Yurtdışı Kargo Orman Ürünleri Gönderimi

30-09-2020 15:42'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 01-07-2022 15:54

Yurtdışı Kargo Orman Ürünleri Gönderimi

Yurtdışı Kargo Orman Ürünleri Gönderimi

Orman ürünleri ihtiyacı son yıllarda dünya üzerinde giderek artmaya devam etmektedir. Orman ürünlerinden ortaya çıkartılan ürünlerden insanlar farklı şekilde yararlanmaktadırlar. Geçen yıla göre artış gösteren orman ürünleri sektörü covid 19 virüsünün ortaya çıkması ile birlikte katlanarak devam etmektedir. Bu artışlar nedeniyle Türkiye’den yurtdışına önemli derecede orman ürünleri ihraç edilmektedir.

İhraç edilen ürünler; mobilya, kırtasiye, tomruk, sanayi odunu, kağıtlık odun, yakacak odun, bitkisel ürünler, kereste, inşaat ürünleri, kozmetik, tıp, boya ve kimya sanayi, asıl ve asıl olmayan ormancılık ürünlerinden ortaya çıkan ne varsa yurtdışına gönderiyoruz. Fast express Türkiye’de orman ürünlerinden yapılan ürünlerin tamamını yurtdışına hızlı, güvenli ve ekonomik fiyatlarla profesyonel ekibimiz ile gönderiyoruz. Profesyonel ekibimiz kargo takip numarasını sizlere vererek kargolarınızın her harekatinizi takip etmenizi sağlamaktadır.

Yurtdışı Kargo Orman Ürünleri Gönderimi

Yurtdışına Mobilya Gönderimi

Estetik açısından ve sağlık açısından önemli bir madde olan mobilya ürünleri kullandığımız mekanları ortamları tamamen değiştirmektedir.  Son yıllarda dünya da artan mobilya ihtiyacı Türkiye’de mobilya sektörün de yoğunluğa sebep oldu. Mobilya ihtiyacı genellikle koltuk, sandalye, masa, dolap, karyola, komedin, mutfak dolabı, vestiyer, kitaplık, ofis mobilyaları ve hediyelik eşyalar gibi her türlü mobilya eşyası Türkiye’den yurtdışında her ülkeye kargo gönderimi yapmaktayız.

Ülkemizde ve dünyada mobilyalar evlerde, ofislerde, hastanelerde, okullarda, iş yerlerinde, plazalarda, kamu kurum ve kuruluşlarda olmak üzere her yerde kullanılmaktadırlar. Fast express ülkemizden dünyanın her noktasında ve Dünya üzerinden nerede olursa olsun her yerden Türkiye’ye her türlü mobilya ürünlerini taşıyoruz.

Uluslararası Hava Kargo

Hava kargo ile her türlü mobilya ve orman ürünlerinizi gönderiyoruz. Avrupa’ya 1-2 günde ve diğer kıta ülkelerine 2-3 günde yurtdışı kargo gönderimlerinizin alıcınıza kadar teslimatını yapıyoruz. Türkiye’den uçak kargo ile gönderilen ürünleriniz yurtdışındaki gümrükten kuryelerimiz aracılığı ile alınıp alıcınızın kapısına kadar gönderiyoruz. Hava yolu ihracat servisimiz ile bedelli ve bedelsiz tüm ihracat gönderilerinizi uluslararası IATA kurallarına uygun olarak taşıyoruz.

Yurtdışı Kargo Orman Ürünleri Gönderimi

Yurtdışı Avrupa Parsiyel Karayolu Taşımacılığı

Avrupanın tüm parsiyel karayolu taşımacılık işlerini firmamız tarafından yapılmaktadır. Paletli, paletsiz, ağır yada hafif olan tüm ürünleriniz, özel eşyalarınız ve hediyelik eşyalarınız en uygun fiyatlarla avrupa’ya gönderiyoruz. Uygun fiyatlı olması nedeniyle sıkça tercih edilen taşımacılık hizmetleri firmamız bünyesinde bulunan uzman ekip tarafından yapılmaktadır. Avrupa’da Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Çekya, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç ve Hırvatistan’dır. Ülkemiz, Kuzey Makedonya, Karadağ ve Sırbistan ülkelerine parsiyel karayolu taşımacılığı ile her türlü orman ürünlerinizi taşıyoruz.

Yurtdışı Kargo ile Orman Ürünleri Taşıma Fiyatları

Fast express olarak yurtdışına göndereceğiniz orman ürünleriniz için en uygun fiyatları piyasa araştırması yaptıktan sonra sizlere sunuyoruz. Sunduğu fiyatlar ile müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir. Orman ürünleriniz ve mobilyalarınızın desi değeri ortaya çıktıktan sonra büyüklüğü ve ağırlığı farketmeden en uygun fiyatları siz değerli şahıs ve firma müşterilerimize sunuyoruz.

Yurtdışı Kargo Orman Ürünleri Gönderimi

Fast Express; Yurtdışı Kargo, Uluslararası döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize 0215 414 4410 veya 0232 425 1205 telefon numaralarından www.fast-express.com üzerinden en iyi yurtdışı hizmetlerini alabilirsiniz.

Avez-vous trouvé la réponse à la question que vous cherchiez?

Numune, ETGB yada beyannameli gönderilerin hepsinde değişiklik göstermektedir. Numune için; Konşimento ve Proforma Fatura ETGB için; Invoice, E-Arşiv Fatura, Etgb Bilgi Formu ve Konşimento yeterlidir. Beyannameli gönderiler için; Yükleme Notası, E-Fatura, Packing List ve Konşimento yeterlidir. Beyanname işlemlerini gümrükçünüz yapmaktadır. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışına kargo olarak gönderisi yapılırken şahıs olarak yapılacak olan gönderilerde alıcınıza gidecek olan ürün için yurtdışında vergi ve diğer bir ülke gümrüğü ile alakalı gider oluşup oluşmayacağı yönünde bilgi sorulmalıdır. Yurtdışında bulunan kişiye ülkesinde oluşabilecek vergi ve diğer maliyetler için kendisinin de gümrük ve gümrükçü mercileri üzerinden bilgi alması tavsiye edilmelidir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICE CLIENTSSUPPORT EN DIRECTWHATSAPP