Kargo ile Yurtdışına İlaç Gönderilir mi?

12-10-2020 14:20'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 30-06-2022 15:17

Kargo ile Yurtdışına İlaç Gonderilir mi

Kargo ile Yurtdışına İlaç Gönderilir mi?

Yurtdışına ilaç gönderilir mi sorusunun en kısa cevabı tabiki evet’tir. Yurtdışına sadece ilaç değil her türlü tıbbi malzeme ve ilaçların gönderim yapılmaktadır. Bazı özel durumlarda devletler ilaç alımı ve gönderimini yasaklayabilmektedirler. Ancak genellikle ilaç firmaları, satıcıları ve ilaç kullanan herkes ilaç alımı ve gönderimini yurtdışı kargo yolu ile Türkiye’den dünyanın her noktasına ve Dünya’da 220’den fazla ülkeden Türkiye’nin 81 iline taşımacılık hizmeti veriyoruz.

Yurtdışına ilaç gönderiminde genellikle ilaçların varış ülke gümrüğünde sorgulaması yapılmaktadır. Neden ülkeye girdiği hakkında bilgi alan gümrük yetkilileri ilaca dair tüm rapor ve belgeleri istemektedir. Bu belge ve raporlar şöyledir; İlaca ait doktor raporu, ilaç prospektüsü, doktor sağlık raporu ve sosyal sağlık bilgileri gibi tüm belgelerin eksiksiz olarak gümrük yetkilileri tarafından kontrolü sağlandıktan sonra ülkeye girişine izin verilmektedir.

Kargo ile Yurtdışına İlaç Gonderilir mi

Ancak her şey eksiksiz olsa dahi bazen gümrük yetkilileri ilaçları geri gönderebilmektedir.

Yurtdışı İlaç Gönderim Fiyatları

Yurtdışına ilaç gönderiminde piyasanın en uygun fiyatlarını firmalar ve şahıslar için sunuyoruz. Yurtdışında Avrupa, Amerika, Asya ve Afrika ülkelerine ve bu ülkelerden Türkiye’nin 81 iline kargo gönderimi yapabilirsiniz. Fast express uluslararası ilaç taşımacılığı konusunda yurtdışındaki gümrük prosedürlerini eksiksiz olarak uygulayarak gönderim sağlamaktadır. İlaçların sayısı ve ağırlığı ne olursa olsun desi değerinizi ortaya çıkarttıktan sonra sizlere en uygun fiyatlarımızı belirliyoruz.

Kargo ile Yurtdışına İlaç Gonderilir mi

Yurtdışına İlaç Nasıl Gönderirim?

Yurtdışına ilaç gönderebilmeniz ve daha detaylı bilgi için  0215 414 4410 veya 0232 425 1205 telefon numaraları ile iletişime girerek telefonla bilgi alabilir ve kargo gönderimi yapabilirsiniz. Ayrıca [email protected] mail adresinden, www.fast-express.com üzerinden bizlere ulaşıp daha detaylı bilgi alabilir ya da online kargo gönderisi oluşturabilirsiniz.

Fast Express; Yurtdışı Kargo, hizmeti ile Türkiye’ye ve Dünya’da 220’den fazla ülkeden ilaç taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer kurumsal ve bireysel müşterilerimize profesyonel hizmetler sunmaktayız.

Kargo ile Yurtdışına İlaç Gonderilir mi

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

Yurtdışından kendi bulunduğunuz ülkeye yada kendi bulunduğunuz ülkeden yurtdışında bir ülkeye kapıda ödemeli yurtdışı kargo gönderimi yapabilirsiniz. Kapıda ödemeli yurtdışı kargo gönderimi yapmak çok kolaydır. Fast express ile görüşme sağlayarak göndermek istediğiniz gönderinin kapıda ödemeli olduğunu belirtip işlemleri ona göre yaptırabilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Fast Express Kargo yurtdışı birçok çözüm ortakları ile dünyanın birçok ülkesinin nakliyat ve lojistik ihtiyacını karşılamaktadır. Yurtdışı kargo Express taşıma hizmet içeriği size en uygun fiyat anlayışı içerisinde sunulup ve garanti kapsamı içerisinde yer alır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP