizdir. Avrupa ve Amerika gibi ülkelere paketi olan şirket ve bireyler,  yurtdışına hızlı kargo göndermek için en iyi uluslararası kargo şirketleri arasında yer alan firmamız ile yurtdışı kargo iletişim bilgilerinden ulaşırlar. Gönderiyi teslim etme ve gönderinin teslim alınması durumlarında, uluslararası nakliyede, uluslararası gümrük süreçlerinde ve güvenilir taşımada en hızlısıdır. 
“Fast Express Kargo”, dünya çapında ün kazanmıştır. Güvenli taşımacılığın düzenli sistemine sahip büyük firmaların iştiraki olup, uluslararası kargo hizmetinin en hızlı şirketi olmayı hedeflemektedir. Yurt dışına göndermeyi düşündüğünüz gönderileriniz; Alındığı zamandan teslim edildiği ana kadar korunur ve aktarım süreci başlar. Kayıt onaylarından geçerek takibi sistemlere kaydedilir. 
En hızlı yurt dışı teslimatı için eklenen kargonuzu, firmanın takip sistemi sayesinde bütün aşamalarında siz de izleyebilirsiniz. Teslimat saatine kadar olan adımları güvenle ve kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Express uluslararası kargo

Yurtdışına Express olarak gidecek acil paketler uçaklar ile uluslararası hızlı kargo şeklinde, uluslararası ekspres taşımacılık kapsamında müşterilerine profesyonel ve güvenli hava kargo hizmetleri sunmaktadır. Yurt dışı kargo işleri olan müşterisinin memnuniyeti deneyimli kadrosu için öncelikli amaçtır. Aynı zamanda hava taşımacılığı alanında da en hızlı yurtdışı kargo olmak, güvenilirlik ve makul fiyatlamalar firmanın önceliklerindendir. 
Yurt dışı kargo takibini sitenin web adresi üzerinden kontrol edebilirsiniz. Müşteri hizmetlerine tüm sorularınız için ulaşabilirsiniz. Dünyanın hızla gelişen teknolojiyle birlikte uluslararası yolculuklar, ulaşım, iletişim ağları ve ticaret artık daha kolay ve yaygın. 
Bu kolaylık ve hızlı genişleme, uluslararası yük taşımacılığına olan ihtiyacı daha da fazlalaştırıyor. Arz-talep oranından dolayı uluslararası nakliye ücretleri de önceki senelere göre azalıyor. Gönderilecek kargolarda maliyetin yanında ürünün hızlı teslimatı da zamandan kazanmak isteyenlerin ilk tercihi oluyor. 

Yurtdışı Express uçak kargo

Hava taşımacılığı, uluslararası kargolarınızı göndermenin en hızlı ve en güvenilir yoludur. Hangi Yurtdışı kurye firması en hızlıdır sorusu da gündeme gelmiş oluyor. Yurtdışı Express uçak kargo havayolu taşımacılığını tercih ediyor. Taşınan kargolar IATA kuralları çerçevesinde her an takip ediliyor. Yurt dışına mal gönderirken en önemli şey gönderinin yolda hangi süreçlerden geçtiği, teslim edilme tarihi gibi olayların takibidir. 
En hızlı uluslararası nakliye firma rehberi seçeneklerinden, Fast Express  yurt dışı kargo ile uluslararası taşımacılıkta, belge ve kargo gönderiminde kusursuz ve kaliteli bir hizmet ilkesiyle değerli kargo göndericilerine en iyi hizmeti ücretsiz olarak sunmayı amaçlıyor.
Yurtdışı Express uçak kargo, ülkeler arası ithalat-ihracat firmalarının, özel depoların, uluslararası nakliye firmaları ve acenteleri ile imzalamış olduğu antlaşmalar neticesinde ticari ve özel gönderilerinizi genel standartlara uygunluk kapsamında alıcıya teslim etmektedir. 
Uluslararası ülkelere gidecek olan zarf, paketler için, yurtdışına hızlı paket taşıma, kargo süreçlerinin en güvenli ve uluslar arası en hızlı yurtdışı kargo olacak şekilde iletilmesine yardımcı olup müşterilerin ihtiyaçlarını sınıflandırarak, iş ve taşımayı planlar. Yurt içi taşımadan depo ve gümrükleme süreçlerine kadar tüm detayları, en önemli taşıma modellerini hesaplar. 
Firma, uluslararası nakliye sektöründe bütün süreçleri müşteri dostu olarak önemsemekte ve kaliteli hizmet anlayışıyla tüm uluslararası nakliye hizmeti hızlıca ve makul fiyat çözümleri sunarak karşılamaktadır.

Did you find the answer to the question you were looking for?

Toplu yurtdışı kargo gönderimi yapmak isterseniz, sizlere özel indirimler sağlanmaktadır. Anlaşma yapmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Kurumsal yada bireysel amaçlı tüm yurtdışı kargolarınız, en hızlı ve en uygun fiyatlı şekilde Fast Express Kargo ile sağlanmaktadır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Fast Express Kargo yurtdışı birçok çözüm ortakları ile dünyanın birçok ülkesinin nakliyat ve lojistik ihtiyacını karşılamaktadır. Yurtdışı kargo Express taşıma hizmet içeriği size en uygun fiyat anlayışı içerisinde sunulup ve garanti kapsamı içerisinde yer alır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
ETGB’ li gönderilerde mal bedeli sınırı 15.000 € olarak belirlenmiştir. Beyannameli gönderilerde mal bedeli sınırı yoktur. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Gönderinizin evrakları oluşturulduktan sonra ister havale ister link üzerinden kart ile ödeme sistemimiz ile ödemenizi gerçekleştirebilmektesiniz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Ebat ve ağırlıklara göre değişmekte olan fiyatlar en düşük kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/

CUSTOMER SERVICELIVE SUPPORTWHATSAPP