Yurtdışına Eşya Gönderen Firmalar

17-11-2020 16:52'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 21-11-2023 00:28

Yurtdışına Eşya Gönderen Firmalar

Yurtdışına Eşya Gönderen Firmalar

Gelişen teknoloji ile birlikte taşımacılık önemli bir ivme atladı. Artık çok ağır yükler yurtdışına istediğiniz adrese gönderilmektedir. Online sistemlerin gelişmesi ile birlikte insanların ve firmaların yurtdışına eşya ürün gönderimleri çok daha kolay hale geldi. Küçük bir akıllı telefonla dünyanın her yerinden online kargo gönderisi oluşturup istediğiniz dünya ülkesine kargolarınızı gönderebilirsiniz.

Yurtdışına eşya gönderen sayısız firma bulunmaktadır. Yurtdışı taşıma hizmeti sunan firmamız taşıma alanında uzmanlaşmış, deneyim sahibi olmuş olduğundan risklerini daha iyi yönetebilmekte, maliyetini daha iyi hesaplayıp hizmeti alan firmaya kaliteli hizmet sunmaktadır. Böylece, hizmeti alan firmaya hizmetin toplam sahip olma maliyeti konusunda çok ayrıntılı ve kesin bilgi verilebilmektedir.

Yurtdışı Kargo ile Eşya Gönderim Fiyatları

Yurtdışı kargo fiyatları hesaplanırken gidecek olan eşyanın ağırlığı ve kapladığı kapasiteye göre çıkan hacim ağırlığı üzerinden hangisi büyük ise bu ağırlık üzerinden fiyatlandırma yapılarak gideceği ülkenin hangi bölgede olduğuna bakılarak kilo ve ülke karşılığı çıkan fiyat belirlenmektedir. Eşyanın gideceği ülke uçak seferleri sıkı ise çok kısa sürelerde gönderim sağlıyoruz. Yurtdışı kargo gönderileriniz için indirimli fiyat alınması kargo gönderecek müşterilerin en çok talep ettiği konulardan biridir. İndirim olarak kargonun en ucuz şekilde gönderilmesi için eşyalarınızın en ekonomik şekilde olması gerekmektedir.

Hangi Eşyalar Yurtdışına Gönderilebilir?

Yurtdışına her türlü ev eşyası, ofis eşyaları, hediyelik eşyalar, 2. El eşyalar, yedek parçalar, imalatını yaptığınız sıfır ürün eşyaları olmak üzere hemen her şeyi taşıyoruz. Her türlü kırılacak eşyalarınız da özenle paketleyerek hasar görmesini ve her bir kenarına yaptığımız etiketler paketinizin kaybolmasını önlüyoruz. Temiz operasyon çalışmamız sonucunda Fast Express olarak güvenilirlik bizim için en önemli nokta olduğu için her zaman 1. Tercihiniz olacağız.

Yurtdışına Eşya Gönderen Firmalar

Yurtdışına Eşyalarımı Nasıl Gönderirim?

Öncelikle yurtdışına eşyalarınızı göndermek için firmamız ile www.fast-express.com üzerinden ya da 0215 414 4410 veya 0232 425 1205 numaralı telefonlardan bizlere ulaşarak kargolarınızı gönderebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız eşyalarınızı 81 il’in neresinde olursanız olun gelip alarak merkezimizde işleme alarak göndermektedir. Dünya üzerinde bulunan 220 den fazla ülkeye teslimat yapan firmamız aynı zamanda karşı ödemeli kargolarınızın gönderilerini de yapmaktadır. Alıcıdan tahsil edilen ücretiniz en kısa sürelerde ödemesini yapıyoruz. Yurtdışı karşı ödemeli gönderilerde navlun ücreti alıcıdan tahsil edildiği gibi ayrıca ilgili ülke gümrüğünde oluşabilecek olan vergilerde alıcıdan talep edilebilir. İlgili vergi ödemeleri gönderici tarafından talep edilirse Türkiye’den ödenecek şekilde çevrilip işlem yapılabilir bu hususta oluşacak olan extra  ücretler göndericiye fatura edilir ve tahsilatı yapılır.

Yurtdışına Eşya Gönderen Firmalar

Fast express yurtdışı kargo takibi konusunda en iyi sistemleri kullanmaktadır. Kargonuzun her hareketini sistemimiz üzerinden takip edebilirsiniz. Fast Express; Yurtdışı Kargo, Uluslararası döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

Tüm gönderileriniz Fast Express kargo tarafından özenle hazırlanır, depolarımızda korunur, paketlenir. En hızlı şekilde evrak işlemleri aşamasından geçirilir. En güvenli şekilde de alıcısına ulaştırılır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
1. Bölgeden başlayıp 7. Bölgeye kadar giden ülke grupları için fiyatlandırmalar farklıdır. Gönderiniz oluştuğunda ebat ve ağırlıkları ile birlikte ülke grubuna bakarak fiyatlandırma yapabilmekteyiz. Daha detaylı bilgi için Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP