Yurtdışı Kargo Kolonya Gönderimi

16-06-2021 16:12'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 01-07-2022 14:51

Yurtdışı Kargo Kolonya Gönderimi

Kolonya, ilk üretildiğinde tıbbi amaçlı üretilse de günümüzde ferahlatan güzel bir kokusu nedeniyle her zaman kullanılmaktadır. Özellikle son yıllarda covid-19 virüsünün ortaya çıkması ile kullanımı oldukça yaygın hale geldi. Etil alkol, su, limon, çiçek, tütün esansları bir araya getirilerek maddelerin karışımından oluşan bir nevi parfüm gibidir. Tüm zamanların en yaygın kullanılan tuvalet malzemesi olarak da bilinen kolonya, ilk kez 1709 yılında İtalyan Giovanni Paolo Feminis tarafından Köln’de üretilmiştir.

Kişisel bakım ve hijyenik ürünler kategorisinde yer alan kolonya ithalatı ve ihracatı çok fazla arttı. Özellikle virüs vb hastalıkların çoğalmasıyla birlikte önemi artan hijyen ve temizlik için sıkça tercih edilen kolonya, virüs ve bakterilerin temizlenebilmesi için güçlü içeriğe sahiptir. Kolonya çeşitleri, ferahlatan etkisi ve farklı koku seçenekleri ile kimi zaman parfüm yerine de tercih edilmektedir. Kolonya, gül, lavanta, yasemin, mandalina, greyfurt, yeşil çay, zeytin ve safran çiçeği gibi çok farklı esanslarda üretilmektedir. Dünya’da önemli bir ticaret hacmi olan kolonya gönderimlerinde firmamız Fast express kolonyalarınızı güvenli şekilde taşımaktadır.

Yurtdışı Kargo Fiyatları Hesaplama

Kolonya gönderimlerinde yurtdışı kargo fiyatları piyasaların durumuna değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda kolonya ürünlerinin gideceği adres, ürün desi hacim değeri, ne zaman gönderileceği gibi bilgiler firmanızdan alındıktan sonra firmamız Fast express siz değerli müşterilerimize en iyi fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Dünyanın neresine gönderirseniz gönderin firmamız Yurtdışı kargo kolonya gönderileri hesaplama yapılırken, paketin kapladığı hacim veya paketin ağırlığından hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır.

Hacim hesaplanırken en x boy x yükseklik ebatları cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur. İlgili koli veya paket için kendi kilogram ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili rakam üzerinden yapılır. Yurtdışı kargo fiyatları hesaplanırken gidecek olan paketin ağırlığı ve kapladığı hacme göre çıkan hacim ağırlığı üzerinden hangisi büyük ise bu ağırlık üzerinden fiyatlandırma yapılarak gideceği ülkenin hangi ülke listesinde olduğuna bakılarak kilo ve ülke karşılığı çıkan rakam üzerinden ödeme yapılır. Paketin ekonomik ebatlarda olması paket fiyatının daha az navlun ücretli çıkmasını sağlayacaktır.

Kolonya gönderimlerinde ödemelerinizi nakit, havale, eft, fast vb ödeme yöntemleri ile ödemeleriniz yaparak gönderimlerinizin çıkış işlemlerini de başlatmış olursunuz. İsterseniz de alıcınız gönderim ve ürün ücretini karşı tarafa ödetebilirsiniz.

Hediye Olarak Kolonya Gönderebilir miyim?

Kolonya gönderimlerinde tek ya da toplu olarak istediğiniz gibi gönderiyoruz. Hediye olarak göndereceğiniz kolonyaların gönderimi firmamız tarafından sorunsuz, hasarsız ve güvenli şekilde gönderilmektedir.

Kolonya Gönderimi için Özel İzin Almak Gerekir mi?

Kolonya yanıcı ve yakıcı bir madde olduğu için bazen gönderilerde kısıtlamalar olmaktadır. O anki şartlarda özel izin gerektiriyorsa imalatçı firma bunları temin etmeli ve gönderici firmaya sunmalıdır. Firmamız gümrükten kolonya ürünlerini geçirirken bu belgeler ile gümrükten geçirmekte ve kuryelerle alıcınızın adresine kadar teslimatını yapmaktayız. Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda kolonya taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktayız.

Avez-vous trouvé la réponse à la question que vous cherchiez?

İthalat ve ihracat ürünleriniz, gıda ürünleri, Fuar gereçleri ve fuar ekipmanları, sanayi malzemeleri, evraklar, matbu ürünler, şirket ve ofis evrakları, mobilya, ev tekstili, ofis eşyaları, Giysi elbise ve tekstil ürünleri, kozmetik ürünler, aksesuar parçaları, bijuteri ürünleri, aksesuar, kitap dergi ve defterler, ev aletleri, araba parçaları, plastik ürünler, bebek ürünleri, elektronik ürünler, belge evrak dökümanlar, mumlar, numuneler, bilgisayar, duvar kağıtları ve jaluzi ürünler, cam metal kaplar, bilgisayar ürünleri ve fotokopi kağıtları, inşaat dekorasyon ve yapı malzemeleri, tıbbi cihazlar ekipmanlar ve malzemeleri..... koli, paket, çuval, sandık vb. taşıma standartlarına uygun olan tüm gönderiler yurtdışına kargo ile gönderilebilir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı hızlı kargo hizmetinde Yemen, Sudan, Irak, Suriye, Afganistan, Somali, Kuzey Kore ve İran’a savaş, terör veya toplumsal ayaklanma, sokağa çıkma yasağı, ambargo veya bunun gibi jeopolitik ve siyasi durumlardan dolayı bu tarz ülkelere kargo taşıma fiyatlarına ek ücret sistemi uygulanmaktadır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICE CLIENTSSUPPORT EN DIRECTWHATSAPP