Uluslararası Hızlı Kargo Teslimatı

26-08-2020 10:52'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 01-07-2022 12:20

Uluslararası Hızlı Kargo Teslimatı

Uluslararası Hızlı Kargo Teslimatı

Dünyanın her noktasına hızlı, güvenli, sorunsuz şekilde kargo göndermek günümüzde gelişen teknoloji ile kolay hal aldı. Yurtdışı kargolarınızı uluslararası bölgelere hızlı ulaşması gerekebilir. Hızlı kargo gönderileriniz için firmamız sizlere hızlı kargo hizmetleri konusunda tüm imkanları sunmaktadır. Türkiye’de ve dünyada bulunan tüm iş sektörleri için kargo gönderisi oluşturan firmamız aynı zamanda bireysel gönderileriniz için de sizlere yurtdışı hızlı kargo hizmeti sunmaktadır.

Avrupa Hızlı Kargo

Fast express Avrupa da bulunan Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Güney Kıbrıs Rum Yönetimi Çekya, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç ve Hırvatistan’dır. Ülkemiz, Kuzey Makedonya, Karadağ, Sırbistan gibi tüm Avrupa ülkeleri için ülkemizden yurtdışı hızlı kargo hizmeti sunmaktadır. Avrupa gönderileriniz ortalama 1-2 gün sürelerde gönderimi yapılmaktadır. Avrupa’ya gönderdiğimiz tüm gönderileriniz gümrüklerden alınarak özel kuryelerimiz ile alıcısına ulaştırılmaktadır.

Uluslararası Hızlı Kargo Teslimatı

Amerika Hızlı Kargo

Ekonomik açıdan, siyasi açıdan, askeri açıdan, teknoloji açsından en büyük ülkesi olan Amerika günümüzde dünya ticaretinin merkezidir. Fast express vatandaşlarımızın kargo gönderileri ve üretici firmaların ürünlerini göndermektedir. Eyalet sistemi ile yönetilen ABD’nin Alabama, Alaska, Arizona, Arkansas, California, Colorado, Connecticut, Delaware, Florida, Georgia, Hawaii, Idaho, Illinois, Indiana, Iowa, Kansas, Kentucky, Louisiana, Maine, Maryland, Massachusetts, Michigan, Minnesota, Mississippi, Missouri, Montana, Nebraska statewide, Nevada, New Hampshire, New Jersey, New Mexico, New York, North Carolina, North Dakota, Ohio, Oklahoma, Oregon, Pennsylvania, Rhode Island, South Carolina, South Dakota, Tennessee, Texas, Utah, Vermont, Virginia, Washington, West Virginia, Wisconsin, Wyoming şehirlerine hızlı kargo gönderisi hizmetleri veriyoruz.

ABD Kıtasına Hızlı Kargo

Amerika’nın tüm şehirlerine kargo gönderisi hizmeti veren firmamız aynı zamanda ABD kıtasında bulunan kuzey Amerika, güney Amerika ve orta Amerika ülkelerine hızlı kargo gönderimleri hizmeti veriyoruz. Bu kıtalarda bulunan ülkeler çok uzak yerlerde olsalar da hava yolu ile hızlı şekilde kargo gönderisi oluşturuyoruz. Bir çok Türk’ün ve Müslümanın yaşadığı ülkeler olan Kanada, Meksika, Belize, Antigua, Barbuda, Bahamalar, Barbados, Dominika, Dominik Cumhuriyeti, El Salvador, Grenada, Guatemala, Haiti, Honduras, Jamaika, Kosta Rika, Porto Riko, Küba, Nikaragua, Panama, Arjantin, Brezilya, Bolivya, Ekvador, Guyana, Fransız Guyanası, Kolombiya, Paraguay, Peru, Surinam, Şili, Uruguay, Venezuela ülkelerine istediğiniz zaman kargolarınızı hızlı şekilde gönderiyoruz. 

Uluslararası Hızlı Kargo Teslimatı

Asya Hızlı Kargo

Asya tarih boyunca bir çok medeniyete ev sahipliği yapmış kıtadır. Müslüman, Hristiyan ve Yahudilerin çoğunlukla yaşadığı kıtada bir çok ülke bulunmaktadır. Genellikle savaş halinde olan asya diğer kıtalara göre fazla gelişmemiştir. Ancak kargo sektörü asya kıtasında büyümesi artarak devam etmektedir. Ülkemizin de içinde bulunduğu asya ülkelerine hızlı kargo gönderisi hizmeti sunuyoruz. Türkiye’den asya ülkelerine Maldivler, Singapur, Bahreyn, Brunei, Filistin, Kıbrıs, Lübnan, Katar, Timor Leste, Kuveyt, İsrail, Ermenistan, Tayvan, Butan, Sri Lanka, Gürcistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Azerbaycan, Ürdün, Güney Kore, Kuzey Kore, Tacikistan, Nepal, Bangladeş, Kamboçya, Suriye, Kırgızistan, Laos, Filipinler, Umman, Malezya, Vietnam, Japonya, Irak, Özbekistan, Türkmenistan, Tayland, Yemen, Afganistan, Myanmar, Pakistan, Rusya, Çin, Endonezya, Moğolistan, İran, Suudi Arabistan, Kazakistan ve Hindistan’a hızlı kargo gönderisi hizmeti veriyoruz.

Uluslararası Hızlı Kargo Teslimatı

Fast Express; dünyadaki tüm kıtalara yurtdışı kargo hizmeti ile uluslararası alanda döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize hızlı kargo taşımacılığı hizmeti sunuyoruz.

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

Dünya ülkelerine yapmak istediğiniz gönderinizin ödemesini alıcınızdan alabilmekteyiz. Sistemimiz üzerinde kurulu olan sistem ile alıcınıza link iletiyoruz. Alıcınız link üzerinden giriş yaparak hem kendisine gelecek gönderiyi görebilmekte hemde o link üzerinden ödemesini gerçekleştirebilmektedir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Dünya ülkelerine toplatılması istenen ürünler için Türkiye ye transfer süresi Almanya çıkış sonrası ekspres taşımalarda 2 iş günüdür. Karayolu olarak beyannameli aktarımlar ise 5 iş günüdür. Getirtilmek istenen malzemeler için Türkiye gümrüğüne girip, gümrük işleminden sonra adrese dağıtıma çıkarılabilir. Numune olarak nitelendirilen malzemeler için gümrük merci tarafından verilen karar doğrultusunda malzeme gümrük işlemine tabi tutulur veya serbest bırakılıp alıcıya teslimiz sağlanır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP