İran'a Kargo Gönderen Şirketler

05-07-2021 14:39'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 30-06-2022 17:42

İran'a Kargo Gönderen Şirketler

İran, ortadoğu’nun en büyük siyasi ve askeri güçlerine sahiptir. Güneyde Basra Körfezi ve Umman Körfezi, kuzeyde ise Hazar Denizi ile çevrili olan ülke islam iş birliği OPEC üyesidir. İran, MÖ 4000'lere dayanan tarihi ve var olan yerleşmeleriyle dünyadaki en eski sürekli uygarlıklardan birine ev sahipliği yapmaktadır. İran ekonomisi planlı ekonomiye sahiptir. Petrol ve diğer büyük sektörlerde devlet işletmeciliği, köy tarımı ve küçük ölçekli özel işletme ve hizmet yatırımlarının bir karışımıdır. İran, Türkiye ve Pakistan ile ticaret ilişkilerini de geliştirmekte ve Ekonomik iş birliği örgütü adı verilen kurum aracılığıyla Batı ve Orta Asya’da ortak bir pazar oluşturma hedefini diğer ülkelerle paylaşmaktadır.

İran dış ticarette korumacı bir görünüme her ne kadar sahip olsa da uluslararası özellikle ABD’nin yaptırımları ekonomiye ciddi etkileri olmaktadır.

İran’a Hangi Malları Gönderebilirim?

İran’a kargo göndermek isteyen firmalarımızın ABD Hazine Bakanlığı tarafından yayınlanan SDN Listesini de kapsamlıca incelemeleri faydalı olacaktır. Bu listedeki kişi ve kurumlarla ticari iletişimde bulunmak, ABD’nin yaptırımlarından firmalarımızın da etkilenmesi sürecini beraberinde getirme ihtimalini taşımaktadır.

Fast Express İran Kargo

Uluslararası alanda ve Türkiye ile sınır olan tüm ülkelere özellikle İrana kargo gönderimi yapan Fast express ihtiyaçlarınıza yönelik yenilikçi hizmetler sunmaktayız. Bireysel olarak kargo göndermek yada kurumsal olarak kargo göndermek isteyen firmalar için müşterilerimize piyasanın en iyi hizmetlerini en makul fiyatlarla sunmaktayız. Firmamız Fast express engin taşımacılık tecrübemiz ile yüklerinizi Türkiye ve İran arasında hava kargo ile güvenli bir şekilde teslim etmeyi misyon edinmiştir. Bu anlamda firmamız birçok faktörü dikkate almakta ve maksimum güvenlikli hizmet sunmaktadır. Türkiye ve İran kargo güvenli teslimat için çok çalışmaktayız. Güvenliğin yanısıra yanı sıra zamanında teslimat konusunda da dikkatli olan firmamız, Türkiye İran kargo faaliyetlerinde başarılı teslimat geçmişi ile tanınmaktadır.

İran Kargo Fiyatları

İran kargo hizmetini fiyatlandırabilmek için kargonun ağırlığı, boyutu, sayısı ve bu kargonun içeriğini bilmemiz gerekmektedir. Ayrıca havalimanına veya adrese teslimat da İran kargo fiyatını etkileyen bir diğer etkendir. Firmamız tüm bu bilgilere sahip olduğunda en uygun yöntemleri araştırıp size en kısa sürede en uygun fiyatları sunmaktadır. Yurtdışı kargo gönderileri hesaplama yapılırken, hacim veya ağırlık bilgisinden hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en, boy, yükseklik cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur aynı paket için kendi kg ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili ağırlık üzerinden yapılır.

Fast Express olarak uluslararası kargolarınızda en uygun fiyatlandırmaları sağlamak için ekibimiz yoğun olarak çalışmaktadır. Tüm Türkiye’den bulunmuş olduğunuz adresten yurtdışında bulunan adrese teslimatlarınızı en ekonomik ve en hızlı şekilde yapabilmek için Uluslar arası kargo firmaları ile anlaşmalar sağlamakta ve hizmet ağımızı genişletebilmek için yeni çözümler aramaktayız. Kargonuz fast express ile emin ellerdedir.

İran Kargo Gönderim Süreci

Fast Express Kargo yurtdışına göndereceğiniz kargonun iş sürecinin planlamasını yapar, gönderilerinizi ve evrakları takip eder ve ihtiyaçlarınıza yönelik olarak organizasyonu sağlar. En uygun navlun tekliflerini detaylı bir şekilde inceleyerek, kombine hizmetlerle taşımaya konu olan mallarınızı sorunsuz bir şekilde ulaştırmaktadır.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile İran’ döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktayız.

Did you find the answer to the question you were looking for?

Yurtdışı kargo gönderileri kdv den muaf olup istisna kapsamındadır. İlgili faturalandırma ödemeleri için ayrıca kdv ödenmeyecek olup paket için yurtdışında vergiler oluşabilmektedir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Anlaşmalı olduğumuz acenteler ile gönderilerinizi adresinizden alıp alıcı ülkede istediğiniz bir adrese gönderebiliyoruz. Size ilettiğimiz evrakları kuryeye teslim etmeniz yeterlidir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

CUSTOMER SERVICELIVE SUPPORTWHATSAPP