Uluslararası Kargo Fiyatları ve Kargo Takibi

01-12-2020 11:21'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 01-07-2022 12:20

Uluslararası Kargo Fiyatları ve Kargo Takibi

Uluslararası Kargo Fiyatları ve Kargo Takibi

Küresel alandan tüketimin artmasıyla ticaret, e-ticaret, ithalat ve ihracat’ta giderek artmaktadır. Hızla büyüyen ticaretin hızına yetişebilmek için lojistik sektörü ve perakendeci firmalar başta olmak üzere e-ticaretle ilişkili tüm tarafların teknoloji yatırımları yapması zorunlu hale gelmiştir. Kargo taşımacılığı bağımsız değildir. Yurtdışı kargo göndericisi ve alıcısı; yüklenici firmayı seçerken kargonun ne kadar kısa sürede eline ulaşacağıyla yakından ilgilidirler.

Fast express yurtdışı kargo firması olarak tüm süreçleri ve hedeflerini ana yetkinliklerini destekleyici ve geliştirici yönde tasarladığımız için daha odaklı ve etkin çalışıyoruz. Günümüzde özellikle üretici şirketler başta olmak üzere, devletlerin ve şahısların ürün, mal, paket gibi eşyalarını taşıma ve dağıtımı konusunda firmamız en iyi hizmetleri sunmaktadır.

Uluslararası Kargo Fiyatları ve Kargo Takibi

Yurtdışı Kargo Taşıma Fiyatları

Yurtdışı kargo taşıma işleri firmaların ve şahısların siparişlerinin birleştirilmesi ile nakliye, gümrükleme, malzeme taşıma gibi maliyetleri azaltmak, kaynakları daha verimli kullanarak en uygun fiyatları ortaya çıkartıyoruz. Firmamız uluslararası alanda en iyi fiyatları sunmak adına ar-ge çalışmalarımıza da hız veriyoruz. Dünyada ve ülkemizde yaşanan ani dalgalanmalar sebebiyle fiyatlarda çok ani bir şekilde artmalar olabilmektedir. Diğer taraftan Fast eexpress olarak yurtdışı kargo hizmeti sunan firma olarak taşıma alanında uzmanlaşmış, deneyim sahibi olmuş riskleri daha iyi yönetebilmekte, maliyetini daha iyi hesaplayıp hizmeti alan firmaya daha kaliteli, uygun fiyatlı hizmet vermek için çok çalışıyoruz.

Fast express olarak kargonuzun ağırlığı ve boyutu ne olursa olsun taşıyoruz. Ağırlık ve boyut hesaplanarak desi değeri çıkartıldıktan sonra fiyatımızı sunuyoruz. Firma olarak en uygun fiyatları sizlere sunarak bu alanda en uygun fiyatlı ve en kaliteli hizmetleri sunmak adına çok çalışıyoruz.

Uluslararası Kargo Fiyatları ve Kargo Takibi

Yurtdışı Kargo Fiyatı Hesaplama

Yurtdışına göndereceğiniz kargolarınızın hesaplanması desi değerine göre ve gideceği adrese göre belirlenmektedir. Ayrıca kargonuzun hızlı gidip gitmeyeceği de fiyatı belirlemektedir. Hacim desi hesaplama için paketin eni – boyu – yüksekliği çarpılır. Çıkan sonuç ile beş bin bölerek hacim yani desi değerini bulmuş olursunuz. Bu değer ile sizlere fiyatlarımızı en uygun şekilde sunuyoruz.

Uluslararası Kargo Fiyatları ve Kargo Takibi

Yurtdışı Kargo Takibi

Yurtdışı kargo takibi konusu günümüzde çok önemlidir. Firmalar ve insanlar yurtdışına gönderilen kargolarının nerede olduğunu, ne işlem gördüğünü ve teslimatının ne zaman yapılacağını öğrenmek istemektedir. Bu nedenle taşıyıcı firma olarak sizlere verdiğimiz kargo takibi numarası ile kargolarınızı 7/24 istediğiniz yerde istediğiniz cihazda www.fast-express.com web sitemize girerek takip edebilirsiniz. Fast Express, yurtdışı kargo, uluslararası döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Did you find the answer to the question you were looking for?

Beyannameli gönderi aslında zor gibi görünse de rahatlıkla ve kolaylıkla yapabileceğiniz bir sistemdir. Sizden talep ettiğimiz üç evrağı hazırlamanız yeterlidir. Gerekli evraklar ile gönderinizin sevkini havalimanına sağladıktan sonra İzmir – Afrika gümrük çıkışlarımız ile detayları gümrükçünüze iletiyoruz. Gümrükçünüz beyanname işlemlerini tamamladıktan sonra gönderinizin çıkışı gerçekleşiyor ve adrese teslim sağlıyoruz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Çevrenizde ucuza kargo taşımacılığı yapıyoruz diyen bir çok firma mevcuttur. Ancak önemli olan hız ve güvenilirliktir. Ucuz fiyat verip Avrupa’ ya 20 günde transfer edende mevcuttur. Biz Fast Express olarak 7/24 takip edebileceğiniz sistemimiz ile Avrupa’ya 1-2 iş günü transfer süresince teslimat sağlamaktayız. Aradığınızda ulaşabileceğiniz müşteri destek çalışanlarımız ürününüzün son durumu hakkında sizi detaylı olarak bilgilendirmektedir. İnternet sitemizde bulunan canlı destek platformundan bilgi sağlamaktayız. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/

CUSTOMER SERVICELIVE SUPPORTWHATSAPP