Yurtdışına Paket Gönderen Firmalar

16-11-2020 17:55'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 01-07-2022 14:09

Yurtdışına Paket Gönderen Firmalar

Yurtdışına Paket Gönderen Firmalar

Yurtdışı kargo gönderimi bir paketi, imalatı yapılan ürünün, hediyelik eşyaları veya kişisel eşyalarınızın bir noktadan farklı bir noktaya taşınmasını sağlayan sistemdir. Bu sistem dahilinde her firmanın ve şahısın kargoları dünya üzerinde her noktaya belli sürelerde ve maliyetlerle taşınmaktadır. Tarih boyunca insan oğlu farklı araçlarla taşımacılık hizmeti vermektedir. Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte artık taşımacılık hizmet süreleri çok kısaldı. Artık 1-2 gün içerisinde dünyanın her noktasına kargolarınızı taşıyabilirsiniz.

Uluslararası alanda taşımacılık hizmeti almak malzemelerinizi bir ülkeden farklı bir ülkeye taşıyabilmek için mutlaka yurtdışı kargo hizmeti veren firmalar ile çalışmalısınız. Uluslararası alanda hizmet veren firmalardan biri de Fast express’dir. Firmamız uluslararası  döküman,  paket  taşımacılığı ve dağıtımında sunduğu kaliteli hizmet ilkesi ve anlayışıyla siz saygıdeğer müşterilerimizin tüm taleplerine cevap verebilecek kapasitede ekonomik ve güvenli hizmetler sunuyoruz.

Fast express yurtdışı kargo hizmetlerinde havayolu kargo, parsiyel karayolu taşımacılığı, micro ihracat servisi, ithalat kurye servisi, ekonomik kurye servisi, normal kurye servisi gibi hizmetleri sunuyoruz.

Yurtdışına Paket Gönderen Firmalar

Normal kurye servisimiz ile tüm gönderileriniz hızlı bir şekilde alıcınıza ulaştırıyoruz. Normal kurye servisimiz ile express hızlı kargolarınızı da güvenli şekilde gönderiyoruz. Ekonomik kurye servisimiz vakti bol olan müşterilerimizin gönderilerini uygun maliyetlerle standart şekilde gönderiyoruz. Uygun fiyatlı ve cazip tekliflerle hizmet veren firmamız ihtalat kurye servisi hizmetinde evrak ve paketleriniz toplu halde gönderiyoruz.

Güvenli Yurtdışı Kargo Gönderimi

Firmamız Yurtdışı kargolarınızı taşınma sırasında hasar görmeden, özenli bir şekilde ve kolaylıkla gönderimini yapıyoruz. Genellikle havayolu tercih eden firmamız için gönderileriniz uçak ile taşınmaktadır. Gönderiniz teslim alındığı andan itibaren, özenli bir şekilde profesyonel çalışanlarımız tarafından paketlenir ve herhangi bir sorun yaşamadan alıcısına teslimatı yapılır. Yurtdışı kargo gönderiminde en güvenli yol olan hava yolu taşımacılığında firmamız uluslararası IATA kurallarına uygun olarak taşımaktadır.

Yurtdışına Paket Gönderen Firmalar

Yurtdışına ve Yurtdışından Neler Gönderebilir ve Alabilirim?

Fast express yurtdışına taşımacılık hizmetinde aşağıda belirttiğimiz bir çok kalem olmak üzere hemen her şeyi gönderiyoruz. Teknolojik aletler, mobilya ürünleri, gıda ürünleri, fuar gereçleri ve ekipmanları, sanayi malzemeleri ve makinaları, evraklar, matbu ürünler, şirket ve ofis evrakları, ev tekstili, ofis eşyaları, giysi elbise ve tekstil ürünleri, kozmetik ürünler, aksesuar parçaları, bijuteri ürünleri, aksesuar, kitap dergi ve defterler, ev aletleri, araba parçaları, plastik ürünler, bebek ürünleri, elektronik ürünler, belge evrak dökümanlar, mumlar, numuneler, bilgisayar, duvar kağıtları ve jaluzi ürünler, cam metal kaplar, bilgisayar ürünleri ve fotokopi kağıtları, inşaat dekorasyon ve yapı malzemeleri, tıbbi cihazlar ekipmanlar ve malzemeleri, maske, dezenfektan ürünleri, koli, paket, çuval, sandık, hediyelik eşyalar olmak üzere yasal olarak taşınması gereken her şeyi taşıyoruz.

Yurtdışına Paket Gönderen Firmalar

Yurtdışı Kargo Fiyatları

Yurtdışına gönderdiğimiz ger malzemenin eşyanın veya evrağı önem derecesine, gidiş süresine ve gideceği yere göre kargo fiyatlarımızı belirliyoruz. Piyasanın en uygun fiyatlarını sunan firmamız uluslararası alanda her noktaya taşıma hizmeti vermektedir.

Avez-vous trouvé la réponse à la question que vous cherchiez?

Yurtdışı uçak kargo ile gönderilebileceğiniz ürünler, ihracat malları, evraklar, dosyalar ve dökümanlar uçak kargoya verilerek, havayolu ile birkaç gün içerisinde istediğiniz ülkeden istediğiniz ülkeye ulaşımı sağlanmaktadır. Fast Express Kargo ile tüm aşamalar kolaylıkla halledilip, istediğiniz alıcıya güvenle teslim edilir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı kargolar için fiyatlandırmalar döviz bazında yurtdışından belirlendiği için döviz kurlarındaki artışlar, uluslar arası petrol fiyatlarında meydana gelen değişimler, kargo fiyatlarının da artmasına neden olmaktadır. Fiyatlandırmalar için Kampanya fiyatlarımızı incelemenizi tavsiye ederiz www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICE CLIENTSSUPPORT EN DIRECTWHATSAPP