Yurtdışı kargo evrak taşıma

12-11-2019 14:46'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 14-08-2023 01:51

Yurtdışı kargo evrak taşıma

Özellikle dünya genelinde ihracat ve ithalatın gelişmesi ile ortaya çıkan evraklaşma ihtiyacı yurtdışına kargo evrak taşıma hizmetini doğurmaktadır. Bu ihtiyaç Fast Express Kargo tarafından sağlanmaktadır. Tüm evrak, belge ve dökümanlarınız bulunduğunuz ülkeden yurtdışına taşınmasını istediğiniz ülkeye en güvenli ve en hızlı bir taşımacılığı yapılabilmektedir.

Kurumlar arası evrak taşıma ihtiyacının yanı sıra, pazarlama amaçlı kullanılan reklam argümanaları veya yurtdışı fuarlarında kullanılacak reklam baskı materyallerinin yurtdışına kargo edilmesi Fast Express Kargo sayesinde kolaylıkla ve ekonomik bir şekilde sağlanmaktadır. Sadece kurumsal amaçlı değil, yurtdışında bulunan sevdiklerinize mektup yazı, tebrik kartı yollamak amaçlı yada standart evrak gönderim amaçlı tüm gönderilerinizin kargo edilmesini de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda bulunduğunuz ülkenin dışında okuyan öğrenci iseniz ve diploma, öğrenim belgesi vb. evraklarınızın gönderilmesi gerekiyorsa Fast Express Kargo ile yurtdışına evrak taşıma işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bulunduğunuz ülkenin bir şehrinden, dünyanın farklı bir ülkesinde göndermek istediğiniz tüm evrak, belge ve dökümanlarınız; taşıma aşamasından, teslim alınmasından, yüklenmesinden, depolamasına, uçak ile gönderilmesinden varış noktasındaki teslimatına kadar tüm evrelerde güvenli ve hızlı bir şekilde taşınmaktadır.

Yurtdışı kargo evrak çeşitleri

Resmi evrak, matbu evraklar, şirket ve ofis evakları, şirket içi yazışmalar, ticari anlaşmalar, sözleşmeler, formlar, fuar evrakları ve fuar baskıları, katalog, broşür, el ilanı, insert, flyer, diploma ve öğrenim belgesi, sertifikalar, faturalar... Kısacası ticari yada kişisel amaçlı kullanılan tüm belge ve dökümanlarınız yurtdışına istediğiniz ülkeye en hızlı bir şekilde taşınabilmektedir.

Yurtdışı kargo evrak taşıma fiyatları

Yurtdışına kargo edilecek evrak belge veya dökümanın ücreti; göndermek istediğiniz gönderinin gönderileceği ülkeye taşıma şartlarına, ebat, şekil ve ağırlığına göre farklılık göstermektedir. Gönderinin teslim alınacağı ülkeden, gönderilmesi istenen ülkeye taşınacak evrak, belge veya dökümanlarınızın kargo ücretinin hesaplaması internet sitemizde yer almaktadır. Göndereceğiniz evrağın hangi ülkeden hangi ülkeye ve bölgeye gideceğinin bilgilerini, göndermek istediniz kargonun ebat ve ölçü bilgilerini girerek kargo hesaplama modülünü kullanabilirsiniz. Böylelikle yurtdışına kargo etmek istediğiniz evrağın taşıma fiyatı konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Fast Express Kargo sizlere evrak taşıma konusunda kargolarınızın en güvenli bir şekilde taşınmasının yanı sıra, en uygun fiyatlı hizmeti de vermektedir.

Yurtdışı kargo evrak takibi

Kullanmakta olduğumuz ve güncel tutup geliştirdiğimiz yazılım sistemleri ile gönderinizi kolaylıkla takip edebilir, tüm aşamaları takip edebilirsiniz. Resmi amaçlı veya kişisel amaçlı tüm yurtdışı evrak gönderileriniz, en hızlı, en güvenilir ve en uygun fiyatlı şekilde Fast Express Kargo ile yapılmaktadır. Toplu evrak taşımacılığı ile gönderim yapmak isterseniz, bizimle iletişime geçerek anlaşma sağlayabilir, toplu indirimlerle avantaj sağlayabilirsiniz. İnternet sitemizin iletişim bölümünde bulunan bilgilerimizle hemen iletişime geçebilirsiniz. Yurtdışı evrak taşımacılığı hizmetinde maliyet açısından en uygun, gönderim seçenek ve alternatif bakımından en rahat ve aynı zamanda en güvenli gönderim Fast Express Kargo ile yapılmaktadır. Yurtdışı kargo gönderileriniz Fast Express kargo tarafından özenle hazırlanır, paketlenir, emniyetli bir şekilde muhafaza edilir, depolanır. En güvenli şekilde de teslimatı yapılır.

Avez-vous trouvé la réponse à la question que vous cherchiez?

İşletmeniz içerisinde yurtdışı gönderileri ihtiyaçlarınızı maliyet açısından en uygun, kolay, gönderim seçenek ve alternatif bakımından en rahat ve aynı zamanda en güvenli gönderimi Fast Express Kargo ile yapabilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışından kendi bulunduğunuz ülkeye yada kendi bulunduğunuz ülkeden yurtdışında bir ülkeye kapıda ödemeli yurtdışı kargo gönderimi yapabilirsiniz. Kapıda ödemeli yurtdışı kargo gönderimi yapmak çok kolaydır. Fast express ile görüşme sağlayarak göndermek istediğiniz gönderinin kapıda ödemeli olduğunu belirtip işlemleri ona göre yaptırabilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı kargo gönderileri kdv den muaf olup istisna kapsamındadır. İlgili faturalandırma ödemeleri için ayrıca kdv ödenmeyecek olup paket için yurtdışında vergiler oluşabilmektedir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICE CLIENTSSUPPORT EN DIRECTWHATSAPP