Pekin Yurtdışı Kargo

04-05-2021 14:17'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 02-09-2023 23:47

Pekin Yurtdışı Kargo

Çin, 1,5 milyar nüfuslu gelişmiş bir uzak doğu ülkesidir. Bu ülke, 10 milyon km2 yüzölçümüyle dünyanın en kalabalık, en büyük ülkesidir. Çin'in başkenti Pekin ve en büyük şehri Şangay'dır. Hong Kong, ülkesinin en önemli şehri olarak Asya'nın en büyük serbest pazarı ve limanıdır. Pekin bir küresel alanda büyük şehir ve kültür, diplomasi, siyaset, ticaret, ekonomi, eğitim, bilim ve teknoloji alanlarında dünya'nın en önde gelen merkezlerinden biridir. Bir megakent olan Pekin, kentsel nüfus açısından Şanghay'dan sonra Çin'in en büyük ikinci şehridir ve ülkenin kültürel, eğitim, ve siyasî merkezidir. Uluslararası alanda yurtdışı kargo taşımacılığında sayısız firmanın uğradığı pekin her zaman şahıslar ve firmalar tarafından tercih edilmektedir. Çin ile Türkiye arasındaki ilişkiler, iki ülkenin birbirini tanıması ile 1970’li yıllarda resmiyet kazanmıştır. İki ülkenin de dış pazara açıldığı 80'li yıllarda ülkeler arası iş birliği hızlandı. 2010 yılında "Stratejik İşbirliği" statüsü kazandı ve o zamandan beri gelişti. Ticaret hacmi yaklaşık 30 milyar doları her yıl geçmektedir. Türkiye, Çin için önemli ithalatçı konumundadır.

Dünya üzerinde ulaşım teknolojileri geliştikçe dünya artık eskisi gibi büyük bir yer değil aksine küçük hale geldi. Hava kargo ile dünyanın her yerine tek sayfalık evraklar, bir kutu içerisinde değerli hediyeler, büyük ve hassas paketler gönderebilirsiniz. Hava kargo daha güvenli ve avantajlı olduğu için firmamız tarafından tercih edilmektedir. Türkiye Çin kargolarınız için deniz ve kara yollarına göre en pratik yoldur. Uluslararası alanda Pekin’e kargo gönderiminde öncü yol izleyen Fast express uluslararası IATA kurallarına uygun olarak gönderim yapıyoruz. Genel olarak hava kargo taşımacılığı, uluslararası kargo transferleri için en popüler seçimdir. Esnekliği ve satın alınabilirliği nedeniyle her gün on binlerce ton kargo hava yoluyla taşınmaktadır.

Fast express kurumsal firmalara sunduğu şahsi olarak gönderim yapmak isteyenlere de hizmet vermektedir. İhracat ve ithalat ürünlerinin zamanında teslimatı, sağlık sektöründeki numunelerin, toplantı ve diğer işlerle ilgili evraklar olmak üzere binlerce ürünü Pekin’e ve Pekin’den dünyanın her noktasına gönderimini sağlıyoruz. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren ve diğer firmalarla ithalat-ihracat yapan firmalarla da çalışıyoruz.

Pekin Yurtdışı Kargo Fiyatları

Çin’in en büyük şehirlerinden olan pekin uluslararası alanda yurtdışı kargo taşımacılığının merkezi konumundadır. Pekin’den dünyanın her noktasına yada Pekin’e göndereceğiniz kargolarınız için en uygun fiyatları sunmaktayız. Tek ürün gönderimi yaptığımız gibi toplu gönderileriniz içinde en ucuz fiyatlarla kargo deneyimi sunmaktadır. Dünyanın önde gelen havayolu şirketleri ile ortaklığımız bulunmaktadır. Uluslararası Çin havalimanlarındaki varlığımız sayesinde, parselinize sorunsuz bir akış sağlamak için dünya çapında gönderimleri en uygun fiyatlara göndermenizi sağlıyoruz.

Küçük yada büyük paketleri dünya çapında hızlı bir şekilde en uygun fiyatlara göndermek için firmamız Fast express ile iletişime geçiniz. Firmamız kargo paketlerinizi kapınızdan alarak uluslararası alanda gönderimleri en uygun maliyelerle sağlamaktadır.

Yurtdışı Kargo Pekin Neler Gönderilir?

Yurtdışı Kargo taşımacılığı ile Pekin’e ve Pekin’den dünya çapında her yere İthalat ve ihracat ürünleriniz, gıda ürünleri, Fuar gereçleri ve fuar ekipmanları, sanayi malzemeleri, evraklar, matbu ürünler, şirket ve ofis evrakları, mobilya, ev tekstili, ofis eşyaları,  Giysi elbise ve tekstil ürünleri, kozmetik ürünler, aksesuar parçaları, bijuteri ürünleri, aksesuar, kitap dergi ve defterler, ev aletleri, araba parçaları, plastik ürünler, bebek ürünleri, elektronik ürünler, belge evrak dökümanlar, mumlar, numuneler, bilgisayar, duvar kağıtları ve jaluzi ürünler, cam metal kaplar, bilgisayar ürünleri ve fotokopi kağıtları, inşaat dekorasyon ve yapı malzemeleri, tıbbi cihazlar ekipmanlar ve malzemeleri, koli, paket, çuval, sandık vb. taşıma standartlarına uygun olan tüm gönderiler yurtdışına kargo ile gönderiyoruz. Hediyelik eşyalar, kişisel ve özel eşyalarınız da en uygun ücretlerle gönderiyoruz.  

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Pekin’e döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunuyoruz. Firmamız kargo takibi ve express hızlı kargo taşımacılığı konusunda uzman kadrosu ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

Yurtdışına numune bazında gönderi sınırı tek konşimento için 150 kg.’dır. Yurtdışına ETGB / Mikro İhracat bazında gönderi sınırı tek konşimento için 300 kg.’dır. Yurtdışına Beyannameli gönderilerde kilogram sınırı bulunmamaktadır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Öncelikle gönderinizi hazır ettikten sonra bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir. Size ileteceğimiz evraklar ile gelen kuryeye gönderinizi teslim etmeniz yeterlidir. En uygun avantajlı fiyatlarımız ile size bu konuda yardımcı olabiliriz. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP