Yurtdışı Kargo Ceket Gönderimi

14-04-2021 11:17'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 01-07-2022 13:16

Yurtdışı Kargo Ceket Gönderimi

Globalleşen dünyada dünya o kadar küçük hale geldi ki insanlar dünyanın en uzak noktasına çok kısa sürelerde gidebilmektedir. Eskiden hayal olan bu sistem günümüze teknolojinin gelişmesi ile artık çok basit, kolay ve güvenli hale geldi. Günümüze insan ve eşya taşımacılığı kara, hava, deniz ve demir yolu ile yapılmaktadır. Özelikle tüketimin artması ile insanların ihtiyaçlarını karşılamak için çok hızlı yurtdışı kargo taşıma hizmetleri sunulması gerekmektedir.

Dünya’da ve Türkiye’de büyüyen ekonomiyle birlikte Türkiye’de yurtdışı kargo taşıma sektörü 2010 yılından sonra büyümeye başladı. Son dönemlerde gerçekleştirilen ülkelerarası iş birliği, uluslararası ticareti geliştirme yönünde yapılan anlaşmalar kara, deniz ve hava taşımacılığı göz önünde bulundurulduğunda; Türkiye’nin dış ticaret hacmi ve özellikle ihracat hedefleri doğrultusunda taşıma sektörünün bu gelişme ve hedeflere paralel olarak büyümektedir. Çok fazla uzatmadan yurtdışı kargo gönderiminde firmamız tekstil sektörünün yükünü çekerek ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. Aynı zamanda müşterilerinin taşıma sorunlarını çözerek mağdur etmemektedir.

Yurtdışı Kargo konusunda ülkemizde ve dünyada tekstil ürünleri arasında ceket imalatı yapılan ürünlerin gönderimi yapıyoruz. Kadın, erkek hiç fark etmez bireysel ya da firmaların yaptığı imalatlı ürünlerin gönderiminde Türkiye’deki ve dünyadaki müşterilerimize en iyi hizmetleri sunuyoruz. İmalatını yaptığınız kışlık ceket ürünlerin gönderimi firmamız tarafından gönderilmesi çok kolaydır. Yılların verdiği tecrübe sayesinde her türlü paket, giysi, tekstil ürünleri olmak üzere her şeyi göndermektedir.

Ceket Gönderimlerinde Gümrük İşlemleri

Ceket gönderimlerinde yurtdışı kargonun karşı ülkenin gümrük mevzuatına uygun olması gereklidir. Ülke sınırları içerisine göndereceğiniz gönderinin, yurtdışındaki ülkeden toplandıktan sonra bulunduğu ülkenin yasaları ve gümrük mevzuatı doğrultusunda güvenlik ve gümrük kontrolleri sağlanıp gönderimi gerçekleştirilir. Kendi ülkenize yurtdışından gelen kargolarınız, öncelikle ülkenize giriş yaptığı havalimanında gümrük ve güvenlik kontrolünden geçmektedir. Kargonuz evrak, belge, doküman kapsamında soru yok ve gönderim standartlarına uygun ise genellikle gümrükte sorun yaşanmadan teslim edilmek üzere dağıtıma çıkmaktadır. Dağıtıma çıkartıldıktan sonra zamanında doğru kişiye teslim edilmesi için çalışıyoruz.

Yurtdışı Kargo Ceket Gönderim Ücreti

Yurtdışına ne gönderirseniz gönderin bu ceket gibi tekstil ürünleri için de geçerli paketinizi desi yani en boy ve ağırlık değerleri baz alınarak verilen fiyattır. Her müşterimiz için baz aldığımız bu fiyatlar piyasanın en uygun fiyatlarıdır.  Yurtdışı kargo gönderileri için indirimli fiyat alınması kargo gönderecek müşterilerin en çok talep ettiği konulardan biridir. İndirim olarak kargonun en ucuz şekilde gönderilmesi için içine koyulmuş olan kargo paketinin en ekonomik şekilde en küçük şekilde hazırlanmış olması gerekmektedir. Paket hazırlanırken içinde bulunan malzemelerin hasar görmemesi de dikkate alınmalıdır. Yurtdışı kargo fiyatları hesaplanırken gidecek olan paketin ağırlığı ve kapladığı hacme göre çıkan hacim ağırlığı üzerinden hangisi büyük ise bu ağırlık üzerinden fiyatlandırma yapılarak gideceği ülkenin hangi bölgede olduğuna bakılarak kilo ve ülke karşılığı çıkan rakam üzerinden ödeme yapılır. Ülkeler yakınlık uzaklık olarak değil uçuşların yoğunluğuna göre uygun fiyat elde edilebilir.

Online sistemimiz ile kargolarınızı bir tıkla anında gönderebilirsiniz. Web sitemiz üzerinden online kargo gönderisi oluştur bağlantısına tıklayıp gönderinizi oluşturun. Kargolarınız kapınızdan alınıp belirttiğiniz adreslerde belirttiğiniz kişilere teslimatı yapılmaktadır.

Yurtdışı kargo gönderim hizmetinde en önemli noktalardan biri de kargo takibidir. Kargo takibini iyi yapan firmalar müşterilerine kargonun her hareketini bildirebilir. Müşterilerinizde kargo takip numarası ile kargosunun nerede ve hangi aşamada olduğunu görebilir. Kargolarınız Fast express tarafından özenle paketlenerek Pennsylvania’ya gönderilir. Gönderileriniz profesyonel ekibimiz tarafından takip edilmektedir. Ayrıca firmamız ceket gönderimlerinizde 7/24 takip ettiği gibi doğru zamanda doğru kişilere teslimat yapmaktadır. Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda kadın ve erkek ceket gönderimi ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize uzman kadromuz ile en iyi hizmetleri sunuyoruz.

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

Fast Express Kargo yurtdışına göndereceğiniz kargonun iş sürecinin planlamasını yapar, gönderilerinizi ve evrakları takip eder ve ihtiyaçlarınıza yönelik olarak organizasyonu sağlar. En uygun navlun tekliflerini detaylı bir şekilde inceleyerek, kombine hizmetlerle taşımaya konu olan mallarınızı sorunsuz bir şekilde ulaştırmaktadır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Her türlü kırılacak malzemenizi özenle paketleyerek hasar görmesini ve her bir kenarına yaptığımız etiketler paketinizin kaybolmasını önlüyoruz. Titiz operasyon çalışmamız neticesinde Fast Express olarak güvenilirlik bizim için en önemli noktadır. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP