Miami Yurtdışı Kargo Hizmeti

14-04-2021 16:56'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 12-12-2023 15:03

Miami Yurtdışı Kargo Hizmeti

Florida eyaleti’nin Miami şehri ABD’nin en temiz kentlerinden biridir. Miami finans, ticaret, kültür, sanat ve eğlence de dünyanın önde gelen merkezinden biridir. Doğal güzellikleri, yeşil alanları, hava kalitesinin iyi seviyede olması, temiz içme suyu ve temiz sokakları ile dikkat çekmektedir. Bir çok filmde, dizide ve oyunda gördüğümüz miami amerika’nın en büyük ve kalabalık şehirlerindendir. Florida eyaletinin ikinci büyük şehri olan miami 1896 yılında resmi olarak kurulmuştur. Miami uluslararası havaalanı 45 milyon yolcu transferi yapan şehir ABD’nin 12. Dünyanın ise 30. Büyük havaalanıdır. Bu havaalanı yolcu dışında yük paket kargo taşımacılığı yapmaktadır.

Kıtalararası taşımacılık sisteminde hızlı kargo hizmeti genellikle uçak kargo ile yapılmaktadır. Uçak kargı hem hızlı hem de güvenli olduğu için çok tercih edilmektedir. Ülkemizden Miami’ye, Miami’den Türkiye’ye yapılan kargo transferlerinde karşılaşılan sorunlar her iki ülke yetkilileri tarafından giderilse de uygulama da sıkıntılar ortaya çıkabilmektedir. ABD’de geçiş noktaları ve yol güzergahları konusunda çok sayıda bilgiye sahip Fast express profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir. Bireysel ve Ticari taşımacılığın artması bir anlamda E ticaretin artması ile olmuştur.

Fast express, değerli ya da değersiz tüm ticari mallar ve eşyaların gönderimini yapmaktadır. ABD’nin tüm eyalet ve şehrine kargo taşımacılığı yapan firmamız müşterilerimizin talepleri doğrultusunda taşıma işlemini yapmaktadır. Firma olarak Yurtdışı kargo hizmetinde gönderilerinizin nerede olduğu, teslim edildiği, tarih, saat, kime teslim edildiği gibi bir çok işlemi kolaylıkla gerçekleştirmektedir. Tüm bu işlemlerin bilgisini müşterisine veren firmamız taşıma ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız.

Miami  Yurtdışı Hava Kargo

Firma olarak rakiplerimize karşı etik ve saygılı duruşumuz ile gereksiz zamanları kaybetmemek ve bu yönde risk almamaktayız. Sadece kendi işini yapan firmamız müşterilerine odaklanmıştır. Çevreye ve doğaya karşı sorumluluklarımızı bilip ona göre hareket etmekteyiz. Fast express IATA kurallarına uygun olarak taşıma hizmeti vermektedir. Yasal olarak taşınması gereken her türlü kargo’yu taşımaktadır.

Fast Express olarak, Yurtdışı kargo servislerimiz şöyledir: Normal kurye servisi, ekonomik kurye servisi, ithalat kurye servisi, mikro ithalat servisi, havayolu ihracat servisi ve parsiyel kargo servisi, kuru buz sevkiyatı ve yasal olarak taşınması gereken her türlü kargoyu hızlı ve güvenilir olarak hizmetlerimizde yararlanan tüm müşterilerimizin kargolarını taşımaktayız.

Miami Yurtdışı Kargo Fiyatları

Yurtdışı kargo gönderilerinizi Miami olmak üzere tüm ABD eyaletlerine paket, evrak ve özel eşyalarınızı gönderiyoruz. Özenle hazırlanıp paketlenen kargo gönderileriniz en uygun fiyatlara gönderilmektedir. Bireysel, kurumsal firmalar olmak üzere şahıslarında gönderileri hesaplanarak dünyanın her noktasına göndermekteyiz. En güvenli ve hızlı kargo gönderim hizmeti veren firmamız kargolarınızın desi değerini hesaplayarak göndermektedir.

Hacim desi hesaplama için paketin eni – boyu – yüksekliği çarpılır. Çıkan sonuç ile beş bin bölerek hacim yani desi değerini bulmuş olursunuz. Bizlerde bu desi değerine göre yurtdışı kargo gönderisi oluşturarak kargolarınızı gönderiyoruz. Fast express olarak son yıllarda her sektörden fiyat artışlarına rağmen firma olarak müşterilerimizin bütçesi ve piyasa koşulları gözetilerek en uygun fiyatlar ile kargolarınızı gönderiyoruz. Türkiye dünya’ya yada tüm dünya ülkelerinden kargolarınız Türkiye’ye hızlı ve ucuz fiyatlarla kargolarınız gönderilmektedir.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Miami’ye döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktayız.

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

Toplu yurtdışı kargo gönderimi yapmak isterseniz, sizlere özel indirimler sağlanmaktadır. Anlaşma yapmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Kurumsal yada bireysel amaçlı tüm yurtdışı kargolarınız, en hızlı ve en uygun fiyatlı şekilde Fast Express Kargo ile sağlanmaktadır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışında dünyanın herhangi bir noktasındaki alıcıya ulaşılamayıp teslim edilemeyen veya kargonuzu gönderdiğiniz karşı alıcının kabul etmediği hızlı gönderiler ücretli olarak size iade edilmektedir. Yurtdışı hızlı kargo gönderimi iade taşıma bedeli tutarı tarafınıza iade ücret olarak yani göndericiye fatura edilecektir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP