Yurtdışı Kargo Yelek Gönderimi

20-04-2021 16:24'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 01-07-2022 16:32

Yurtdışı Kargo Yelek Gönderimi

Tekstil ve hazır giyim sektörü, 1980 yılında uygulamaya konulan ihracata yönelik kalkınma politikası ile hızla büyümeye başlamıştır. Bu yıldan itibaren sektöre yapılan yatırımlar artarak devam etmiştir. Günümüzde artık dünyanın önemli hazır giyim sektör üreticilerinden olan ülkemiz dünyada onlarca ülkeye ihraç etmektedir. Hazır giyim sektöründe küçük, orta ve büyük işletmeler imalatını yaptıkları ürünleri yurtdışına gönderimini yapmaktadırlar. Özellikle yelek imalatı son yıllarda artış göstermektedir. Bu nedenle firmalar ürettikleri yelek ürünlerini yurtdışına göndermektedirler.

Yurtdışı kargo yelek gönderiminde dünyada ve Türkiye’de önemli firmalar bulunduğu gibi merdiven altı firmalarda bulunmaktadır. Ürünlerinizi gönderir ama yol süreci, süresi, takibi beklentinizin çok altında olabilmektedir. Bu tip firmalardan kesinlikle uzak durmalısınız. Bu noktada en iyi firmalardan biride firmamız Fast Express’dir. Firma olarak yılların verdiği tecrübe ile taşınmasını düşündüğünüz yelek ürünlerinizin gönderimini hızlı ve uygun maliyetlerle güvenli şekilde gönderiyoruz. Yurtdışı kargo gönderiminde firmamız ile çalıştığınızda doğru yerde olduğunuzu anlayacaksınız.

Yurtdışı Kargo Yelek Gönderim Fiyatları

Yurtdışı taşıma konusunda alanında profesyonel hale gelen firmamız uluslararası bağlantıları ile dünyanın 220 ülkesine en ucra köşesine kadar gönderim sağlıyoruz. Yurtdışı kargo gönderiminde desi hacim değerine göre fiyatlarımızı belirliyoruz. Kargonuzun en boy oranı, ağırlığı baz alınarak hesaplama yapılır. Bu hesaplama sonucunda fiyatlarımız ortaya çıkar. Tek yada çok sayıda ürün gönderin hiç ayrım yapmadan gönderiyoruz. Toplu kargo gönderimleriniz için sizlere en uygun fiyatları sunuyoruz. Bir kez bizimle çalıştığınızda bizleri asla bırakmayacaksınız.

Yurtdışı kargo gönderiminde kargolarınızın ağırlığı ve boyutlarını ne kadar düşürürseniz o kadar maliyetlerde düşecektir. Yurtdışı kargo gönderi ücretini ve belirli ürünler için geçerli olan diğer ek navlun vergilerini içerir. Firmamız dünya çapında sevkiyat sağlayan şirketlere kıyasla muhtemelen daha uygun fiyatlar sunmaktadır. Yurtdışı kargolarınız için ürünlerinizin paketleri ebat ve ağırlıklarının hesaplanması gerekmektedir. Ebatları en, boy ve yükseklik birbiri ile cm olarak çarpılıp 5000 e bölünür ve ağırlıklar tartıldıktan sonra hangisi büyük ise bu rakam fiyatlandırma için baz alınır. Kargonun gidecek olduğu ülkenin posta kodunun doğru şekilde kontrol edilmesi gerekmektedir. Uzak bölge olan teslimat noktalarında ekstra dağıtım şarjları uygulanacak olup bu şarjlar hakkında bilgi talep edilmelidir. Kargo anlaşmalı acenteye gönderici tarafından teslim edilecek ise acente bilgiler alınmalı bu konuda indirim söz konusu ise talep edilmelidir.

Yurtdışına Yelek Ürünleri Nasıl Gönderilir?

Türkiye ithalat ve ihracat konusunda dünya ülkeleri ile ilişkileri çok güçlüdür. Türkiye 1 günde yurtdışına yüzlerce transfer yapmaktadır. Türkiye’nin 81 ilinden alınan kargolarınız merkezimize getirilerek işlemleri hemen başlatılır ve gönderilir. Genellikle havayolunu tercih ediyoruz. Hava yolu çok daha güvenli ve hızlıdır. Fast Express kargolarınızı uluslararası IATA kurallarına göre taşımaktayız.

Yurtdışı kargo hizmeti ile gönderilen yelek ürünleriniz yurtdışında her ülkeye gönderimi yapılmaktadır. Ürünleriniz gümrüklerden geçtikten sonra kurye servislerimiz ile gideceği adrese ulaşmaktadır. İsterseniz hava alanından da alabilirsiniz. Yurtdışı kargo gönderiminde en önemli nokta kargonun ne zaman çıktığı, nerede olduğu, hangi işlemlerden geçtiği ve adrese ne zaman teslim olacağı gibi tüm işlemlerin takibi çok önemlidir. Fast Express olarak kargolarınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde takip ederek son alıcısına kadar ulaştırmaktadır. Firma olarak kargolarınız için sizlere “Kargo Takip” numarası veriyoruz. Bu numara ile www.fast-express.com/tr/ adresi üzerinde gönderilerinizi kolayca takip edebilirsiniz. Sitemizdeki Gönderi sorgulama kutucuğuna takip numaranızı yazarak sorgula butonuna tıklayıp kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz. Kullandığımız sistemimiz 7/24 hizmet vermektedir. Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda yelek tekstil ürünleri taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel hizmetler sunmaktayız.

Avez-vous trouvé la réponse à la question que vous cherchiez?

Yurtdışı hızlı kargo hizmetinde Yemen, Sudan, Irak, Suriye, Afganistan, Somali, Kuzey Kore ve İran’a savaş, terör veya toplumsal ayaklanma, sokağa çıkma yasağı, ambargo veya bunun gibi jeopolitik ve siyasi durumlardan dolayı bu tarz ülkelere kargo taşıma fiyatlarına ek ücret sistemi uygulanmaktadır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı kargo gönderisi yapılırken uçak ve diğer taşıma araçları için tehlike arz eden ve uluslar arası yetkili kurumlarca belirlenmiş olan taşınabilir malzemeler konusunda taşıma firmanızdan mutlaka bilgi almalısınız malzemeler havayolu için x-ray cihazından taranacak olup yapılan yanlış beyanlardan kanuni olarak gönderici mesuldür. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICE CLIENTSSUPPORT EN DIRECTWHATSAPP