Yurtdışına Kargo Göndermenin Maliyeti

14-09-2020 15:24'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 03-04-2023 00:31

Yurtdışına Kargo Göndermenin Maliyeti

Yurtdışına Kargo Göndermenin Maliyeti

Günümüzde ve son yıllarda tüketimin artması ile dünya üzerinde ithalat ve ihracatlar yani ticaretler artmaktadır. İmalatçı firmalar, aracılar, satıcılar ürünleri son kullanıcılara kadar ulaştırmak için çeşitli ulaşım araçlarını kullanmaktadırlar. Özellikle uluslararası alanda bu ticaretler çok daha yaygın hale gelmiştir. Yaygın hale gelen bu ticaret yurtdışı kargo firmaları tarafından yapılmaktadır.

Yurtdışı kargo firmaları uluslararası alanda kargo gönderimi yaparak insanların ve firmaların taşıma ihtiyaçlarını belirli maliyetlerle karşılamaktadırlar. Bu maliyetler paket, doküman, kişisel eşyaların boyutuna ve ağırlığına bağlı olarak fiyatlar belirlenmektedir. Fast Express uluslararası alanda kargo hizmeti veren en iyi firmalar dan biridir. Fast Express olarak Türkiye’de ve tüm dünyada insanların, firmaların taşımacılık hizmetlerini en uygun maliyetler ile yaparak hizmet vermekteyiz.

Yurtdışına Kargo Göndermenin Maliyeti

Yurtdışı Havayolu Kargo Fiyatları

Yurtdışına uçakla kargo hizmeti veren firmamız kargoların hızlı ve güvenli gönderilmesi için bu yolu kullanmaktadır. En uygun fiyatlara hava kargo hizmeti veren firmamız hava yolu kargo gönderimlerinde uluslararası IATA kurallarına uygun olarak gönderim yapmaktadır. Uçak ile gönderilen kargolar gideceği ülkenin hava alanı gümrüğüne kadar göndermektedir. İsteğe bağlı olarak kargolar alıcınızın kapısına kadar teslimatını yapıyoruz. Hava yolu ile kargo gönderimleri Avrupa ülkelerine 1-2 günde gönderiyoruz. Amerika, asya ve diğer kıta ülkelerine kargolar uçak ile 2-3 gün civarlarında gönderimlerini yapıyoruz.

Yurtdışına Kargo Göndermenin Maliyeti

Yurtdışı Parsiyel Karayolu Taşımacılığı Fiyatları

Fast Express yurtdışına parsiyel karayolu taşımacılığında genellikle Avrupa ülkelerine Türkiye’ye kara sınır olan ülkelere gönderim hizmeti vermektedir. Parsiyel karayolu taşımacılığı malların parça parça olarak taşınmasını sağlayan kargo hizmetidir. Tek bir tır’a 3-4 firmanın mallarını yükleyerek aynı bölgeye taşınmasını sağlayan hizmete parsiyel taşımacılık hizmeti denilmektedir. Bu taşımacılık hizmetinde maliyeler biraz daha düşüktür. Firma sayısına ve malların sayısına göre maliyet bölünmektedir. Fast Express parsiyel kara yolu taşımacılığında en uygun maliyetler ile hizmet vermektedir. Uzman kadrosu ile profesyonel hizmetler sunan firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

Yurtdışına Kargo Göndermenin Maliyeti

En Ucuz Yurtdışı Kargo

Yurtdışına taşıma hizmeti veren Fast Express arge çalışmaları ile büyümeye ve kalitesini arttırmak için çalışmaktadır. En uygun maliyetler ile kaliteli hizmet vermeye odaklanan firmamız piyasa koşullarını değerlendirerek müşterilerimize desi değerlerine göre en uygun fiyatları sunmaktayız. Türkiye piyasasında en uygun fiyatları sunan firmamız dünyada 200’den fazla ülkeye gönderi taşıyoruz. Firmamız  tarafından yoğun olarak kullanılan “Mikro İhracat” (ETGB’li çıkış) hizmetiyle, ağırlığı 150kg, mal değeri 7500€ altındaki gönderilerin işlemlerini dolaylı temsil yetkisi ile, Gümrük Müşavirliği Ücreti, konşimento ve ardiye ücreti almaksızın, hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor.

Fast Express; Yurtdışı Kargo, Uluslararası döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel hizmetler sunmaktayız.

Avez-vous trouvé la réponse à la question que vous cherchiez?

Öncelikle karşı ülkede nereden gönderiniz alınacak ve burada nereye gelecek ise tarafımıza iletmeniz gerekmektedir. Alıcı ve gönderici bilgileri, malzeme içerik bilgisi eksiksiz olmalıdır. Söz konusu detaylar hazır olduğunda bize bilgi vermeniz durumunda toplama işleminiz organize edilecektir. İstenilen evraklar müşteri destek çalışanlarımız ile birlikte hazırlanacaktır. Daha sonrasında paketiniz elinize ulaşacaktır. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/
Türkiye’den Almanya’ya hızlı ve en ucuz kargo gönderimi için firmamız kargonuzu kapınızdan alıp Almanya’daki belirttiğiniz adrese teslim etmektedir. Web sitemizden online kargo gönderisi oluşturabilir ya da iletişim sayfasından bizlere ulaşarak kargonuzu kolaylıkla gönderebilirsiniz. Hızlı ve güvenilir bir kargo gönderimi için sektörde en iyi hizmeti veren firmamız kargolarınızı uçaklarla hızlı ve ucuz göndermektedir.

SERVICE CLIENTSSUPPORT EN DIRECTWHATSAPP