Amazon Depo Yurtdışı Kargo Taşımacılığı

06-01-2021 14:26'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 28-08-2023 12:31

Amazon Depo Yurtdışı Kargo

Amazon Depo Yurtdışı Kargo Taşımacılığı

Amazondan satış yapanlar ürünlerini amazon depolarına gönderip bu depolardan Amazon’dan alışveriş yapan müşterilerinize kargoların daha hızlı gönderilmesini sağlamaktadır. Amazon depoları Avrupa, Amerika, Asya, Afrika kıtalarında farklı bölgelerde bulunmaktadırlar.

Amazon’dan ürün gönderi yapan şahıs ve firmalar ürünleri ister 5 tane olsun isterse 5000 tane olsun gönderebilirler. Amazon yeni başlayanlar için 3 yada 5 bin civarında ilk başta sınır koysa da sonradan arttırmaktadır. Fast Express yurtdışı kargo taşımacılığı firması olarak amazon depolarına bizim açımızdan istediğiniz kadar ürün paket gönderebilirsiniz. Firma olarak binlerce ürünü amazonun dünyada bulunan depolarına gönderiyoruz.

Amazon Depo Yurtdışı Kargo

Amazon Yurtdışı Kargo Takip

Amazon depolarına kişi yada firma olsanız da Amazon için önemi yok Amazon hesabı olmanız yeterli olacaktır. Amazon’dan sipariş veren müşterilerinize kargo gönderiminde ister kendiniz gönderin isteseniz de Amazon göndersin hiç fark etmez. Fast express olarak her iki durumda da kargo gönderimi yapmaktadır. Firmamız kargolarınızı Türkiye’nin 81 ilinden kapınıza kadar gelip alarak merkezimize ulaştırmaktadır. Merkezimize gelen ürünler amazon FBA depolarına gönderilmek üzere yola çıkmaktadır.

Amazona Kargo Gönderim Ücretleri ve Hesaplama

Amazon depolarına kargo gönderimlerinde en uygun fiyatları sunuyoruz. Kargo gönderimlerinde kargonuzu ne kadar küçültür ve hafifletirseniz o kadar iyi olur zira çok daha uygun fiyatlarda sunabiliriz. Yurtdışı kargolarınız için Kargonuzun ebat ve ağırlıklarının hesaplanması gerekmektedir. Ebatları en, boy ve yükseklik birbiri ile cm olarak çarpılıp 5 bin’e bölünür ve ağırlıklar tartıldıktan sonra hangisi büyük ise bu rakam fiyatlandırma için baz alınır. Yurtdışı kargonun gidecek olduğu ülkenin posta kodunun doğru şekilde kontrol edilmesi gerekmektedir. Uzak bölge olan teslimat noktalarında ekstra dağıtım şarjları uygulanacak olup bu şarjlar hakkında bilgi talep edilmelidir. En uygun fiyatları alabilmek için kampanya fiyatlarımızdan bu bağlantı ile yararlanabilirsiniz. www.fast-express.com/tr/kampanya/

Amazon Depo Yurtdışı Kargo

Amazon depolarına toplu yurtdışı kargo gönderimi yapmak isteyen firma ve şahıslar, sizlere özel indirimler sağlıyoruz. Anlaşma yapmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Kurumsal yada bireysel amaçlı tüm yurtdışı kargolarınız, en hızlı ve en uygun fiyatlı şekilde Fast Express Kargo ile sağlanmaktadır.

Amazon Depolarına Kırılacak Eşyamı Nasıl Ucuz Gönderebilirim?

Amazon FBA depolarına yapılan gönderiler içerisinde kırılacak olan eşyalar şahısların ve firmaların endişeli yaklaştıkları bir durumdur. Fast Express olarak eşyaların paketlemesinde kullandığımız materyaller ürünlerinizin hasar görmeden teslim edilmesini sağlamaktadır. Bu gönderilerde sizden ekstra bedel istenmemektedir. Sizler için ürünlerin paketlenmesini ücretsiz olarak Fast express tarafından yapılmaktadır. Amazon deposuna kırılacak eşya gönderimi Fast Express firması olarak uygun fiyat yanında güvenilir taşıma sağlıyoruz.

Amazon Depo Yurtdışı Kargo

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Amazon depolarına uluslararası döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi, güvenilir ve hızlı kargo taşımacılığı sunuyoruz.

Encontraste la respuesta a la pregunta que buscabas?

İşletmeniz içerisinde yurtdışı gönderileri ihtiyaçlarınızı maliyet açısından en uygun, kolay, gönderim seçenek ve alternatif bakımından en rahat ve aynı zamanda en güvenli gönderimi Fast Express Kargo ile yapabilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı uçak kargo ile gönderilebileceğiniz hijyen ürünleri, koruyucu maske, ihracat malları, evraklar, dosyalar ve dökümanlar uçak kargoya verilerek, havayolu ile birkaç gün içerisinde istediğiniz ülkeden istediğiniz ülkeye ulaşımı sağlanmaktadır. Fast Express Kargo ile tüm aşamalar kolaylıkla halledilip, istediğiniz alıcıya güvenle teslim edilir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICIO AL CLIENTESOPORTE VITALWHATSAPP