Yurtdışı Kargo ile İlaç Göndermek Yasak mı?

15-06-2020 14:30'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 10-03-2023 23:26

Yurtdışı Kargo ile İlaç Göndermek Yasak mı

Yurtdışı Kargo ile İlaç Göndermek Yasak mı?

İlaç herhangi bir hastalığın tedavisinde kullanılmaktadır. İnsanoğlunun tarih boyunca farklı yöntemlerle iyileştirme yöntemi kullanmaktadır. Eskiden doğal yöntemlerle tedavi yapılmaktaydı. Ancak günümüzde tıp açısından araştırılmış ve tedavisinde etki gösteren ürün ilaçtır. İlaç dünya üzerinde tıp doktorları tarafından araştırılmış ve her hastalık için ayrı ayrı ilaçlar kullanılmaktadır. Dünya üzerinde insanların ilaç ihtiyacını karşılamak için bir çok firma kargo transferi yapmaktadır.

Yurtdışı kargo transferinde en önemli ürün gönderiminden birisi de ilaçtır. İlaç gönderimlerinde her ülke sıkı bir denetim gerçekleştirmektedir. İlaç için bazı şartlar ve raporlar istenmektedir. İlaçların gümrüklerden geçmesi için mutlaka bu standartlara uyulmalıdır. Yurtdışına ilaç gönderme konusunda geldiğimizde ise yurtdışı kargo ile ilaç dahil her şey gönderilebilmektedir. Yukarıda belirttiğimiz gibi gerekli belgeler ışığında her türlü kargonuzu kolaylıkla gönderebilirsiniz.

Yurtdışı Kargo ile İlaç Göndermek Yasak mı

Yurtdışına Kargo Göndermek için İstenen Belgeler

  • İlaca ait reçete
  • İlaç prospektüsü
  • Sağlık raporu
  • Sosyal sağlık bilgileri
  • İlaç kullanma nedenleri

Yurtdışına İlaç Nasıl Gönderirim?

Yurtdışına ilaç göndermek istediğiniz de Fast express ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Firmamız tüm bireysel ilaç gönderimleriniz ve firma ilaç gönderimlerinizi için sizlere en iyi desteği sunar. 0215 414 4410 veya 0232 425 1205 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz. Bu numaralar haricinde www.fast-express.com web sitesi üzerinden bizlere ulaşabilir ya da online kargo gönderisi oluşturabilirsiniz.

Yurtdışı Kargo ile İlaç Göndermek Yasak mı

Hava Yolu ile Hızlı Kargo Gönderimi

Firmamız ilaçlarınızın zamanında önce teslim edebilmek için hava yolunu tercih etmektedir. Hava yolunda kullandığımız uçak kargolar dünyanın her yerine gönderilmektedir. Hızlı ya da normal kargo gönderimlerinde dahi ilaç gönderiminin gümrüklerde neden alındığı sorgulanmaktadır. Zor ve zahmetli olan bu süreci en hızlı şekilde yapabilmek için çok çalışmaktayız.

Yurtdışından Kargo ile İlaç Getirebilir miyim?

Yurtdışından istediğiniz ülkeden gerekli belgeler ve raporlar ile ülkemize istediğiniz ilacı getirebilirsiniz. Gümrükten geçen ilaçlar gerekli birimler tarafından değerlendirilerek gümrükten ülkemizde piyasaya arz edilebilir. Fast express tüm bu sürecin hızlı şekilde ilerlemesi için en iyi şekilde pratik ve kaliteli hizmet vermektedir.

Yurtdışı Kargo ile İlaç Göndermek Yasak mı

Fast express uluslararası ilaç taşımacılığında müşterilerine hızlı, güvenli ve uygun fiyatlı çözümler sunmaktadır.

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

Yurtdışı kargo hizmetinde diğer hızlı kargo taşıma yöntemlerine göre Fast Express Kargo hava ile uçak kurye taşımacılığında oldukça güvenilir ve hızlıdır. Yurtdışına en hızlı bir şekilde ürün, mal, ürün ve belge göndermek için bizlere ulaşabilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı kargo gönderileri için indirimli fiyat alınması kargo gönderecek müşterilerin en çok talep ettiği konulardan biridir. İndirim olarak kargonun en ucuz şekilde gönderilmesi için içine koyulmuş olan kargo paketinin en ekonomik şekilde en küçük şekilde hazırlanmış olması gerekmektedir. Paket hazırlanırken içinde bulunan malzemelerin hasar görmemesi de dikkate alınmalıdır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP