Yurtdışına Kargo Gönderen En Güvenilir Firma

18-11-2020 12:42'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 01-07-2022 17:10

Yurtdışına Kargo Gönderen En Güvenilir Firma

Yurtdışına Kargo Gönderen En Güvenilir Firma

Yurtdışı kargo hizmeti son yıllarda önem kazanan sektörlerden biri haline geldi. Taşımacılık işinde firmalar müşterilerinin mallarını zamanın da teslim edebilmek için sayısız şekilde hizmetler sunmaktadırlar. Burada verilen hizmetlerin yanı sıra kargo firmasının da güvenilir olması gerekmektedir.

Yurtdışına kargo gönderimi konusunda hizmet sunan firmanın uzmanlaşmış olması, deneyim sahibi olması, riskleri iyi yönetilme, maliyetleri iyi hesaplayabilme, zamanında teslimat, hızlı teslimat gibi tüm olasıkları iyi hesaplayabilen firmalar ile çalışmalısınız. Bu alanda profesyonel bir kadroya, bilgi birikimine sahip firmamız sizlere tüm yurtdışı kargo hizmetlerini en iyi şekilde sunmaktadır. Fast express sunduğu havayolu kargo, parsiyel karayolu taşımacılığı, ve yurtdışı kurye servisleri konusunda müşterilerine profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Yurtdışına Kargo Gönderen En Güvenilir Firma

Entegre Çalışma Sistemi

Yurtdışı kargo zincirinde en iyi ve en etkin biçimde işlemesinin sebebi sistemlerimizin entegre bir şekilde çalışması ve ekibimizin sistemlerimiz ile koordineli çalışmasıdır. Firmamız yurtdışı kargo gönderilerinizi Türkiye’nin neresinde olursanız olun kapınızdan gelip alarak gerekli işlemleri başlatmaktadır.

İşlemler başlatıldıktan sonra kargonuz yurtdışında belirttiğiniz adreslere gönderilmek üzere yola çıkmaktadır. Yola çıkan kargolarınız gideceği adrese kadar firmamız çalışanları tarafından sistemimizden takip edilmektedir. Ayrıca sizlerde kargolarınızı anlık olarak nerede olduğunu görebilirsiniz.

Yurtdışına Kargo Gönderen En Güvenilir Firma

Kırılacak Eşya Gönderimi

Fast express her türlü kırılacak ve olası sarsıntı da zarar görebilecek tüm kargolarınızı büyük bir titizlikle her hangi bir darbe almadan alıcınızın adresine kadar teslimatı yapmaktadır. Avrupa kargolarınız 1-2 gün de gönderilirken diğer kıta ülkelerine Amerika, asya, afrika kıta ülkelerine 2-3 günde kargolarınızı gönderiyoruz. Yurtdışına ayna, cam, mobilya, ofis eşyaları, ev eşyaları, kişisel eşyalarınız, tekstil ürünleri, gıda ürünleri, yedek parçalar, teknolojik ürünler, elektrikli ev aletleri olmak üzere hemen her şeyi yurtdışına gönderiyoruz.

Yurtdışı Kargo Fiyatları

Yurtdışı kargo takibi ve gönderiminde firmamız piyasanın en uygun fiyatlarını sunmak adına çok çalışmaktadır. Kargonuzun desi değerine göre ve gideceği adrese göre fiyatlarımızı belirliyoruz. Yurtdışı kargolarınız karşı ödemeli olarak gönderilirken, alıcınız tarafından ödemenin teyit edilmiş olması gereklidir. İlgili ödeme teyitleri gönderici tarafından bildirilen bilgiler üzerinden kargo firmasının yapmış olduğu bağlantılar üzerinden sağlanır. Ödeme teyidi olmayan kargolar göndericiye iade edilir. İade sırasında ilgili masraflar göndericiden tahsil edilir. Yurtdışı karşı ödemeli gönderilerde navlun ücreti alıcıdan tahsil edildiği gibi ayrıca ilgili ülke gümrüğünde oluşabilecek olan vergilerde alıcıdan talep edilebilir. İlgili vergi ödemeleri gönderici tarafından talep edilirse Türkiye’den ödenecek şekilde çevrilip işlem yapılabilir bu hususta oluşacak olan extra  ücretler göndericiye fatura edilir ve tahsilatı yapılır. Tahsilatı yapılan ücret en kısa sürede hesabınıza yatar.

Fast Express; Yurtdışı Kargo, Uluslararası döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel hizmetler sunmaktadır.  

Yurtdışına Kargo Gönderen En Güvenilir Firma

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

Yurtdışına numune bazında gönderi sınırı tek konşimento için 150 kg.’dır. Yurtdışına ETGB / Mikro İhracat bazında gönderi sınırı tek konşimento için 300 kg.’dır. Yurtdışına Beyannameli gönderilerde kilogram sınırı bulunmamaktadır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Türkiye’ye gelen ürünler Türkiye gümrüğüne İstanbul’dan giriş yapmaktadırlar. Gümrük tarafından incelenen ürünler numune olarak kabul edilirse gümrük tarafından serbest bırakılır ve adresine teslim edilmek üzere kargo firmasına teslim edilir. Firmalar için gelen ürünlerde numune olarak malzemeden 1 adet olması ve numune olarak geldiği belirtilmiş olmalıdır. Gümrük tarafından işlem yapılması gereken ürünler için ETGB kapsamına alınabilir ve bu konuda başvuru kargo firmanıza gümrüğe iletilmek üzere yapılmalıdır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP