Chicago Yurtdışı Kargo

29-07-2021 20:56'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 17-06-2024 12:08

Chicago Yurtdışı Kargo

ABD’nin illinois eyaletinin en büyük şehri olan Chicago şehri rüzgarın kenti olarak bilinmektedir. Chicago şehri genellikle gökdelenleri, ulaşımı tarihi yerleri, ve turistik yerleri ile her zaman ilgi odağı olmuştur. ABD’nin finans merkezi haline gelen Chicago’ya dünyadan ve dünyaya O’hare Uluslararası havaalanı, Chicago Midway Uluslararası havaalanı gibi bir çok havaalanı bulunan şehire uçakla ulaşılabilmektedir. Bu havaalanlarından günde binlerce insan ve kargo taşınmaktadır. Dünya ya bu havaalanlarından açılan Chicago bir çok Avrupa ekonomisinden daha büyük ekonomiye sahiptir. New york ve Los Angeles’tan sonra ABD’nin en büyük ekonomisine sahiptir.

Globalleşen dünya ile birlikte Yurtdışı kargo sistemi de teknolojik açıdan çok gelişmiştir. Yeni uçaklar, yeni araçlar ile yurtdışı kargo taşımacılığı hızlı, güvenli ve uygun fiyatlı olarak taşınmaktadır. Amerika’ya yurtdışı kargo hizmeti dünyanın her ülkesinden yapılmaktadır. Chicago’ya yurtdışı kargo hizmeti aldığınızda göndereceğiniz malın cinsi, bilgileri ve teslimat yapılacağı adres belirterek kargonuzu gönderebilirsiniz. Ticari ve bireysel gönderilerinizi istediğiniz zaman gönderebilmek için hemen bir yurtdışı kargo hizmet veren firma ile anlaşmalısınız.

Ülkemizde de bir çok kargo firması yurtdışı kargo hizmeti vermektedir. Dünya standartlarında hizmet veren kargo firmalarımız dünyanın her yerine kargo hizmeti vermektedir. Yurtdışı kargo firmaları taşıyıcılığını üstlendiği kargonuzun her türlü güvenliği sağlamaktadır. Kargonuzun herhangi bir hasar ve kayıp olaylarından firmalar sorumludur. Fast Express Chicago Yurtdışı kargo hizmeti veren firmamız kargo gönderilerinizi alarak Chicago’da ister havaalanından teslim alabilir isterseniz de alıcınızın adresine kadar teslim etmekteyiz. Fast express olarak kaliteli ve müşterilerimizin isteklerini dinleyerek sizlere çözüm üretmekteyiz. Müşterilerimizin taleplerini karşılayabilmek adına her türlü desteği sağlamaktayız.

Chicago Neler Gönderilir?

Fast express, Chicago şehrine, evrak doküman, dosya, özel eşyalar, gıda ürünleri, inşaat malzemeleri, metal sanayi, tarım ürünleri, tekstil ürünleri ve her türlü eşyanızı, hediyelik eşyalarınızı taşımaktayız. Kurumsal firmaların lojistik işlerine de destek vermekteyiz. Ulaştırma ve losjistik destek konusunda firmamız beklentilerin üstüne çıkmaktadır. Sunduğumuz hizmet doğrultusunda kargolarınız yakından takip edilmektedir. Adrese teslim edilene kadar her türlü hareketlerinizi takip etmekteyiz. Ayrıca sizlere takip numarası vererek kargonuzu istediğiniz zaman takibini yapabilirsiniz.

Normal ve hızlı kargo servislerimizden yararlanarak kargolarınızı uçaklarla göndermekteyiz. Firmamız tarafından yoğun olarak kullanılan “Mikro İhracat” (ETGB’li çıkış) hizmetiyle, ağırlığı 150kg, mal değeri 7500€ altındaki gönderilerin işlemlerini dolaylı temsil yetkisi ile, Gümrük Müşavirliği Ücreti, konşimento ve ardiye ücreti almaksızın, hızlı bir şekilde yapmaktayız. Havayolu taşımacılığın firmamız IATA kurallarına uygun olarak taşıma hizmeti vermektedir.

Chicago Kargo Fiyatları

Fast express deniz aşırı ülkelere hava yolu ile kargoları göndermektedir. Kargonuzun desi hacim değerine gönderen firmamız Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda Chicago'ya döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktadır.

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

Chicago kargo ve ya paketiniz var ise bize internet sitemizden telefon veya mail ile ulaşabilirsiniz. Sizinle iletişime geçecek olan müşteri temsilcimize; göndereceğiniz kargonun teslimatının yapılacağı adresini ve adres detayları paylaşmanız durumunda aynı gün paketiniz sizden teslim alınıp toplama /dağıtım merkezinde toplanır ve sevkiyatı başlatılır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Fast Express Kargo; hem yurtdışı hızlı kargo gönderi teslim etme hem de teslim alma aşamasında, yurtdışı ülkelerin gümrük süreçlerinde, tüm yurtdışı kargo transfer işlemlerinde, hem de güvenli taşınma esnasında en hızlısıdır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP