Yurtdışına Kıyafet Göndermek

21-12-2020 11:59'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 24-05-2024 16:59

Yurtdışına Kıyafet Göndermek

Yurtdışına Kıyafet Göndermek

Uluslararası taşıma sektörünün en büyük firmalarından olan Fast express hava, kara ve deniz yolları ile hizmetlerini sunmaktadır. Firmamız gönderilen kargolar için gümrük prosedürleri, doğal afetler, bürokratik süreçleri yakından takip ederek kargolarınızın zamanında ulaşmasını sağlamaktadır.

Fast express tekstil sektöründe imalatçı firmalar olmak üzere bireysel tüm gönderileri başarıyla adreslere ulaştırmaktadır. Tekstil ürünlerinde kıyafet ürünleri için en uygun kargo fiyatları, kargo takibi ve kargo süreçlerini başarıyla yönetmektedir.

Yurtdışına Kıyafet Göndermek

Yurtdışına Kıyafet Olarak Beler Gönderebilirim?

Yurtdışına Fast express kargo taşımacılığı olarak kadın, erkek, çocuk, yaşlı, bebek kıyafetleri olmak üzere tüm tekstil ürünleri gönderilmektedir. Yurtdışına pantolon, gömlek, çorap, tesettür ürünleri, kazak, tişört, atlet, iç çamaşırı, spor kıyafetleri, kışlık ve yazlık kıyafetler olmak üzere hemen hemen her kıyafet yurtdışına gönderilmekte ve yurtdışından ülkemize getirebilirsiniz.

Kıyafet Gönderimi için Yurtdışı Kargo Fiyatları

Yurtdışına kargo gönderiminde firmamız ürünlerinizin sayısına göre değil desi değerine göre bir hesaplama yaparak kargolarınızın fiyatlarını ortaya çıkartmaktadır. Hacim desi hesaplama için paketin eni – boyu – yüksekliği çarpılır. Çıkan sonuç ile beş bin bölerek hacim yani desi değerini bulmuş olursunuz. Bizlerde bu desi değerine göre yurtdışı kargo gönderisi oluşturarak kargolarınızı gönderiyoruz.

Yurtdışına Kıyafet Göndermek

Yurtdışı Hava Yolu Kargo Takip

Yurtdışı kargo hizmeti kıyafet eşyalarınız, imalatını yapılan  yurtdışında hava yolu ile tüm ülkelere gönderimlerini yapıyoruz. Yurtdışı kargolar gümrüklerden geçtikten sonra normal, ekonomik ve ithalat kurye servislerimiz ile gideceği adrese ulaşmaktadır. Yurtdışı kargo gönderiminde en önemli nokta kargonun ne zaman çıktığı, nerede olduğu, hangi işlemlerden geçtiği ve adrese ne zaman teslim olacağı gibi tüm işlemlerin takibi çok önemlidir.

Firmamız Fast Express olarak kıyafet eşya kargolarınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde takip ederek alıcısına kadar ulaştırmaktadır. Firma olarak kargolarınız için sizlere “Kargo Takip” numarası veriyoruz. Bu numara ile www.fast-express.com/tr/ adresi üzerinde gönderilerinizi kolayca takip edebilirsiniz. Fast express havayolu ihracat servisimiz ile Bedelli ve Bedelsiz ihracat gönderileriniz taşıyoruz. Havayolu ihracatlarınızı uluslararası IATA Kuralları kapsamında taşıyoruz. Havayolu İhracat servisimiz ile talebiniz doğrultusunda Havalimanına veya alıcınızın kapısına kadar teslimat yapabiliyoruz.

Yurtdışına Kıyafet Göndermek

Kıyafetler için Yurtdışı Kargo Gönderim Süreleri

Fast express yurtdışına gönderilecek olan kıyafet eşya kargolar için ekonomik teslimat seçenekleri de mevcuttur. Ekonomik teslimatlar, ekspres teslimatlara göre yavaş gitmekte ama daha uygun fiyatlı olmaktadır. Avrupa’ya ekonomik teslimatlar servis değişikliklerine göre 3 işgünü ile servise göre 7 işgünü içinde teslim edilebilir. Ayrıca Avrupaya hızlı teslimatlar 1 günde gönderiyoruz. Diğer kıta ülkeleriniz ise hızlı teslimatlar 2-3 günü bulabilmektedir.

Kıyafet tekstil üreticilerinin ve bireysel olarak kıyafet göndermek isteyenlerin adresi olan Fast Express; Yurtdışı Kargo, Uluslararası alanda kıyafet tekstil taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunuyoruz.

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

Yurtdışına gönderilecek olan kargolar için ekonomik teslimat seçenekleri de mevcuttur. Ekonomik teslimatlar, ekspres teslimatlara göre yavaş gitmekte ama daha uygun fiyatlı olmaktadır. Avrupa’ya ekonomik teslimatlar servis değişikliklerine göre 3 işgünü ile servise göre 7 işgünü içinde teslim edilebilir. Ekonomik taşımalar da önemli olan noktalardan biri paketlerin fazla transfer görmesi dolayısıyla paketlemelerinin sağlam ve izolesinin yeterli yapılması gerekmektedir. Alıcı adresi bilgileri sokak kapı no ve posta kodu eksiksiz bildirilmeli telefon kontak isim soyadı ve mail adresi de alıcıya bilgilendirmelerde kolay ulaşabilmek için mutlaka kargo firmasına verilmelidir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Öncelikle gönderinizi hazır ettikten sonra bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir. Size ileteceğimiz evraklar ile gelen kuryeye gönderinizi teslim etmeniz yeterlidir. En uygun avantajlı fiyatlarımız ile size bu konuda yardımcı olabiliriz. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP