En İyi Yurtdışı Kargo Şirketleri

25-06-2019 14:06'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 20-11-2023 16:58

En İyi Yurtdışı Kargo Şirketleri

Yurtdışı kargo şirketleri, uluslararası lojistik taşıma hizmetlerinde müşterilerine paket taşımacılığı, evrak taşımacılığı, hediye, ticari paketler gibi kargo taşıma hizmetleri vermektedir. Her şirket kendine özgü çalışma stili ve çalışma prensipleri vardır. Uluslararası kargo ve kurye taşımacılığında kargo şirketlerinin en çok önem verdikleri konulardan bir kaçı güvenlik, paket içeriğinin güvenliği, uygun fiyatlı taşıma ve kaliteli bir hizmet vermektir. Global olarak çalışan kargo şirketleri uluslararası taşımacılık kurallarına uygun olarak hareket eder ve taşıma işlemlerini de bu yönde belirlemektedir.

Güvenilir Yurtdışı Kargo Şirketi

Yurtdışına kargo ile, teknolojik ürünler olan tv, telefon, elektronik parçalar gibi komponentler gönderilmektedir. Gıda ürünlerinde ise sebze, meyve ve içecek gibi tüm gıda ürünleri, Araba parçaları, motor parçaları, tekstil ürünleri elbise, kadın giyim, erkek giyim, pantolon, gömlek etek, kumaş vb gibi tüm tekstil ürünleri yurtdışına gönderilir. Yurtdışına kargo gönderen şirketler yasal olmayan kargoları kesinlikle göndermemektedir. Patlayıcı, yanıcı kimyasal tüm ürünler olsun uyuşturucunun tüm maddeleri olsun yasaklı tüm maddeler taşınmamaktadır. 

Yurtdışına kargo gönderen şirketler kargoların taşınma esnasında herhangi bir zarar gelmemesi için paketleri çok iyi bir şekilde paketlemektedir. Fast express kargonuzun güvenliği için yükleme ve boşaltma esnasında paketinizin veya evraklarınızın başında durarak zarar gelmemesini sağlamaktadır. Ayrıca firma olarak kargo içeriğinin güvenliği için çok çalışmaktadır. Paketiniz teslim edilene kadar kesinlikle açılmamaktadır. Yurtdışı kargo olduğu için endişe edebilirsiniz ancak Fast express 200’ü aşkın dünya ülkesine gönderilen kargoların güvenliği için profesyonel kadrosu ile çalışmaktadır.

Profesyonel kadromuz ve kullandığımız sistem paketinizin güvenliğini alır ve her adımını sizlere bildirir. Şirket olarak kargo takip sistemimiz dünyanın en iyi sistemlerinden biridir. Kargo takip numarası ile kargonuzun nerede ve ne zaman teslim edileceğinizi kolayca görebilirsiniz. Kargolarınız değerli yada değersiz bir eşya veya evrak olsa dahi içeri bakılmaksızın firmamız tarafından her ülkeye gönderim yapılmaktadır.

Kaliteli Hizmet Veren Yurtdışı Kargo Hizmetleri

Fast Express olarak karşı ödemeli, normal kurye servisi, ekonomik kurye servisi, ithalat kurye servisi, mikro ithalat servisi, havayolu ihracat servisi ve karayolu parsiyel servislerimiz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ayrıca kuru buz sevkiyatında da önde gelen kargo şirketiyiz. Ayrıca Karşı ödemeli servisimiz yurtdışına gönderilen kargolarınız emin ellerde olduğunun farkına bizimle çalıştığınızda varacaksınız.

En İyi Yurtdışı Kargo Şirketleri 

Eğer uluslararası ucuz kargo gönderisi yapmanız gerekiyorsa, En ekonomik yurtdışı kargo şirketleri hizmet kalitesi olarak, Fast Express yurtdışı kargo taşıması yapan firmalar içinde en doğru hizmet alınabilecek seçeneklerden biri olarak; sizlere yurtdışı kargo hizmetlerinde güvenilir, hızlı, ucuz ve müşteri memnuniyeti için her yurtdışı paketine bir çözüm sunar.
En cazip yurtdışı kargo şirketleri dikkate alındığında, en hızlı olan ve ekonomik hizmet veren şirket; gönderdiğiniz paketleri yurtdışına hızlı olduğu kadar güvenilir uluslararası taşımacılık üzerinden yurtdışı adrese teslim edilir. Taşıma süreleri konusunda kesin ve güncel bilgilere sahip olmanızı sağlar. Tüm ülkelere Avrupa, Amerika, Afrika, Avustralya olarak geniş bir hizmet ağına sahiptir. Bu koşullarda uluslar arası paketinizi nerede olursanız olun, gönderilerinizi hedef ülkeye kolayca ulaştırabilirsiniz.
Firmamız, müşteri memnuniyetini her zaman birinci sırada tutmaktadır. Sorularınızı yanıtlamak, ihtiyaçlarınıza hitap eden en ucuz yurtdışı kargo ücretleriyle çözümler sunmak ve gönderilerinizin durumu hakkında sizi bilgilendirmek için her zaman burada bulunuruz. Aynı zamanda kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunarız. Böylece bütçenizi aşmadan uluslararası gönderiler yapabilirsiniz.
En ucuz yurtdışı kargo şirketleri şeklinde gösterilen yurtdışı kargo şirketleri, yıllardır uluslararası kargo sektöründe hizmet veren bir firmadır. Bu süre zarfında kazandığımız deneyim ve müşteri güveni, yapılmış olan doğru ve zamanında yurtdışı kargo teslimatları sonucunda oluşup, en güzel tercih için ekonomik ve hızlı uçak kargo işlemi yapmanızı sağlar.
Hızlı, güvenilir ve müşteri hizmetlerinin güler yüzlü anlayışıyla yurtdışı kargo paket gönderilerinizi en uygun uluslararası nakliye ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Yurtdışı Kargo Firmaları En Uygun Olanı

Eğer yurtdışına gönderi yapmanız gerekiyorsa, doğru kargo firmasını seçmek oldukça önemlidir. Yurtdışı kargo firmaları en ucuz olanı sorunsuz ve kesintisiz hizmet vermekte olan kargo şirketleridir. Hızlı hem de güvenilir bir hizmet arayışındaysanız, sizin için ideal bir seçenek tam da bu kargo şirketidir. En ekonomik yollu yurtdışı kargo şirketi ile:
Yurtdışı paket hızlı ve Güvenilir Hizmet: Gönderilerinizin zamanında ve sağlam kırılman Express adrese teslim edilmesi için titizlikle çalışır. Siz gönderinizi teslim ettiğinizde, gerisini gönül rahatlığıyla firmamıza bırakabilirsiniz.
Yurtdışı paket uygun Fiyatlar: Firma, rekabetçi fiyatları ile dikkat çeker. Yurtdışı uçak kargo koli gönderileriniz için en cazip fiyatları sunarak bütçenizi zorlamadan uluslararası gönderilerinizi gerçekleştirmenizi sağlar. Hem uygun fiyatlı hem de yüksek kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız, doğru adrestesiniz!
Yurtdışı taşımacılık geniş ağ ve destek: Dünya çapında yaygın bir kargo ağına sahiptir. Uluslararası kargonuzu hangi ülkeye gidiyor olursa olsun, gönderilerinizi kolaylıkla ulaştırabiliriz. Ayrıca, 7/24 müşteri destek ekibimiz ile her türlü sorunuz veya yardım ihtiyacınız için yanınızdayız.
Yurtdışı paket takip ve bilgilendirme: Gönderinizin durumunu takip etmek isterseniz, yurtdışı kargo online takip sistemi sayesinde her zaman bilgi sahibi olabilirsiniz. Gönderinizin her aşamasını kolayca izleyebilir ve müşteri internet sitemiz üzerinden bilgilendirme alabilirsiniz.

Uluslararası Kargo Şirketleri Listesi

Eğer uluslararası kargo gönderileri ile ilgili güvenilir, hızlı uçak kargo ve profesyonel bir hizmet arıyorsanız, tam da ihtiyacınız olan şirkettir. Uluslararası kargo şirketleri listesinde en üst sırada bulunan firmamız standartların üzerinde hizmet vermektedir. Her kıtada bulunan kargo gönderici ve kargo alıcılarına, mükemmel hizmet sunmayı kendimize misyon edinmiş bir ekip olarak, uluslararası kargo ihtiyaçlarınızı sorunsuz yurtdışı adrese en hızlı teslim ihtiyaçları karşılamak için buradayız.
Fast Express Olarak Sunduğumuz Hizmetler
 
Uluslararası Kargo Gönderileri: Dünya üzerinde bulunan 200 ü aşkın ülkeye yapılacak olan uçak kargo paket gönderilerinizi güvenli yurtdışı nakliye bazında taşırız. Hızlı paket taşımacılığı yanında güvenilir taşıma ağı sayesinde, paketleriniz hedef noktaya en kısa sürede ulaşır.
Yurtdışı kargo Özel Hizmetler: Her müşterinin özel ihtiyaçlarına uygun hizmetler sunmaktayız. İhtiyaçlarınıza uygun çözümler sunarak, kargonuzun hızlı uluslararası lojistik ile güvenli uçak kargoyla express şekilde gitmesini sağlıyoruz.
Yurtdışı kargo takip ve Bilgilendirme: Gönderinizin durumunu anlık olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca, gönderi süreci hakkında düzenli olarak bilgilendirilirsiniz, böylece her zaman nerede olduğunu ve ne zaman teslim edileceğini bilirsiniz.
Yurtdışı kargo gümrük Hizmetleri: Gümrük işlemleri konusunda uzman bir ekibe sahibiz. Uluslararası gönderilerinizin gümrük süreçlerini hızlandırır ve sorunsuzca tamamlarız.
Yurtdışı kargo müşteri hizmetleri desteği: Müşterilerin aldığı hizmetten memnun kalmasına büyük bir önem veririz. 7/24 müşteri desteği ile her türlü soru veya sorununuz için yanınızdayız.

Dünyaca Ünlü Yurtdışı Kargo Şirketleri

Dünyanın dört bir yanına paketlerinizi güvenle göndermek için birçok seçenek bulunmaktadır. Ancak, yurtdışı kargo hizmetlerinde öne çıkan, güvenilirlik ve hız konularında uzman olan birkaç seçkin şirket bulunmaktadır. Bu dünyaca ünlü yurtdışı kargo şirketleri içinde yer alan en önemli isimlerden biri, Fast Express'tir.
Uluslararası gönderilerinizi hızlı, güvenilir ve profesyonel uluslararası nakliye olarak taşıyan en düzey müşteri memnuniyeti ile taşıyan kargo firmamız, yılların deneyimi ve geniş ağları sayesinde dünyanın her yerine hızlı uçak kargoyla sorunsuz kargo hizmeti sunmaktadır.
Dünya ülkelerine yurtdışı kargo gönderi türünüze, hedefinize ve bütçenize uygun çeşitli seçenekler sunmakta olan  kargo hizmet çeşitlerimiz:
Hava Kargo: Acil gönderileriniz için hava kargo olarak uçaklar ile express taşıma hizmeti verilmesi için hızlı kargo paket servisi verilmektedir. Hızlı yurtdışı paket taşımacılığı üzerinden güvenilir teslimatlar için ideal bir seçenektir.
Deniz Kargo: Büyük hacimli ve ağır yükleriniz için deniz kargo seçeneği mevcuttur. Ekonomik gemi taşımacılığı ile güvenilir bir seçenektir.
Kara Kargo: Avrupa'nın dört bir yanına ve diğer kara yolu ulaşımıyla ulaşılamayan bölgelere kara üzerinden tır ile ekonomik kargo hizmeti vermektedir.
Express Kargo: Acil ve hızlı teslimatlar için express kargo seçenekleri mevcuttur. Gönderileriniz belirtilen süre içinde teslim edilir.
E-Ticaret Kargo: İnternet üzerinden satış yapan işletmelere özel e-ticaret kargo hizmetleri sunar. İşletmenizin büyümesine katkı sağlar.
Amazon yurtdışı kargo ihtiyaçlarınız doğrultusunda ucuz yollu ekonomik uluslararası kargo fiyatları sunmak için elinden gelenin fazlasını yapmaktadır.

En Memnun Kalacağınız Yurtdışı Kargo Şirketi

İş dünyasından bireysel gönderilere kadar birçok ihtiyacı karşılayan yurtdışı kargo şirketi olarak en memnun kalacağınız yurtdışı kargo şirketleri sıralamasında en ön planda yer almaktadır.
Yurtdışı kargo hizmeti sunan birçok firma arasında yer olan kargo firmamız; hız, güven, müşteri memnuniyeti ve profesyonellikle ön plana çıkmaktadır. Peki, En hızlı yurtdışı kargo şirketi seçerken nelere dikkat etmek gerekir?

Hızlı ve Güvenilir Taşıma Hizmeti Veriyor Mu?

 
Uluslararası kargo gönderilerinizi en hızlı yurtdışı lojistik şeklinde uluslararası bölgelere ulaştırılıyor mu? Gönderilerinizin zamanında ve güvenli yurtdışı paket taşımacılığı ile adrese teslim edilmesi, bu şirketimizin öncelikli görevidir. Uluslararası taşıma ağının genişliği ve deneyimli ekibi sayesinde, Fast Express'in gönderilerinizi en hızlı yurtdışı lojistik, güvenilir yurtdışı kargo olacak şekilde ulaştıracağından emin olabilirsiniz.

Geniş Hizmet Yelpazesi İle Tüm İhtiyaçlara Cevap Veriyor Mu?

Firmamızın farklı ihtiyaçlara cevap verebilmek için geniş hizmet yelpazesine sahip; evrak ve paket gönderimi, hava kargo, deniz kargo, kapıdan kapıya teslimat, gümrükleme hizmetleri, depolama ve dağıtım gibi birçok seçenekleri bulunmaktadır. Yurtdışı paketi gidecek müşteriler, ihtiyaçlarına en ekonomik uluslararası kargo çözümünü seçebilirler.

Profesyonel Destek ve Danışmanlık Hizmeti Var Mı?

Yurtdışı kargo paketleri varış ülkesine ait gümrük işlemleri, ithalat ve ihracat düzenlemeleri gibi karmaşık konuları içerebilir. Müşterilerimize profesyonel destek ve danışmanlık hizmetleri sunarak bu süreçleri kolaylaştırırız. 

Takip ve Bilgilendirme Hizmeti Var Mı?

Müşterilerimize gönderilerinin durumunu anlık olarak takip etme imkânı sunarız. Yurtdışına ekonomik gönderilerinizi nerede olduğunuza dair güncel bilgilere kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca, gönderi aşamaları hakkında düzenli olarak bilgilendirilirsiniz, böylece her zaman kontrol altında olursunuz.

Rekabetçi Fiyatlarla Bütçenizi Zorlamadan Hizmet Veriyor Mu?

Yüksek kalitede kargo hizmetleri sunarken rekabetçi fiyatlarla da müşterilerine hitap ederiz. Bu, işletmelerin ve bireylerin bütçelerini aşmadan uluslararası kargo gönderisi yapmalarına olanak tanır.

Yurtdışı Kargo Firmaları Hangileri?

Yurtdışı kargo kolilerinin ekonomik olması için birçok insan veya işletme, yurtdışına paketler göndermek veya almak için güvenilir kargo firmalarına ihtiyaç duyar. Yurtdışı kargo firmaları hangileri diye araştırma yapanlara en ucuz yurtdışı kargo şirketi olarak cevap veririz.
Yurtdışı kargo hizmetlerinde Türkiye merkezli olan bu firma, uluslararası taşımacılıkta geniş bir deneyime sahiptir. Müşterilerine hızlı yurtdışı adrese teslim ile güvenilir kargo çözümleri sunmayı ve müşterilerin ekonomik ve hızlı yurtdışı kargo hizmeti alabilmesine gereken özeni göstererek; müşterilerine uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunmayı amaç edinmiştir
Fast Express'in yurtdışı kargo hizmetlerine dair bazı avantajları şunlardır:
• Gönderilerinizi hızlı uçak kargoyla zamanında hedefinize ulaştırır.
• Uzun yıllara dayanan deneyimi ve uluslararası işbirlikleri sayesinde güvenilir bir kargo hizmeti verebilmesi.
• Müşterilerine farklı kargo seçenekleri sunar, böylece ihtiyaçlarınıza cevap verecek yurtdışı kargo fiyatlarıyla değişik seçenekler bulabilirsiniz.
• Firma, rekabetçi fiyatlarla kaliteli hizmet sunar.
• Müşteri hizmetleri bölümümüz şeffaf bir biçimde doğru ve çözümcü olarak hizmet vermeye özen ve önem vererek her türlü sorunuz için profesyonel müşteri hizmetleri sunar.
Yurtdışı kargo zarf gönderisi yapmadan önce, gönderinizin boyutu, ağırlığı, hedefi ve diğer özel gereksinimleri göz önünde bulundurarak en ucuz yurtdışı paket taşıyan kargo firmasını seçmek önemlidir. En ucuz yurtdışı kargo şirketi güvenilir ve deneyimli bir kargo firması olması yanı sıra; yurtdışı kargo işlemleri için uygun bir seçenek olabilir.

Yurtdışı Kargo Firmaları Arasında En Uygun Olanı

İş seyahatleri, e-ticaret işletmeleri, aile ziyaretleri veya kişisel ihtiyaçlar için yurtdışına gönderi yapma gereksinimi, birçok insan için sıkça karşılaşılan bir durumdur ve yurtdışı kargo firmaları arasında en ekonomik olanı şüphesiz firmamızdır.
 Firmamız yılların tecrübesi ile uygun fiyatlar, hızlı teslimatlar ve geniş hizmet yelpazesi ile dikkatleri üzerine çekmektedir.
Eğer yurtdışı ucuz kargo ile gönderim yapmayı düşünüyorsanız, firmamıza ulaşarak daha fazla bilgi alabilir ve hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz. Yurtdışına gönderi yapmak, güvenilirlik ve uygun fiyatlarla bir araya gelirken, uluslararası kargo gönderim sürecinizi daha kolay ve verimli hale dönüşecektir.

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

Ülkemizde havayolu ile uçak kargo taşıma hizmeti veren global bazlı firmalarla çalışan Fast Express Kargo, tüm gönderilerinizi hızlı ve özenli bir şekilde göndermektedir. Ülkenizden yurtdışına – Yurtdışından kendi ülkenize kargo göndereceğiniz zaman her bir havayolu kargo firmasından ayrı ayrı tek tek görüşüp teslimat ve işleyiş hakkında bilgi almak, fiyat teklifi almak, ürünü teslim etmek gibi tüm süreçler streslidir. Ayrıca bu süreçler size zaman ve maliyet açısından da problem teşkil edecektir. Fast Express Kargo, sizi bu zorlu süreçten kurtarıp, göndereceğiniz ürünü sizden teslim aldıktan sonra, sizin yerinize en uygun ve en hızı havayolu kargo firması ile gönderiniz teslim etmektedir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı uçak kargo ile gönderilebileceğiniz ürünler, ihracat malları, evraklar, dosyalar ve dökümanlar uçak kargoya verilerek, havayolu ile birkaç gün içerisinde istediğiniz ülkeden istediğiniz ülkeye ulaşımı sağlanmaktadır. Fast Express Kargo ile tüm aşamalar kolaylıkla halledilip, istediğiniz alıcıya güvenle teslim edilir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Anlaşmalı olduğumuz acenteler ile gönderilerinizi adresinizden alıp alıcı ülkede istediğiniz bir adrese gönderebiliyoruz. Size ilettiğimiz evrakları kuryeye teslim etmeniz yeterlidir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı kargolar için fiyatlandırmalar döviz bazında yurtdışından belirlendiği için döviz kurlarındaki artışlar, uluslar arası petrol fiyatlarında meydana gelen değişimler, kargo fiyatlarının da artmasına neden olmaktadır. Fiyatlandırmalar için Kampanya fiyatlarımızı incelemenizi tavsiye ederiz www.fast-express.com/tr/kampanya/
1. Bölgeden başlayıp 7. Bölgeye kadar giden ülke grupları için fiyatlandırmalar farklıdır. Gönderiniz oluştuğunda ebat ve ağırlıkları ile birlikte ülke grubuna bakarak fiyatlandırma yapabilmekteyiz. Daha detaylı bilgi için Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP