Yurtdışına Kargo Tabela Göndermek

02-06-2021 10:41'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 01-07-2022 17:20

Yurtdışına Kargo Tabela Göndermek

Tabela firmaların tanınırlılığını arttırmak, reklamını yapmak ve yerini belli etmek için kullanılan yazılı, ışıklı metal veya herhangi bir malzeme ile yapılmış üründür. Yapımında bu vb malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. İmalatı yapılan tabelaların yurtdışına gönderimi de son yıllarda artan bir grafiğe sahiptir. Yurtdışına tabela gönderiminde Türkiye ve Dünyada çok fazla firma bulunmaktadır. Hızlı, güvenli, ekonomik ve güvenilebilir firma bulmak oldukça zordur. Ancak piyasada bu işi profesyonel şekilde yapan firmalarda bulunmaktadır. Bu firmalardan olan firmamız Fast express uluslararası alanda müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hareket etmektedir.

Profesyonel kadromuz, tabela vb ürünler gibi çeşitli kargolar için küresel alanda uluslararası olarak yurtdışı kargo taşımacılığı düzenlemektedir. Kargo taşımacılığı, hızlı teslimat süreleri, geniş coğrafi erişim ve minimum dolandırıcılık riskleri nedeniyle büyük talep görmeye devam ediyor. Müşterilerimizin yurtdışı kargo taşımacılığının tüm avantajlarından yararlanmasına yardımcı olmaktayız. Her türlü malın nakliyesini, mutabık kalınan zaman dilimlerine ve sevkiyat varış noktasına tam olarak uygun şekilde organize ediyoruz. Günümüzde modern bir yurtdışı kargo şirketi, malları bir yerden diğerine taşımaktan çok daha fazlasıdır. Bizim gibi bir yurtdışı kargo firması, hem işletmelerin hem de bireylerin ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Yurtdışına Kargo Tabela Gönderim Fiyatı

Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre en uygun rotaları seçerek gereksiz maliyetlerden sizleri kurtarıyoruz. Uluslararası alanda yaptığımız anlaşmalar, nakliye sürecinin her aşaması için rekabetçi fiyatlarla sektör lideri hizmetler sunmamıza yardımcı oluyor. Çalışanlarımız, müşterilerin ihtiyaçlarını ve kargo özelliklerini analiz eder, ideal nakliye rotalarını belirler ve kargo yurtdışı kargo maliyetlerini belirlemekteyiz. Çok düşük fiyatlar teklif eden lojistik komisyoncusu, düşük hizmet seviyesi veya gönderilerinize daha az özen gösterilmesi gibi, maliyetlerini genellikle başka bir şekilde sübvanse eder ve tersine, alışılmadık derecede yüksek fiyatlar teklif edenler verimsiz olabilir. Daha ucuz her zaman daha iyi değildir ve pahalı her zaman en iyisi değildir.

Tabela gönderiminde malların bir tedarik zinciri boyunca taşınması süreciyle ilgili çok sıkıntılı süreçler ortaya çıkabilir. Farklı gönderi türlerini ve ilgili şartları anlamak, mallarınızın zamanında, uyumlu ve iyi durumda sevk edilmesini sağlamak için çok önemlidir. Firmamız sizlerden aldığı tabela vb malların taşınması için hemen harekete geçerek gönderimlerini yapmaktadır. Fiyat konusunda desi değerini hesaplayan firmamız sizlere en uygun fiyatları sunmaktadır. Hacim desi hesaplama için paketin eni – boyu – yüksekliği çarpılır. Çıkan sonuç ile beş bin bölerek hacim yani desi değerini bulmuş olursunuz. Bizlerde bu desi değerine göre yurtdışı kargo gönderisi oluşturarak kargolarınızı gönderiyoruz.

Hasarsız Yurtdışı Kargo Gönderimi

Fast Express Kargo yurtdışına göndereceğiniz tabela’ların iş sürecinin planlamasını yapar, gönderilerinizi ve evrakları takip eder ve ihtiyaçlarınıza yönelik olarak organizasyonu sağlar. En uygun navlun tekliflerini detaylı bir şekilde inceleyerek, kombine hizmetlerle taşımaya konu olan mallarınızı sorunsuz bir şekilde ulaştırmaktadır. Kargolarınızı taşınma sırasında hasar görmeden, özenli bir şekilde ve kolaylıkla gönderimini yapabilirsiniz. Genellikle havayolu tercih edildiği için gönderileriniz uçak ile taşınmaktadır. Gönderiniz teslim alındığı andan itibaren, özenli bir şekilde uzman personellerimiz tarafından paketlenir ve herhangi bir sorun yaşamadan alıcıya teslim edilir. Ayrıca kargolarınız 7/24 kargo takibini yaparak her hareketini takip etmektedir.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda tabela taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktadır. Tabela gönderiminde en iyi hizmetleri sunan firmamız çalışanları yılların verdiği tecrübe ile müşterilerimize en kaliteli hizmetleri sunmaktayız.

Avez-vous trouvé la réponse à la question que vous cherchiez?

Yurtdışı hızlı kargo gönderimi ücretleri, taşınmasını istediğiniz gönderinin ebat ve ağırlığına, gönderileceği ülkeye ve buna bağlı olarak istenilen ek hizmetlerine göre farklılıklar yaratmaktadır. Web sitemizdeki hesaplama aracından fiyatlar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Türkiye’den Almanya ülkesine tekstil, plastik, elektrikli ve elektronik aletler, matbaa, kırtasiye, metal sanayi, yedek parça ürünleri, evrak, doküman, gizli belge ve özel tüm eşyalarınız gönderilmektedir. Her türlü paket ve evraklar hızlı ve ucuz fiyatlarla gönderilmektedir.

SERVICE CLIENTSSUPPORT EN DIRECTWHATSAPP