Yurtdışı Kargo Bebek Ürünleri Gönderimi

05-05-2021 12:59'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 19-01-2023 23:01

Yurtdışı Kargo Bebek ürünleri Gönderimi

Dünyanın 220'den fazla ülke ve bölgedeki müşterilerimize yurtdışı kargo konusunda profesyonel hizmetler sunmaktayız, Gelişmiş bir uluslararası alışveriş deneyimi sunmaktan memnuniyet duyan firmamız müşterilerine hızlı değişen ve artan fiyatlara rağmen en uygun maliyetlerle, hızlı ve güvenli kargo gönderim deneyimi sunmaktadır. Özellikle son yıllarda bebek ürünleri gönderiminde artan bir grafik bulunmaktadır. Bu grafiği analiz eden firmamız ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Bebek ürünlerinde, mama gibi gıda ürünleri, tekstil ürünleri pantolon, gömlek tişört, şort, etek gibi ürünler, bebek sandalyeleri, anne bebek ürünleri, bebek arabaları, bebek yatakları kısaca bebek ve anne için üretilen tüm ürünlerin gönderimini yapıyoruz. Bireysel ya da kurumsal olmak üzere tüm firmaların imalatını yaptıkları bebek ürünlerinin gönderimini en uygun maliyetlerle gönderiyoruz.

Yurtdışı Kargo Fiyatları

Uluslararası bir firma olarak, kargo fiyatlarımız diğer firmalara göre çok daha uygundur. Ödeme sırasında garantili fiyatlar bulunduğu gibi, asla gizli bir fiyat politikamız bulunmamaktadır. Düşük maliyetli uluslararası nakliye ve çok daha fazlasını görme avantajına sahip olacaksınız. Uluslararası olarak nasıl gönderi yapılacağını merak ediyorsanız, biraz göz korkutucu olabilir. Uluslararası nakliye için gerekli olan vergiler, düzenlemeler gözünüzde büyük görünebilir. Ancak firma olarak uygun maliyetlerle verdiğimiz hizmet sorunsuzdur. Uluslararası yurtdışı kargo gönderimine başlamadan önce, satışını yaptığınız ürünlerin gitmesini istediğiniz yere gönderilmesinde firmamız çok hassasiyetle davranmaktadır.

Ne kadar uygun fiyat verirsek verelim kalitemizden asla ödün vermemekteyiz. İmalatını yaptığınız bebek ürünleri gönderiminde firmamız tekli yada toplu gönderileriniz için en uygun fiyatları sunmaktadır. Hacim desi değerine göre hesaplanarak gönderilen bebek ürünleriniz bizlere emanettir. Hacim desi hesaplama için paketin eni – boyu – yüksekliği çarpılır. Çıkan sonuç ile beş bin bölerek hacim yani desi değerini bulmuş olursunuz. Bizlerde bu desi değerine göre yurtdışı kargo gönderisi oluşturarak kargolarınızı gönderiyoruz.

Bebek Ürünleri için Yurtdışı Kargo Takibi

Yurtdışı kargo hizmeti ile bebek ürünleri gönderiminde yurtdışında her ülkeye gönderimi yapılmaktadır. Yurtdışı kargolar gümrüklerden geçtikten sonra kurye servislerimiz ile gideceği adrese ulaşmaktadır. Yurtdışı kargo gönderiminde en önemli nokta kargonun ne zaman çıktığı, nerede olduğu, hangi işlemlerden geçtiği ve adrese ne zaman teslim olacağı gibi tüm işlemlerin takibi çok önemlidir. Fast Express olarak kargolarınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde takip ederek son alıcısına kadar ulaştırmaktadır. Firma olarak kargolarınız için sizlere “Kargo Takip” numarası veriyoruz. Bu numara ile www.fast-express.com/tr/ adresi üzerinde gönderilerinizi kolayca takip edebilirsiniz. Sitemizdeki Gönderi sorgulama kutucuğuna takip numaranızı yazarak sorgula butonuna tıklayıp kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz. Her hareketini takip edeceğiniz sistemimiz den 7/24 faydalanabilirsiniz.

Yurtdışına Bebek Ürünleri Nasıl Gönderilir?

Kargo gönderinizi hazır ettikten sonra bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir. Size ileteceğimiz evraklar ile gelen kuryeye gönderinizi teslim etmeniz yeterlidir. En uygun avantajlı fiyatlarımız ile size bu konuda yardımcı olabiliriz. Kargo paketiniz kapınızdan alınarak merkezimizde gerekli işlemler yapılarak yurtdışına çıkışı yapılmaktadır.

Hangi Ülkelere Bebek Ürünleri Gönderilir?

Almanya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Çekya, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hırvatistan, Hollanda, İrlanda, İngiltere, İspanya, İsveç, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Malta, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, Yunanistan gibi Avrupa ülkelerine gönderebilirsiniz. Ayrıca Çin Amerika, Asya ve Afrika ülkelerine de kargo paketlerinizi ithalat ihracat ürünleri gönderebilir yada alabilirsiniz.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda bebek ürünleri taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz.

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

Eğer düzenli olarak e-ticaret sitemi üzerinden kargolarınız oluşuyor ise bizimle yapacağınız kargo anlaşması ile yurtdışına en uygun ve kampanyalı fiyatlar ile gönderinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı kargo ve ya paketiniz var ise bize internet sitemizden telefon veya mail ile ulaşabilirsiniz. Sizinle iletişime geçecek olan müşteri temsilcimize; göndereceğiniz kargonun teslimatının yapılacağı adresini ve adres detayları paylaşmanız durumunda aynı gün paketiniz sizden teslim alınıp toplama /dağıtım merkezinde toplanır ve sevkiyatı başlatılır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP