Yurtdışı Kargo Yer Döşeme Malzemeleri Gönderimi

28-04-2021 14:21'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 22-10-2023 00:29

Yurtdışı Kargo Yer Döşeme Malzemeleri Gönderimi

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte evimizde, iş yerimizde ve daha bir çok yerde yeni teknolojiye sahip ürünler kullanılmaktadır. Özellikle yer döşeme teknolojisine baktığımızda eskiden taş döşeme yapılırken günümüzde parke, laminant, halı, epoksi, kauçuk zemin kaplama, pvc zemin kaplama, poliüretan zemin kaplama gibi ürünler kullanılmaktadır. Evlerde, Ofis alanlarında, Alışveriş merkezlerinde, Otellerde, Spor ve fitness salonlarında, Sergi salonlarında, Okullar ve kütüphanelerde, Hastaneler, Huzur evleri, fabrika ve iş yerleri gibi ortamlarda farklı tiplerine göre kullanılmaktadırlar.

İmalatı yapılan yer döşeme malzemeleri dünya üzerinde ve Türkiye’de bir çok firma tarafından kullanılmaktadır. Bu malzemelerin güvenle kullanılması için taşıma sırasında dikkat edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı kargo taşıma firmaları yer döşeme malzemeleri taşırken mutlaka dikkat etmeli ve sağlam şekilde gönderimini sağlamalıdır. Bu noktada devreye giren firmamız Fast express  en iyi hizmetleri vermektedir. Yer döşeme malzemelerini gönderirken, belirtilen adrese mümkün olduğunca güvenli bir şekilde ulaştırmak için ürününüzün güvenliğini önemli derecede sağlıyoruz.

Yurtdışına Yer Döşeme Malzemeleri Gönderim Fiyatları

Yurtdışına yer döşeme malzemeleri gönderilirken gönderiniz ister müteahhite, ister mağazaya veya ev sahibine gönderilsin en uygun maliyetlerle en hızlı ve güvenli şekilde gönderimini yapıyoruz. Yurtdışı kargo taşıma işinde güvenilirlik ve mükemmel müşteri hizmetleri ile firmamız yer döşeme malzemelerini gönderiminde sunduğumuz fiyat ve kalite her zaman sizleri memnun edecektir. Yurtdışına kargo gönderiminde sunduğumuz fiyatlar piyasanın en uygun fiyatlarıdır. Yurtdışı kargonuzun desi değerine göre hesaplanan fiyatlarımız göndereceğiniz malzemenin gideceği adrese göre de fiyatlarda değişiklikler gösterebilir. Aynı zamanda kargonun hızlı yada standart sürelerde gönderilmesi fiyatları değiştirebilir. Top yurtdışı kargo gönderileriniz için sizlere en uygun fiyatları sunan firmamız her zaman hizmetinizdedir.

Yurtdışına Kargo Nasıl Gönderilir?

Yurtdışına zemin kaplama malzemelerinin taşınması genellikle zor bir süreçtir. Günümüzde ağır iş makinaları ile taşınan bu ürünler ağır oldukları için firma olarak özenle çalışıyoruz. Malzemelerinizin taşınmasında sorun çıkmaması için uluslararası güvenlik kurallarına uygun hareket ederek gönderiyoruz. Kargolarınız kapınızdan bizzat alınarak gerekli işlemleri yapılır ve gönderilir. Dünyanın her noktasından, tüm ülkelere kargo gönderimi yapıyoruz. Fast Express Kargo; yer döşeme malzemelerinin taşımasından dağıtımına kadar müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasitededir. Ekonomik ve güvenilir bir şekilde hizmet sunan firmamız için müşteri memnuniyeti her zaman ön plana almaktadır.

Yurtdışı Hızlı Kargo

Ülkemizde ve dünyada havayolu ile uçak kargo taşıma hizmeti veren global bazlı firmalarla çalışan Fast Express Kargo, tüm gönderilerinizi hızlı ve özenli bir şekilde göndermektedir. Ülkenizden yurtdışına – Yurtdışından kendi ülkenize kargo göndereceğiniz zaman her bir havayolu kargo firmasından ayrı ayrı tek tek görüşüp teslimat ve işleyiş hakkında bilgi almak, fiyat teklifi almak, ürünü teslim etmek gibi tüm süreçler çok zordur. Ayrıca bu süreçler size zaman ve maliyet açısından da problem teşkil edebilir. Fast Express Kargo, sizi bu zorlu süreçten kurtarıp, göndereceğiniz ürünü sizden teslim aldıktan sonra, sizin yerinize en uygun ve en hızı havayolu kargo firması ile gönderiniz teslim etmektedir.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda yer malzemeleri taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktadır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

Yurtdışı kargolarınız karşı ödemeli olarak gönderilirken, alıcınız tarafından ödemenin teyit edilmiş olması gereklidir. İlgili ödeme teyitleri gönderici tarafından bildirilen bilgiler üzerinden kargo firmasının yapmış olduğu bağlantılar üzerinden sağlanır. Ödeme teyidi olmayan kargolar göndericiye iade edilir. İade sırasında ilgili masraflar göndericiden tahsil edilir. Yurtdışı karşı ödemeli gönderilerde navlun ücreti alıcıdan tahsil edildiği gibi ayrıca ilgili ülke gümrüğünde oluşabilecek olan vergilerde alıcıdan talep edilebilir. İlgili vergi ödemeleri gönderici tarafından talep edilirse Türkiye’den ödenecek şekilde çevrilip işlem yapılabilir bu hususta oluşacak olan extra ücretler göndericiye fatura edilir ve tahsilatı yapılır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Öncelikle karşı ülkede nereden gönderiniz alınacak ve burada nereye gelecek ise tarafımıza iletmeniz gerekmektedir. Alıcı ve gönderici bilgileri, malzeme içerik bilgisi eksiksiz olmalıdır. Söz konusu detaylar hazır olduğunda bize bilgi vermeniz durumunda toplama işleminiz organize edilecektir. İstenilen evraklar müşteri destek çalışanlarımız ile birlikte hazırlanacaktır. Daha sonrasında paketiniz elinize ulaşacaktır. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP