Yurtdışı Kargo Forma Gönderimi

26-04-2021 14:42'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 01-07-2022 13:52

Yurtdışı Kargo Forma Gönderimi

Forma, Dünya’da ve Türkiye’de öğrencilerin, sporcuların, futbol ve basketbol gibi sporcuların giydikleri bir giysidir. Spor kulüpleri, okullar, spor salonlarında ve doğada spor yapanların giydikleri forma farklı renk, tip ve amblem’de satışı yapılmaktadır. Sporcuların daha rahat spor yapmaları için tasarlanan formalar günümüzde bir çok firma ve marka tarafından üretilip satılmaktadır. İmalatı yapılan formalar yurtdışında onlarca ülkeye ihracatı yapılırken ülkemize de yurtdışından ithalatı yapılmaktadır.

Yurtdışına büyük miktarda forma taşımasını istediğiniz ürünleriniz uluslararası alanda hemen hemen her yere gönderim yapılmaktadır. Formaları güvenli ve nispeten kolay bir şekilde nakliyesinin imkanı’nı firmamız sağlamaktadır. En uygun maliyetli seçenek eğiliminde hizmet veren Fast express en çok üretilen formaların uluslararası pazara gönderilmesinde önemli rol oynamaktadır. Yurtdışı taşımacılığı şirketi olarak güvenilir ve etkili sağlıyoruz. Kişisel ya da kurumsal firmalar için uluslararası taşıma dahil olmak üzere herkese hizmet vermekteyiz.  Gönderinizin hacmini belirledikten sonra mümkün olan en kısa sürede yurtdışı kargo paketinizin gönderimini sağlıyoruz.

Yurtdışı Kargo Forma Gönderim Fiyatları

Desi değerine göre belirlenen fiyatlarımız piyasanın en uygun fiyatlarıdır. Sunduğumuz fiyatlar dahilinde firmamız gönderinizin, ürününüzün veya kargonuzun belirlenen varış yerine doğru şekilde, koşulda, doğru yerde, doğru zamanda ve en uygun maliyetle ulaşmasını sağlamak için her adımda özen gösteriyoruz. Bir konteyner yükü veya daha fazlasını gönderiyorsanız, toplu kargonuz için fiyatlarımız sizlere çok uygun gelecek. Toplu forma gönderileriniz için hızlı taşıma hizmeti de sunan firmamız kargolarınızı alıcısına ulaştırana kadar özenle çalışmaktadır.

Yurtdışı Hızlı Kargo

Hızlı kargo taşımacılığı ile bir kıtadan diğer kıtaya aynı gün içerisinde malların teslim edilmesini sağlıyoruz. Hava yoluyla ürün gönderirken teslimat süresi çok kısalmaktadır. Farklı boyutlardaki yurtdışı kargo paketleriniz kapınızdan alınarak merkezimize getirilir ve hızlıca uçağa yüklenir. Yurtdışı kargo teslimatlarının gecikmelerini önlemek için çok çalışıyoruz. Maliyetlerinizi yönetebilecek ve zamanında teslim edebilecek firmamız havayolu ile kargolarınızı uçaklara yükler ve göndermektedir.

Yurtdışı Kargo Nasıl Gönderilir?

Fast express ile iletişime geçtikten sonra kargolarınız en güvenilir şekilde paketlenmektedir. Gerekli işlemler yapıldıktan sonra kargonuz hızlı veya standart isteğiniz üzere gönderilmektedir. Kargonuz yola çıktıktan sonra ilk olarak o ülkenin gümrüğünden geçmektedir. Gümrükteki yüksek bilgimiz sayesinde oluşabilecek sorunları hızla çözerek geçmesini sağlamaktayız. Bundan sonraki işlemde ise kargonun doğru yere yani ulaşacağı adrese gitmesini sağlamaktır. Firma olarak kullandığımız sistem sayesinde o ülkedeki kargolarımızı takip ederek sizleri 7/24 takip ederek bilgilendirmekteyiz.

Yurtdışı kargo taşımacılığı son yıllarda maksimum seviyeye ulaştığı için fiyatlar da her geçen gün artış olabilmektedir. Yurt dışı kargo gönderimi konusunda firma olarak yılların verdiği tecrübe sayesinde profesyonel bir kurumsal yapıya ulaştık. Uluslararası tüm ülkelere yurt dışı kargo gönderiminde Fast-express olarak en uygun fiyatlı ve en güvenli kargo taşımacılığını yapmaktayız. Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda forma taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Did you find the answer to the question you were looking for?

Fast Express Ailesi olarak gönderilerinizi titizlikle taşıyıp istediğiniz adrese teslim ediyoruz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Günümüz koşullarında artık e-ticaret ekonomi için büyük bir önem taşımaya başladı. Sizde E-ticaret yapmak istiyorsunuz ama yurtdışına nasıl gönderebilirim diye düşünüyorsanız iki adımda kargonuzu yurtdışına gönderebilirsiniz. Düzenli olarak çalışmak için kargo taşıma sözleşmesi karşılıklı imza altına alınırsa indirimli fiyatlardan yararlanılabilinir. İndirimli yurtdışı kargo fiyatlarına ulaşmak için Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/

CUSTOMER SERVICELIVE SUPPORTWHATSAPP