Yurtdışı Kargo Abiye Gönderimi

05-01-2021 15:04'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 10-01-2023 14:47

Yurtdışı Kargo Abiye Gönderimi

Yurtdışı Kargo Abiye Gönderimi

Kadınların özel gecelerde şık ve tarz durmak için giydikleri elbiseye abiye denir. Özenle dikilmiş aksesuarlı gündelik hayatta giyilmeyen elbisedir. Normal ve tesettür modelleri bulunan abiyeler istenilen renk ve boyutlarda imal edilmektedir. Özellikle son yıllarda kadınların düğünlerde, balolarda, törenlerde ve özel gecelerde giydikleri kıyafetlere çok rağbet oluşmaktadır. Dünya’da çok fazla talep gören abiye elbiseler Türkiye’de üretildikten sonra yurtdışına gönderilmektedir.

Türkiye’de bir çok firma yurtdışına abiye gönderimini yurtdışı kargo taşıma firmaları aracılığı ile göndermektedir. Yurtdışı kargo firmaları artan talebe karşın çok çalışmaktadır. Pandemi ve her türlü olumsuzluklara rağmen insanlar abiye’ye yoğun talep göstermektedirler. Yurtdışı taşımacılık alanında müşterilerine en iyi hizmetlerden birini sunan firmamız uluslararası alanda abiye elbise gönderimlerini yapmaktadır. Firma olarak yada şahıs olarak kargolarınızı istediğiniz an istediğiniz şehirden gönderebilirsiniz.

Yurtdışı Kargo Abiye Gönderimi

Yurtdışı Kargo Fiyatları

Yurtdışına abiye gönderimi konusunda gönderim sağlayan ve daha bir çok kişi ve firmanın gönderimlerini başarıyla tamamlayan firmamız Fast express müşterilerimize ek ücret talep etmeden en makul düşük fiyatlarla hizmet vermektedir. Dünya’da 220’den fazla ülkeye gönderim yapabileceğiniz firmamız sizlere kargonuz teslime edilene kadar hizmet sunmaktadır. Kaliteli ve hızlı hizmetlerini en uygun fiyatlara sunan firmamız toplu olarak göndereceğiniz kargolarınız için sizlere çok uygun fiyatlar sunmaktadır.

İndirimli ve ucuz kargo gönderiminin adresi olan firmamız bütçenizi yormadan her türlü abiye kargolarınız uçaklarımız ile yurtdışında istediğiniz adrese kadar ulaştırıyoruz. Avrupa’ya 1 gün Asya, Afrika, Amerika ve Antartika kıtalarındaki ülkelere kargolarınız 2-3 gün sürelerde hızlı ve ucuz fiyatlarla gönderilmektedir. Hava yolu ile gönderilen kargolarınız uluslararası IATA kurallarına uygun olarak gönderim yapmaktadır. Son yıllarda her sektörden fiyat artışlarına rağmen Fast express olarak müşterilerimizin bütçesi ve piyasa koşulları gözetilerek en uygun fiyatlar ile kargolarınızı gönderiyoruz.

Yurtdışı Kargo Abiye Gönderimi

Yurtdışı Kargo Abiye Gönderim Ücreti

Yurtdışı kargo abiye gönderilerinde hesaplama yapılırken, hacim veya ağırlık bilgisinden hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en, boy, yükseklik cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur aynı paket için kendi kg ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili ağırlık üzerinden yapıyoruz. Fast express toplu gönderimleriniz için ekstra indirimler uygulamaktadır.

Yurtdışı Kargo Takibi

Türkiye’nin 81 ilinden gönderilen kargolarınız alınarak merkezimizde işleme konulur ve gönderilmek üzere araçlara yüklenir. Kargolarınız adresine teslim edilene kadar takip ettiğimiz gibi sizlere verdiğimiz kargo takip numarası ile kargonuzun her hareketini takip edebilirsiniz. Yurtdışı kargolarınızı taşınma sırasında hasar görmeden, özenli bir şekilde ve kolaylıkla gönderimini yapıyoruz. Genellikle havayolu tercih edildiği için gönderileriniz uçak ile taşınmaktadır.

Yurtdışı Kargo Abiye Gönderimi

Fast Express; , Uluslararası alanda abiye elbise taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

Yurtdışına kargo etmek istediğiniz gönderinin Hacim/Desi bilgisini bilmeniz yeterlidir. Hacmini hesaplamak istediğiniz yurtdışı kargo paketinizin enini, boyunu ve yüksekliğini birbiriyle çarpınız. Bu çarpım işleminden çıkan sonucu beş bine (5000) böldüğünüzde çıkan sonuç size hacim/desi hesaplamasının sonucunu vermiş olacaktır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Fast Express olarak uluslararası kargolarınızda en uygun fiyatlandırmaları sağlamak için ekibimiz yoğun olarak çalışmaktadır. Tüm Türkiye’den bulunmuş olduğunuz adresten yurtdışında bulunan adrese teslimatlarınızı en ekonomik ve en hızlı şekilde yapabilmek için Uluslar arası kargo firmaları ile anlaşmalar sağlamakta ve hizmet ağımızı genişletebilmek için yeni çözümler aramaktayız. Kargonuz FAST EXPRESS ile emin ellerde. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP