Anlık Yurtdışı Kargo Takibi

14-04-2020 12:36'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 27-06-2024 12:37

Anlık Yurtdışı Kargo Takibi

Anlık Yurtdışı Kargo Takibi

Yüzyıllardır insanoğlu taşımacılık konusunda çok fazla güç harcayıp bu hizmeti devam ettirmiştir. Günümüzde ise bu artık mekanik araçlarla yapılmaya başlanmıştır. Tonlarca ağırlıktaki yükleri çok kısa sürelerde çok kolay bir şekilde taşımaya başlayan binlerce firma bulunmaktadır. Uluslararası taşımacılık kurallarına uygun olarak kargo taşıma hizmeti veren firmalar işleri konusunda çok hassastırlar.

Zira taşıma konusu kolay gibi görünse de oldukça zor bir iştir. Kargonuz gideceği adrese teslim edilene kadar kargo firmasının sorumluluğu altındadır. Bu nedenle yurtdışı kargo firmaları kargoları güvene almak adına yakından takip etmektedir. Gönderilen tüm kargolar için kargo takip numarası oluşturan firmalar kargoların nerede olduğunu kolaylıkla takip etmektedir.

Anlık Yurtdışı Kargo Takibi

Yurtdışı Kargo Takibi

Yurtdışı kargo takibi ile firmalar olmak üzere vatandaşlar da kargolarını kargo takip numarası ile kolaylıkla öğrenmektedir. Kargo takip numaranız web sitemizdeki gönderi sorgula butonuna tıklayıp  kargonuzu sorgulatabilirsiniz. Kargonuzun nerede ve ne zaman ulaşacağı gibi bilgileri kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Fast express olarak kullandığımız yurtdışı kargo takip sistemi dünyanın en gelişmiş sistemlerinden birisidir. Kargonuzun transfer sürecinin başlayıp başlamadığını, nerede olduğunu, hangi hava alanında, hangi gümrükte, hangi kuryede ve hangi transfer sürecinde olduğunu kolaylıkla sistemimiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Anlık Yurtdışı Kargo Takibi

Yurtdışı Kargo Takibinin Önemi

Yurtdışı kargo gönderimi yapıldığında insanlar ve firmalar kargolarının nerede ve ne zaman ulaşacağı gibi bilgileri öğrenmek istiyor. Yurtdışı kargo firması olarak kargoların en güvenli ve hızlı yollarla göndersek dahi insanlar kargolarının nerede olduğunu kolaylıkla takip etmek istemektedirler. Uluslararası kargo gönderimine çıkan evrak ve paketleriniz anlık olarak takip edilir. Kargonun alıcısına kadar teslim edilmesini sağlayan firmamız son ana kadar kargonuzu takip etmenizi gelişmiş sistemimiz ile sağlamaktadır.

Anlık Yurtdışı Kargo Takibi

Yurtdışı Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Yurtdışı kargo takip numaranız ile web sitemizin ana sayfasında “Gönderi Sorgula” kutucuğuna kargo takip numaranızı yazarak sorgula butonuna tıklayın. Sorgula butonu ile kargonuzun her hareketini kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Anlık Yurtdışı Kargo Takibi

Fast express uluslararası kargo taşımacılığı konusunda ve kargo takibi konusunda uzman ekip ve ekipmanları ile vatandaşlara ve firmalara profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Did you find the answer to the question you were looking for?

Yapmış olduğumuz gönderiler Türkiye’ ye 1 iş gününde giriş yapmaktadır. Bu gönderilerinizi sistemimiz üzerinden 7/24 takip edebilmektesiniz. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/
Çevrenizde ucuza kargo taşımacılığı yapıyoruz diyen bir çok firma mevcuttur. Ancak önemli olan hız ve güvenilirliktir. Ucuz fiyat verip Avrupa’ ya 20 günde transfer edende mevcuttur. Biz Fast Express olarak 7/24 takip edebileceğiniz sistemimiz ile Avrupa’ya 1-2 iş günü transfer süresince teslimat sağlamaktayız. Aradığınızda ulaşabileceğiniz müşteri destek çalışanlarımız ürününüzün son durumu hakkında sizi detaylı olarak bilgilendirmektedir. İnternet sitemizde bulunan canlı destek platformundan bilgi sağlamaktayız. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı kargo gönderileri hesaplama yapılırken, paketin kapladığı hacim veya paketin ağırlığından hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en x boy x yükseklik ebatları cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur. İlgili koli veya paket için kendi kilogram ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili rakam üzerinden yapılır. Yurtdışı kargo fiyatları hesaplanırken gidecek olan paketin ağırlığı ve kapladığı hacme göre çıkan hacim ağırlığı üzerinden hangisi büyük ise bu ağırlık üzerinden fiyatlandırma yapılarak gideceği ülkenin hangi ülke listesinde olduğuna bakılarak kilo ve ülke karşılığı çıkan rakam üzerinden ödeme yapılır. Paketin ekonomik ebatlarda olması paket fiyatının daha az navlun ücretli çıkmasını sağlayacaktır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

CUSTOMER SERVICELIVE SUPPORTWHATSAPP