Yurtdışı Kargo Hızlı İlaç Gönderimi

18-08-2020 11:48'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 29-06-2022 15:09

Yurtdışı Kargo Hızlı İlaç Gönderimi

Yurtdışı Kargo Hızlı İlaç Gönderimi

Yurtdışı kargo günümüzde o kadar hızlı ve güvenli hale geldi ki 2-3 gün de dünyanın bir ucundan diğer ucuna gönderim yapılmaktadır. İster bireysel olsun isterse de firmalar olsun herkes yurtdışında istediği ülkeye adrese ve şahısa ilaç gönderimi yapabilir. Ancak yurtdışı kargo ile ilaç göndermek oldukça zahmetli bir iştir. İlaç gönderimindeki prosedürler çoğu kargo firmasınız çok uğraştırmaktadır. Hatta istenilen tüm belgeler eksiksizde olsa gideceği ülkenin gümrüğü kabul etmeyebilir.

Ancak Fast express olarak tüm zorlu süreçlerin üstesinden gelerek ilaç kargolarınızı gönderiyoruz. İlaç gönderiminde çalışmalarımızı en hızlı şekilde sürdürerek ilaçlarınızı en hızlı ve güvenli şekilde gönderiyoruz. Tüm çalışmalarımıza rağmen sizlere memnun edecek en iyi şekilde profesyonel yurtdışı kargo hizmetleri sunuyoruz. İlaç gönderiminde sizlere en iyi sunduğumuz kargo gönderimi hava yolu ile gönderimdir.

Yurtdışı Kargo Hızlı İlaç Gönderimi

Kargo İle Yurtdışına İlaç Göndermek Yasak mı?

Yurtdışına kargo ile ilaç göndermek yasaldır. Aşağıda istenene tüm belgeleri temin edebilirseniz kargo ile yurtdışında istediğiniz ülkeye ilaç gönderimi yapabilirsiniz. Pandemi nedeniyle bir ara ilaç gönderimi tıbbi cihaz gönderimi yasaklansa da genel olarak yurtdışına ilaç gönderimi yapılabilir.

Yurtdışı Uçak Kargo ile İlaç Göndermek

Hava yolu yani kargo uçakları ile ilaç göndermek hem hızlı hem de güvenlidir. Uçaklarla gönderilen kargolarınız avrupaya 1-2 günde diğer kıta ve ülkelere 2-3 günde gönderiyoruz. Dünyada artarak giden hastalıklar insan hayatını önemli derecede etkilediği için hastalıkların tedavisinde kullanılan ilaçlara ulaşmakta zordur. Bazı ilaçların bulunması ve gönderilmesi oldukça zordur. Zor olsa da bulunan ilaçların yurtdışına gönderilmesi oldukça zor bir süreçtir. Bu zor süreçte her ülke gümrüğü aşağıdaki belgeleri ve ilacın neden gönderildiğini sormaktadır.

Yurtdışına ilaç göndermek için ilaca ait üreticinin ilaç için hazırladığı ilaç prospektüsü, doktor raporu, sağlık raporu, sosyal sağlık bilgileri, ilaç kullanma nedenleri ve diğer tüm belgeler gümrüklerde sorgulanmaktadır. İlaç üreticisi, ilaç göndere firma ve şahıslar ilaca ait tüm bu belgeleri hazırlamak zorundadır. Bunlar olmadan gümrüklerden geçmesi imkansızdır. Bazı durumlarda tüm belgeler eksiksizde olsa gümrükler kabul etmeyebilir. Bu nedenle ilaç gönderiminde çok dikkat edilmesi gerekmektedir.

Yurtdışı Kargo Hızlı İlaç Gönderimi

Yurtdışı Kargo İlaç Gönderim Fiyatları

Yurtdışına ilaç gönderiminde en önemli noktalardan biri de fiyattır. Son yıllarda krizler, savaşlar ev salgın hastalıklar nedeniyle fiyatlar artmıştır ve artmaya devam etmektedir. Ülkemizde devlet ve firmalar tarafından alınan önlemler ile fiyatlar sabit tutulmaktadır. Fast express piyasayı değerlendirerek ve araştırarak sizlere en makul seviyelerde kargo fiyatları sunuyoruz. Çok sıkı denetimlere rağmen ilaç gönderim konusunda hem işlerinizi çözüme ulaştırıyoruz hem de en uygun fiyatları sunuyoruz. Ayrıca ilaç gönderimleriniz için kargo takip numarası veriyoruz. Kargo takip numarası ile kargolarınızı 7/24 takip edebilirsiniz.

Yurtdışı Kargo Hızlı İlaç Gönderimi

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile uluslararası alanda ilaç taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize tüm kargo hizmetlerimizi profesyonel ekibimiz ile sunuyoruz.

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

İzmir’den yurtdışına gidecek olan kargonuzu en ucuz gönderebilmeniz için gideceği bölgenin uygun fiyatlı bir bölge olup olmadığı kargo firmanıza sorulmalıdır. Gidecek kargo paketi sağlam ama fazla ücret çıkmaması için ekonomik boyutlarda olmalıdır. Bulunduğunuz yere en yakın anlaşmalı acenteye teslimi için fiyat uygunluğu sağlanıp sağlanmadığı konusunda kargo firmasından bilgi alınmalıdır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Dünya ülkelerine yapmak istediğiniz gönderinizin ödemesini alıcınızdan alabilmekteyiz. Sistemimiz üzerinde kurulu olan sistem ile alıcınıza link iletiyoruz. Alıcınız link üzerinden giriş yaparak hem kendisine gelecek gönderiyi görebilmekte hemde o link üzerinden ödemesini gerçekleştirebilmektedir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP