Yurtdışına Gelinlik Gönderimi

22-12-2020 13:45'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 18-05-2023 23:52

Yurtdışına Gelinlik Gönderimi

Yurtdışına Gelinlik Gönderimi

Yurtdışı kargo taşıma son yıllarda artan bir grafikle hızla devam etmektedir. Yaşanan pandemi, savaş, ambargolar vb gibi olaylar olmasına karşın insanlar online olarak siparişlerini internet üzerinden vermektedir. Ayrıca tüketimin artmasıyla taşıma sektörü bu yük taşımak adına çok fazla çaba sarf etmeye başladı.

Yurtdışı kargo taşıma hizmetinde son yıllarda tekstil sektörü iyice büyüdü. İnsanlar artık uluslararası alanda alımlar yapmaktadır. Özellikle gelinlik sektörü ülkemizde çok hızla büyüdü. Gelinlik sektöründe ülkemizde çok fazla imalatçı firma bulunmaktadır. Düğün hazırlıkları yapan bir çok insan için tasarlanan ve imalatı yapılan gelinlik modelleri ülkemizde ve dünyada çok fazla rağbet görmektedir. Gelinlik gönderimindeki süreçte hızlı ve doğru kararlar vermek önemlidir.

Yurtdışı Kargo Gelinlik Gönderen Firmalar

Yurtdışına gelinlik vb kıyafet gönderen bir çok firma bulunmaktadır. Bu firmalar dan biride Fast Express’dir. Firmamız fast express uluslararası alanda kıyafet, gelinlik vb gibi tekstil ürünlerini taşımaktadır. Türkiye’den yurtdışına gelinlik, Prenses kesim gelinlikler, düz kesim gelinlikler, balık kesim gelinlikler, A kesim gelinlikler gibi her türlü gelinlik modellerini yurtdışında istediğiniz ülkeye taşıyoruz.

Yurtdışına Gelinlik Gönderimi

Yurtdışına Gelinlik Taşıma Fiyatları

Yurtdışına gelinlik taşıma hizmetinde firmamız tüm ürünlerde olduğu gibi kıyafet ve gelinlik gönderimlerinde desi değerini hesaplayıp göndermektedir. Gelinlik gönderilerinizi yurtdışına kargo ile göndermek istediğiniz de gönderinin desi ve hacim gereklidir bu değeri bilmeniz yeterlidir. Hacmini hesaplamak istediğiniz yurtdışı kargo paketinizin enini, boyunu ve yüksekliğini birbiriyle çarpınız. Çarptığınız işlemden sonra çıkan sonucu beş bine bölünüz. Çıkan sonuç size desi hacim hesaplamasının sonucunu verecektir. Firmamız da bu hesaplamaya riayet ederek fiyat vermektedir.

Yurtdışı gelinlik gönderimi konusunda fiyatı belirleyen hususlarda biri de gelinlik modellerinin hangi ülkeye hangi adrese gideceğidir. Nereye gideceği belirlendikten sonra kargonuz için sizlere fiyatlarımızı çıkartıyoruz. Kargonuz için piyasanın en uygun fiyatlarını sunan firmamız sorunsuz, hızlı ve güvenilir gelinlik kargo gönderim hizmeti sunmaktadır.

Yurtdışına Gelinlik Gönderimi

Yurtdışı Kargo Gelinlik Gönderimi Nasıl Yapılır?

Fast Express olarak yurtdışına gelinlik gönderiminde genellikle hava yolunu tercih etmektedir. Türkiye’nin her yerinden kapınızdan alınan kargolarınızın gönderim sürecinin planlamasını yapar, gönderilerinizi ve evrakları takip eder ve ihtiyaçlarınıza yönelik olarak organizasyonu en iyi şekilde yapar. En uygun navlun tekliflerini detaylı bir şekilde inceleyerek, kombine hizmetlerle taşımaya konu olan gelinlikleri sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaştırmaktadır. Kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanmak için bu bağlantıya tıklayınız. www.fast-express.com/tr/kampanya/

Fast experss olarak gelinlik imalatı yapan firmalar ve bireysel olarak gelinlik gönderimi yapmak isteyen herkes için en iyi hizmetleri sunmaktadır. Kargo takibi konusunda da en son teknoloji donanım ve yazılımları kullanarak kargo hareketlerinizi alıcınıza ulaşana kadar takip eder.

Yurtdışına Gelinlik Gönderimi

En hızlı, güvenilir, uygun fiyatlarla gelinlik gönderimi yapan Fast Express; gelinlik elbise taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktadır.

Did you find the answer to the question you were looking for?

Ülkenizden dünyanın herhangi noktasına gönderilerinizi hızlı, düşük maliyetli, güvenli ve özenli bir şekilde kolaylıkla yapabilirsiniz. Ülkeler arası Yurtdışı Express Kargo hizmetinde fiyat olarak en cazip, gönderim seçeneklerinizin arasında alternatif bakımından en kolay ve aynı zamanda en güvenli taşıma Fast Express Kargo ile sağlanır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı kargo gönderileri için taşıma yapılacak olan firma dan paketin hangi destinasyonlar üzerinden nasıl taşınacağı konusunda bilgi sorulmalıdır. Çok fazla aktarma geçirecek olan paketler fazla yükleme ve boşaltma yapılacağı için indirme ve yükleme işlemlerinde hasar görme olasılıkları da o derece fazla olacaktır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

CUSTOMER SERVICELIVE SUPPORTWHATSAPP