Yurtdışı Kargo Bagaj Gönderimi

28-06-2021 14:15'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 01-11-2023 10:59

Yurtdışı Kargo Bagaj Gönderimi

Yurtdışına tatile, gezmeye ya da taşınmak için gidiyorsanız yanınızda çok fazla bagaj yükünüz olacaktır. Bagaj yükleri çoğu zaman sıkıcı, yorucu ve artık bıkma noktasına getirebilmektedir. Bagajlarınızı taşımak istemiyorsanız kargo ile gideceğiniz adrese kolaylıkla gönderimini yapabilirsiniz.

Yurtdışına bagaj gönderimlerinde güvenilir bir çok yurtdışı kargo firması bulunmaktadır. Hızlı, güvenilir ve ekonomik fiyatlı gönderim yapan firmalardan Fast express uluslararası alanda yurtdışı kargo taşımacılığında müşterilerimize profesyonel hizmetler sunmaktadır. En yoğun günlerde bile bagajlarınızın gönderimi sorunsuz şekilde gerçekleştirilmektedir. Yurtdışına göndereceğiniz bagajlarınız için Fast express havayolunu kullanarak bagajlarınızı göndermektedir.

Havayolu Taşımacılığı

Hava yolu uçak kargo taşımacılığı ile kargolarınız olabildiğince en uygun fiyatlarla gönderimi yapılmaktadır. Standart yurtdışı kargo hizmeti sunan ve aynı şekilde hızlı ekspres yurtdışı kargo hizmeti sunan şirketlerin, işi halletmek için hava taşımacılığına güvenmelerinin bir nedeni vardır. Bagaj mallarının uluslararası olarak göndermenin en hızlı ve en güvenli yolu havayoludur.

Ancak hava kargo şirketiniz güvenilir değilse, hava kargo taşımacılığının hızı ve rahatlığı size yardımcı olmayacaktır. Bu nedenle, hava taşımacılığı göndericiniz olarak Fast express kargo'yu seçmek çok akıllı bir iş kararıdır. Müşteri hizmetlerine verdiğimiz kişisel ilgi ve bağlılığımız, güvenilir hava taşımacılığı operasyonları için tam da ihtiyacınız olan şeydir. Fast express kargo’nun hava kargo uzmanları, özel ihtiyaçlarınızı değerlendirecek ve hava hizmetlerimizi, büyük ölçekli projeniz veya kapıdan kapıya, terminalden terminale veya aradaki herhangi bir şey için daha küçük ekspres gönderileriniz için özelleştirme hizmetleri sunmaktadır.

Yurtdışı Kargo Gönderim Fiyatları

Yurtdışına bagaj malları göndermek istediğinizde bagajlarınızın ağırlığı, boyutları ele alınarak hacim değeri ortaya çıkartılır. Ortaya çıkartılan desi değerine göre fiyatlar ortaya çıkmaktadır. Ayrıca göndereceğiniz adres ve gönderim hızına göre belirlenen fiyatlarımız piyasada bulamayacağınız fiyatlardır. Merdiven altı firmalardan çok değişik fiyatlar alabilirsiniz. Ancak alacağınız hizmet’te büyük oranda sorunlarda çıkabilmektedir. Bu nedenle güvenilir, marka bilicini ve kurumsallığı oturtmuş olan firmamız Fast express siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatları sunmaktadır.

Yurtdışına bagaj göndermek istediğiniz zaman gönderinin Hacim/Desi bilgisini bilmeniz yeterlidir. Hacmini hesaplamak istediğiniz yurtdışı kargo paketinizin enini, boyunu ve yüksekliğini birbiriyle çarpınız. Bu çarpım işleminden çıkan sonucu beş bine (5000) böldüğünüzde çıkan sonuç size hacim/desi hesaplamasının sonucunu vermiş olacaktır.

Ülkenizden dünyanın herhangi noktasına gönderilerinizi hızlı, düşük maliyetli, güvenli ve özenli bir şekilde kolaylıkla yapabilirsiniz. Ülkeler arası Express Yurtdışı Kargo hizmetinde fiyat olarak en cazip, gönderim seçeneklerinizin arasında alternatif bakımından en kolay ve aynı zamanda en güvenli taşıma Fast Express Kargo ile sağlanır.

Fast express, dünyanın her yerine kapıdan kapıya paket, evrak ve kolilerin zamanında ve güvenilir bir şekilde teslimi ve ihtiyacınıza yönelik çeşitli transit süre seçenekleri ihtiyaçlarınız için hava taşımacılığı hizmeti vermektedir. Gönderilerinizin takip bilgilerini, web sitemizden kontrol ederek keyfini çıkarabilir ve teslimat bildirimi için özel talepte bulunabilirsiniz.

Did you find the answer to the question you were looking for?

Ülkeler arası kargo gönderimlerinde göndereceğiniz kargonun zamanında ulaşması, güvenli bir şekilde taşınması ve aynı zamanda gönderim işlemlerinin kolay şartlarda yapılması önemli bir kriterdir. Fast Express Kargo bu kolaylığı size sağlayıp, zaman aşamasını minimuma indirerek, güven problemini ortadan kaldırmaktadır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Kargolarınızı taşınma sırasında hasar görmeden, özenli bir şekilde ve kolaylıkla gönderimini yapabilirsiniz. Genellikle havayolu tercih edildiği için gönderileriniz uçak ile taşınmaktadır. Gönderiniz teslim alındığı andan itibaren, özenli bir şekilde uzman personellerimiz tarafından paketlenir ve herhangi bir sorun yaşamadan alıcıya teslim edilir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

CUSTOMER SERVICELIVE SUPPORTWHATSAPP