Yurtdışı Kargo Gönderi Hizmeti

06-08-2020 10:21'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 19-07-2022 21:12

Yurtdışı Kargo Gönderi Hizmeti

Yurtdışı Kargo Gönderi Hizmeti

Yurtdışı kargo taşımacılığı tarih boyunca farklı araçlarla yapılmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte gelişen araç teknolojisi ve yazılım teknolojisi ile taşımacılık kolay hale geldi diyebiliriz. Daha çok ürün, mal, paket, evrak, doküman, eşyalar daha kısa sürelerde dünyanın bir ucundan diğer bir ucuna gönderilmektedir. Özellikle hava yolu en hızlı ve güvenli olan yoldur. Uçaklar ile istediğiniz paket, evrak ve kişisel eşyalarınız en uygun fiyatlara gönderilmektedir.

İnternet Üzerinden Kargo Gönderimi

Günümüzde teknolojinin önemli derecede gelişmesiyle kargolar artık internet üzerinden tek tıkla gönderilebiliyor. İnternet üzerinden online olarak gönderilen kargolarınız uluslararası alanda her adrese gönderiyoruz. www.fast-express.com üzerinden oluşturacağınız kargolarınızı kapınızdan kuryelerimiz aracılığı ile alarak yurtdışında istediğiniz noktaya hava, kara veya deniz yolu ile gönderildikten sonra gümrükten geçer. Gümrükten geçen tüm kargolarınız kuryelerimiz aracılığı ile belirttiğiniz adrese teslimatı yapılmaktadır.

Yurtdışı Kargo Gönderi Hizmeti

Yurtdışına Hangi Ürünleri Gönderebilirim?

Yurtdışına A’dan Z’ye tüm ürünleri, eşyaları gönderiyoruz. Tekstil sektöründen gıda sektörüne, Plastik sektöründen Mobilya sektörüne kadar her sektörden milyonlarca ürünü kargo yolu ile dünyada 220’den fazla ülkeye gönderiyoruz. Metal, plastik, ayakkabı, kırtasiye, teknolojik elektrik elektronik ürünler, yedek parçalar, akıllı telefonlar, bilgisayarlar, gözlükler, kitaplar, perde, pantolon, etek, araba parçaları gibi her şeyi gönderiyoruz.

Yurtdışı kargo hizmeti ile ayrıca evrak, doküman, belge, tez dosyaları gibi her türlü kağıdı hızlı ve güvenli şekilde gönderiyoruz. Ayrıca kişisel her türlü eşyanızı, hediyelik eşyalarınızı güvenle gönderiyoruz.

Yurtdışı Kargo Gönderi Hizmeti

Yurtdışı Kargo Gönderi Sorgulama

Yurtdışına göndereceğiniz her kargo paketi için firmamız sizlere kargo takip numarası vermektedir. Bu takip numarası ile kargolarınızı anlık olarak üzerinden takip edebilirsiniz. Kargonuzun her hareketini kolaylıkla takip edebileceğiniz gönderi sorgulama sistemimiz 7/24 dünyanın her noktasından kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Karşı Ödemeli Yurtdışı Kargo

Karşı ödemeli kargo gönderimi demek gönderdiğiniz kargonuzun kargo gönderim bedeli ve kargo paketinizin ücretini alıcının ödemesi demektir. Karşı ödemeli gönderilen kargolarınız kuryelerimiz tarafından alıcıdan tahsilatı yapılır. Tahsilatı yapılan ücretiniz bankanın işlem sürelerine göre 1-2 günde hesaba yatmaktadır.

Yurtdışı Kargo Gönderi Hizmeti

Fast express Amerika, Avrupanın tüm ülkeleri, asya ülkeleri, antartika olmak üzere dünyanın tüm ülkelerine kargo gönderimi yapmaktadır. Uluslararası taşımacılık alanında kargoları uluslarası kurallara, IATA kurallarına uygun olarak taşıyoruz. Taşımacılık alanında başarılara imza atan firmamız fiyat politikamızı her zaman an makul seviyelerde tutmaktayız. Fast Express; Yurtdışı Kargo, Uluslararası döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel kargo taşımacılık hizmetleri sunuyoruz.

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

Paketlerinizin boyutlarını ne kadar küçük tutarsanız fiyatlar o derece düşük olmaktadır. Gönderilerinizin boyutlarını minimum düzeyde tutmanız gerekmektedir. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/
Gönderileriniz ister ticari amaçlı olsun, ister kişisel gönderim amaçlı olsun mesafe, ülke, bölge ve şehir fark etmeksizin kolaylıkla ulaştırılır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP