Yurtdışına Kargo Nasıl Ucuz Gönderilir?

09-01-2018 15:02'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 20-09-2023 02:46

Yurtdışına Kargo Nasıl Ucuz Gönderilir?

İhtiyaç olduğunda yurtdışına kargo gönderilmesi genellikle zahmetli ve pahalıdır. Yurtdışına gönderilen kargoların gönderim süresinin uzun olması ve kargonun taşıma esnasında kaybolması ya da zarar görmesi ile ilgili duyulan kaygılar, teslimata kadar geçen sürenin sıkıntılı olmasına neden olur. Bunun yanında yurtdışı kargo gönderim ücretleri de yurt içi gönderilere oranla oldukça pahalıdır. Bu yüzden en ucuz yurt dışına kargo göndermek isteyenler, bu işi en ucuz ne şekilde bulabilecekleri bir araştırma içerisine girerler. Yurtdışı kargo göndermenin en ucuz yolu ise www.fast-express.com internet sitemiz üzerinden online kargo girişi yaparak en hızlı yurtdışı kargo teslimatı olarak Express yurtdışı kargo seçenegi ile Avrupa ya bir günde veya dünya üzerinde bulunan 200 ü aşkın ülkeye 3 ile 7 işgünü arasında teslimatın sağlanmasıdır. Yurt dışına kargo göndermeden önce kargo ile ilgili bilgiler internet sayfasındaki forma girilir ve bu veriler değerlendirilerek kargo ücreti hesaplanır. Buna göre kargo işlemleri yine internet üzerinden yapılacak olan ödeme ile başlatılır.

İnternet üzerinden hizmet veren FAST EXPRESS International Cargo, kargoların hem yurt içinde toplanması, hem de yurt dışına gönderilmesi ile ilgili olarak, özel fiyatlar vererek müşterilerine en ucuz yurtdışı kargo gönderimleri yaptırmaya çalışır. Bu şekilde kargoların gönderim maliyeti yurtdışına kargo göndermek isteyen şahıs veya firmalar için oldukça düşük olur. FAST EXPRESS aynı zamanda kargonun internet üzerinden takip edilmesine olanak sağlayan yurtdışı kargo takip sistemleri kullanılır. Ancak bu tip yurtdışı kargo gönderimi yapılmadan önce mutlaka alıcı yurtdışı firmanın veya şahsın adresi ve iletişim bilgileri hakkında tam bilgi sahibi olunmalıdır. Yurtdışı gönderi olarak taşınılması istenen ürünün Uluslar arası Taşıma kurallarına uygun olup olmadığı mutlaka 0090 212 5414410 veya 0090232 4251202/03/04/05 numaralı telefonlardan aranarak öğrenilmelidir. Aksi halde uygun ücretle kargo göndermek istenirken yapılan ödeme ve gönderilen kargo ile ilgili istenmeyen durumlar yaşanabilir.

Yurtdışı Uygun Fiyatlı Kargo Gönderimi

Yurtdışına kargo ihtiyacınız olduğunda, diğer tüm ülkelere kargolarınızın gönderilmesi genellikle zahmetli ve pahalıdır. Yurtdışına kargolarınız en hızlı teslim ve ucuz fiyat seçeneklerini FAST EXPRESS ‘te bulabilirsiniz.  Yurtdışına ucuz kargo göndermek için gerekli olan bütün işlemleri yaparak, en ucuz yurtdışı kargo ücretlendirmelerimizle Fast Express ayrıcalıklarından yararlanmış olursunuz. Aynı zamanda paketleme kolileme veya ambalajlama gibi konuları da sizin adınıza yaparak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde hedefleyip sonuçlandırmaktayız. Yurtdışına kargo nasıl ucuz gönderilir sorularınızın cevaplarını, ve maliyetler hakkında gerekli olan tüm bilgileri müşteri danışmanlarımız ile iletişime geçerek edinebilirsiniz. Böylelikle yurt dışı kargo maliyetleriniz minimuma düşerek, en ucuz aynı zamanda kaliteli hizmeti sağlamış olacaksınız. Detaylı bilgiler için web sitemiz inceleyebilirsiniz.

Yurtdışına gönderilen kargoların gönderim süresinin uzun olması ve kargonun taşıma esnasında kaybolması ya da zarar görmesi ile ilgili duyulan kaygılar, teslimata kadar geçen sürenin sıkıntılı olmasına neden olur. Bunun yanında yurtdışı kargo gönderim ücretleri de yurt içi gönderilere oranla oldukça pahalıdır. Bu yüzden en ucuz yurt dışına kargo göndermek isteyenler, bu işi en ucuz ne şekilde bulabilecekleri bir araştırma içerisine girerler. Yurt dışına acil kargo göndermenin en ucuz yolu ise www.fast-express.com internet sitemiz üzerinden online kargo girişi yaparak en hızlı yurtdışı kargo teslimatı olarak Express yurtdışı kargo seçeneği ile Avrupa ya bir günde veya dünya üzerinde bulunan 200 ü aşkın ülkeye 3 ile 7 işgünü arasında teslimatın sağlanmasıdır.

Ucuz Yurtdışı Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır?

Yurt dışına kargo göndermeden önce kargo ile ilgili bilgiler internet sayfasındaki forma girilir ve bu veriler değerlendirilerek kargo ücreti hesaplanır. Buna göre kargo işlemleri yine internet üzerinden yapılacak olan ödeme ile başlatılır. İnternet üzerinden hizmet veren FAST EXPRESS International Cargo, kargoların hem yurt içinde toplanması, hem de yurt dışına gönderilmesi ile ilgili olarak, özel fiyatlar vererek müşterilerine en ucuz yurtdışı kargo gönderimleri yaptırmaya çalışır. Bu şekilde kargoların gönderim maliyeti yurtdışına kargo göndermek isteyen şahıs veya firmalar için oldukça düşük olur. FAST EXPRESS aynı zamanda kargonun internet üzerinden takip edilmesine olanak sağlayan yurtdışı kargo takip sistemleri kullanılır. Ancak bu tip yurtdışı kargo gönderimi yapılmadan önce mutlaka alıcı yurtdışı firmanın veya şahsın adresi ve iletişim bilgileri hakkında tam bilgi sahibi olunmalıdır.

Yurtdışı gönderi olarak taşınılması istenen ürünün Uluslararası Taşıma kurallarına uygun olup olmadığı mutlaka web sitemizin iletişim bölümündeki telefon numaralarından müşteri ilişkileri departmanlarımıza bağlanarak öğrenilmelidir. Aksi halde uygun ücretle kargo göndermek istenirken yapılan ödeme ve gönderilen kargo ile ilgili istenmeyen durumlar yaşanabilir.

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

Tüm yurtdışı kargolarınız, gönderim merkezimize ulaştığı andan itibaren gerekli tüm aşamalar tarafımızca yapılmaktadır. Tüm dosya gönderim işlemleri bu şekilde tamamlanır. Genellikle aynı gün yurtdışına gönderim aşamasına geçilir ve gönderinin ulaştırılacağı ülke ve bölgenin durumuna bağlı olarak birkaç gün içerisinde ulaştırılır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışında dünyanın herhangi bir noktasındaki alıcıya ulaşılamayıp teslim edilemeyen veya kargonuzu gönderdiğiniz karşı alıcının kabul etmediği hızlı gönderiler ücretli olarak size iade edilmektedir. Yurtdışı hızlı kargo gönderimi iade taşıma bedeli tutarı tarafınıza iade ücret olarak yani göndericiye fatura edilecektir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışına numune bazında gönderi sınırı tek konşimento için 150 kg.’dır. Yurtdışına ETGB / Mikro İhracat bazında gönderi sınırı tek konşimento için 300 kg.’dır. Yurtdışına Beyannameli gönderilerde kilogram sınırı bulunmamaktadır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Öncelikle gönderinizi hazır ettikten sonra bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir. Size ileteceğimiz evraklar ile gelen kuryeye gönderinizi teslim etmeniz yeterlidir. En uygun avantajlı fiyatlarımız ile size bu konuda yardımcı olabiliriz. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP