Avrupa Yurtdışı Kargo

05-10-2020 16:08'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 30-06-2022 12:43

Avrupa Yurtdışı Kargo

Avrupa Yurtdışı Kargo

Dünyanın en gelişmiş kıtalarından biri olan Avrupa kıtası dünya üzerinde insanların yaşam olarak en çok tercih ettiği kıtadır. Dünya üzerinde Avrupa kıta ülkeleri ile ticaret yapmayan ülke yoktur. 10 milyon metre kare civarında yüz ölçümüne sahip kıtada onlarca ülke bulunmaktadır. Avrupa kıtası dünyada ihracat ve ithalatta önde gelen kıtalardan biridir. Dünyada üretilen endüstri ürünlerinin üçte biri Avrupa kıtasında üretilmektedir. Endüstrileşmiş ülkelerin toplandığı bir kıtadır. İngiltere, Fransa, İtalya ve Almanya endüstrileşme açısından çok ileri konumdadır.

Avrupa Yurtdışı Kargo

Avrupaya Ucuz Kargo

Türkiye’de avrupadaki bir çok ülkeden daha ileri konumda bulunmaktadır. Bir çok Avrupa ülkesi gibi Avrupa ülkeleri ile önemli derecede ticareti bulunmaktadır. Türkiye ve Avrupa ülkeleri arasında kargo taşımacılığı ile her sektörden binlerce gönderim yapılmaktadır. Yapılan bu gönderimler artan fiyatlara rağmen insanların ihtiyaçlarını karşılamak adına devam etmektedir. Artan fiyatları en iyi şekilde değerlendiren uluslararası yurtdışı kargo hizmeti veren fast express en uygun fiyatları sunmaktadır. Avrupaya kargo gönderimleriniz için en uygun fiyatları sunan firmamız ödemelerinizi alıcınızdan da yapmaktadır.

Yurtdışı hızlı kargo gönderimi fiyatları, Avrupa’ya taşınmasını istediğiniz gönderinin ebat ve ağırlığına, gönderileceği Avrupa ülkesine ve buna bağlı olarak istenilen ek hizmetlerine göre farklılıklar oluşturmaktadır. www.fast-express.com web sitemizdeki hesaplama aracından fiyatlar daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Avrupa Yurtdışı Kargo

Avrupaya Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır?

Avrupa ülkelerine kargo gönderimi kara yolu, hava yolu ve deniz yolu ile yapılmaktadır. Avrupa ülkelerine genellikle hava yolu ve parsiyel karayolu taşımacılığı ile gönderim yapmaktayız. Hava yolu kargo bir malın, kargo paketinin veya evrakların hava aracı ile bir noktadan farklı bir noktaya havadan gönderilmesini sağlamaktadır. Hava yolu kargo en hızlı gönderim yapılan yöntemdir. Hızlı kargolarınız için en iyi seçenek dir. Parsiyel karayolu taşımacılığı ile de parça parça ve zaman önceliği olmayan ürünlerinizin gönderimini yapmak için kullanılan yöntemdir.

Firmamıza 0215 414 4410 veya 0232 425 1205 numaralı telefonlarla yada web sitemizden bizlere ulaşarak nasıl gönderileceği hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Avrupaya Neler Gönderebilirim?

Türkiye’den yurtdışında Avrupa ülkelerine Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Güney Kıbrıs Rum Yönetimi (GKRY) Çekya, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç ve Hırvatistan’dır. Ülkemiz, Kuzey Makedonya, Karadağ ve Sırbistan’a iğneden ipliğe her ürünü gönderiyoruz. Türkiye ve Arupa arasında taşımacılık hizmeti veren firmamız yüzlerce imalatı yapılan ürünleriniz, paketleriniz, evraklarınız ve hediyelik eşyalarınızı gönderiyoruz.

Avrupa Yurtdışı Kargo

Avrupa Yurtdışı Kargo Takibi

Fast express Avrupa ülkelerinin tamamına gönderdiği her şeyin takibini yapmaktadır. Yurtdışı Kargo gönderisi oluşturduktan sonra siz değerli müşterilerimize kargo takip numarası veriyoruz. Sizlere verdiğimiz kargo takibi numarası ile kargolarınızı her an her yerde akıllı cihaz ve bilgisayarlarınızdan takip edebilirsiniz.

Avrupaya Gıda ve Kurubuz Sevkiyatı

Yurtdışı kargo gıda sevkiyatında, dondurulmuş ürünlerin bozulmadan hızlı express taşınması için kurubuz kullanılmaktadır. Yurtdışı kurubuzlu paket gönderileri için yurtdışı express kurye ve Avrupa hızlı kargo teslimatınızı en hızlı ve güvenli şekilde gerçekleştiriyoruz. Fast Express; Yurtdışı Kargo, Uluslararası döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Encontraste la respuesta a la pregunta que buscabas?

Yurtdışı kargolarınız için Kargonuzun ebat ve ağırlıklarının hesaplanması gerekmektedir. Ebatları en, boy ve yükseklik birbiri ile cm olarak çarpılıp 5000 e bölünür ve ağırlıklar tartıldıktan sonra hangisi büyük ise bu rakam fiyatlandırma için baz alınır. Kargonun gidecek olduğu ülkenin posta kodunun doğru şekilde kontrol edilmesi gerekmektedir. Uzak bölge olan teslimat noktalarında ekstra dağıtım şarjları uygulanacak olup bu şarjlar hakkında bilgi talep edilmelidir. Kargo anlaşmalı acenteye gönderici tarafından teslim edilecek ise acente bilgiler alınmalı bu konuda indirim söz konusu ise talep edilmelidir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı kargo gönderileri hesaplama yapılırken, paketin kapladığı hacim veya paketin ağırlığından hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en x boy x yükseklik ebatları cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur. İlgili koli veya paket için kendi kilogram ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili rakam üzerinden yapılır. Yurtdışı kargo fiyatları hesaplanırken gidecek olan paketin ağırlığı ve kapladığı hacme göre çıkan hacim ağırlığı üzerinden hangisi büyük ise bu ağırlık üzerinden fiyatlandırma yapılarak gideceği ülkenin hangi ülke listesinde olduğuna bakılarak kilo ve ülke karşılığı çıkan rakam üzerinden ödeme yapılır. Paketin ekonomik ebatlarda olması paket fiyatının daha az navlun ücretli çıkmasını sağlayacaktır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICIO AL CLIENTESOPORTE VITALWHATSAPP