Yurtdışı Kargo Etek Gönderimi

11-08-2021 08:58'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 01-07-2022 13:18

Yurtdışı Kargo Etek Gönderimi

Etek tüm kadınların giydiği elbise türüdür. Farklı renk, tip, boylarda giyilebilen etekler dünyada her kadın tarafından tercih edilmektedir. Türkiye ve diğer tüm dünya ülkelerinde imalatı yapılıp uluslararası alanda gönderim yapılan etekler firmalar tarafından imalatı yapılıp gönderilmektedir. Yurtdışına ve yurtdışından ülkemize etek gönderimi yapmak isteyen her şahıs ve firmanın etek elbise gönderileri başta olmak üzere her türlü eteklerin gönderimi yapılmaktadır.

Uluslararası yurtdışı kargo taşımacılığında, havayolu taşımacılığı hizmetlerinde en popüler hizmetimizdir. Müşterilerimize en iyi değerleri ve zaman dilimlerini vermek için bu konteynerlerin içinde farklı boyut ve hizmetler sunuyoruz. Yurtdışı nakliye hizmetlerimiz, her bir gönderiye göre uyarlanır. Müşterilerimiz için zaman dilimi, varış yeri ve teslimat yöntemine göre her zaman en iyi seçeneği buluruz. Yurtdışı kargo nakliye her zaman deniz ve kara taşımacılığı yoluyla yapılmak zorunda değildir. Hava taşımacılığı deniz taşımacılığı kategorisine girmez, ancak denizaşırı gönderilerde uzmanlaşmış özel bir hava taşımacılığı bölümümüz de vardır.

Yurtdışına gönderim yaparken, bu tür bir hizmet daha pahalıya mal olur. Zaman dilimleri ve maliyet ilgili özel ihtiyaçlara bağlı olarak, deniz taşımacılığından çok daha hızlı olduğu için başka bir uygulanabilir hizmettir. Bu, uluslararası nakliyenin en hızlı yöntemidir ve fiyat, aciliyeti yansıtır.

Bu hizmetin bir parçası olarak, kapıdan kapıya veya limandan limana da sunuyoruz. Bu, hem ABD'ye, Avrupa’ya, Asya’ya kargo göndermek içindir. En büyük fark, malların nakliye limanlarından ziyade uluslararası havaalanlarından gelmesi ve ayrılmasıdır. Mallarınız bir konteyner yerine uçağa yüklendiğinden, bu bir uluslararası konteyner taşımacılığı şekli değildir. Kısaca hız ve güvenli bir gönderim isteyenlerin adresidir hava yolu taşımacılığı.

Havayolu taşımacılığı ile uluslararası alanda etek imalatı yapan herkesin gönderilerini gönderiyoruz. IATA kurallarına uygun olarak taşınan kargolar hızlı ve güvenli şekilde gönderilmektedir. Diğer gönderim seçeneklerine göre fiyat pahalı olsa da firmamız en uygun fiyatları sunmaktadır. Ayrıca zamandan tasarruf sağlamak ve sorunsuz bir gönderim havayolu taşımacılığını ön plana çıkarmaktadır.

Etek Gönderimlerinde Yurtdışı Kargo Fiyatları

Yurtdışına etek imalatı ve satışı yapan herkes için firmamız kargonuzun desi, hacim ve gönderim seçeneklerine göre kargolarınızı göndermekteyiz. Yurtdışına etek gönderilerinde hesaplama yapılırken, paketin kapladığı hacim veya paketin ağırlığından hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en x boy x yükseklik ebatları cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur. İlgili koli veya paket için kendi kilo gram ağırlığı da tartılır. hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili rakam üzerinden yapılır.

Yurtdışı kargo fiyatları hesaplanırken gidecek olan paketin ağırlığı ve kapladığı hacme göre çıkan hacim ağırlığı üzerinden hangisi büyük ise bu ağırlık üzerinden fiyatlandırma yapılarak gideceği ülkenin hangi ülke listesinde olduğuna bakılarak kilo ve ülke karşılığı çıkan rakam üzerinden ödeme yapılır. Paketin ekonomik ebatlarda olması paket fiyatının daha az navlun ücretli çıkmasını sağlayacaktır. Firmamız tüm olanaklarını devreye sokarak en uygun fiyatlı şekilde gönderimlerinizi zamanında yapmanızı sağlayacaktır.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda etek elbise taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktayız.

Encontraste la respuesta a la pregunta que buscabas?

Yurtdışı kargolarınız için en uygun fiyatlı firmayı bulmak için firma ile yakıt fsc dahil ve paketin ebat ve boyutları ile ilgili herhangi bir extra ücret uygulanacak mıdır sorulmalıdır ayrıca gideceği ülkede dağıtım yapılacak olan adres içinde uzak bölge olup olmadığı sorulup sonradan artı bir ücret ödenmemesi için belirtilen konular hakkında tam bilgi alınmalıdır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Fast Express; Uluslararası dosyalar; evraklar, faturalar, fiyat teklifleri, sözleşmeler, karşılıklı yazışmalar, formlar, başvuru belgeleri, matbu ürünler, şirket ve ofis evrakları, okul evrakları, vize belgeleri, belge dökümanlar, fiyat listesi, kayıt belgesi, proforma faturalar, basılmış kağıt ürünleri, atr dolaşım belgesi, pasaport, öğrenci belgeleri, diploma ve geçici diploma, flyer, katalog, broşür ve tüm belge taşımacılığı ve dağıtımında kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerimizin isteklerine cevap verebilecek kapasitede ekonomik ve güvenli hizmetler sunmaktadır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICIO AL CLIENTESOPORTE VITALWHATSAPP