Yurtdışı Kargo Erkek Gömlek Gönderimi

24-03-2021 12:01'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 01-07-2022 13:18

Yurtdışı Kargo Erkek Gömlek Gönderimi

Gömlek erkek giyiminde vazgeçilmez parçalardan biridir. Günümüzde sıkça kombin yapılarak giyilen gömleklerin Türkiye ve Dünya da bir çok imalatçısı, satıcısı ve alıcısı bulunmaktadır. Gömlekler klasik, casual ve ceremony tarzında üç kategoride imalatı yapılmaktadır. Ayrıca Çocuk, yetişkin, yaşlılar için özel olarak tasarlanıp imalatçı tarafından üretildikten sonra yurtdışına gönderilerek satılmaktadır. Erkek gömlek üreten ülkemizdeki firmalar ve uluslararası firmalar ürünlerini küresel pazarlara hızlı ve güvenilir bir şekilde aktarmaktadır. Türkiye’deki firmaların, uluslararası firmalar ile küresel pazarda boy ölçüşebilmesi için ülkelerinin bu amaca yönelik ticarete uygun altyapılarının olması gerekmektedir.

Türkiye’de erkek gömlek üreten firmaların ürünlere yurtdışına taşıyabilmesi için firmamız Fast express tüm yetkilerini kullanmaktadır. Globalleşen dünyada firmaların sadece müşteri istek ve ihtiyaçlarını karşılaması yetmemekte bunun yanında hız ve kalite gibi hizmetler de karşımıza sıkça çıkmaktadır. Müşterilerden firmamıza gelen istekler sonrasında çok hızlı bir şekilde müşteri istekleri karşılanmalıdır. Fast express, az yada çok tüm ticari olarak üretilen erkek gömlek malları gönderimini yapmaktadır. Dünyanın bütün şehirlerine kargo taşımacılığı yapan firmamız müşterilerimizin talepleri doğrultusunda taşıma işlemini yapmaktadır. Firma olarak Yurtdışı kargo hizmetinde gönderilerinizin nerede olduğu, teslim edildiği, tarih, saat, kime teslim edildiği gibi bir çok işlemi kolaylıkla gerçekleştirmektedir. Tüm bu işlemlerin bilgisini müşterisine veren firmamız taşıma ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız.

Yurtdışı Kargo Gönderim Fiyatları Hesaplama

Yurtdışına kargo gönderimi yapan firmamız piyasa koşullarını gözeterek müşterilerine en iyi hizmetleri sunmaktadır. Müşterilerimize en uygun fiyatları sunabilmek adına çok çalışan firmamız toplu gönderileriniz için sizlere en uygun fiyatları sunmaktayız. Erkek gömlek üretiminden sonra yurtdışı kargo gönderileri hesaplama yapılırken, hacim ve ağırlık bilgisinden hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en, boy, yükseklik cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur aynı paket için kendi kg ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili ağırlık üzerinden yapılır.

Yurtdışı Hızlı Gömlek Gönderimi

Yurtdışında bulunan 220’den fazla ülkeye gönderilerinizin hızlı gidebilmesi için hava yolunu kullanıyoruz. Sadece gömlek için değil tüm gönderi türleri için firmamız havayolunu tercih etmektedir. Fast Express olarak uçak kargo ile yaptığımız gönderilerde uluslararası IATA kurallarına uygun şekilde taşıyoruz.

Gönderileriniz isteğiniz üzere ister havaalanından isterseniz kuryelerimizi ile alıcınızın adresine kadar teslimatı gerçekleştiriyoruz. Ürünlerinizin ne kadar fazla yada ağır olduğu hiç farketmez kuryelerimiz en ucra köşeye kadar gidip gönderilerinizi teslim etmektedir. Kurye konusunda da normal, ekonomik yada ithalat ve ihracat kurye servislerimizden yararlanabilirsiniz.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda tekstil ürünü gömlek taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktadır.

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

Eğer düzenli olarak e-ticaret sitemi üzerinden kargolarınız oluşuyor ise bizimle yapacağınız kargo anlaşması ile yurtdışına en uygun ve kampanyalı fiyatlar ile gönderinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/
Dünyanın her noktasından, tüm ülkelere kargo gönderimi yapılır. Fast Express Kargo; belge ve ürün taşımasından dağıtımına kadar müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasitededir. Ekonomik ve güvenilir bir şekilde hizmet sunan firmamız için müşteri memnuniyeti her zaman önceliklidir. Dünya çapındaki teknolojik yeniliklere uygun hizmet vermekte ve ulaştırma / taşımacılık sektöründe kendi sınırlarımızı genişletmeyiz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP