Kaliforniya Yurtdışı Kargo

08-12-2020 11:23'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 23-10-2022 18:25

Kaliforniya Yurtdışı Kargo

Kaliforniya Yurtdışı Kargo Hizmeti

Kaliforniya eyaleti ABD’nin batısında yer alan eyaletlerden biridir. Kaliforniya eyaletinde Sacramento, San Francisco, Los Angeles, San Diego, San jose,Fresno, Long beach, Oakland eyaletin büyük şehirleridir.  Daha bir çek şehri bulunan Kaliforniya eyaletinin başkenit ise Sacremento’dur. 424 bin  km yüz ölçümüne sahip eyaletin 40 milyon civarında nüfusu bulunmaktadır. En kalabalık eyaletlerden biri olan Kaliforniya 1911 yılında kendi bayrağı kabul edilmiştir. Kaliforniya eyaleti denince akla Hollywood, walk of fame, disneyland gibi eğlence yerleri vardır. Ayrıca yosemite milli parkı, eldorado, plumas, Sierra doğal yaşam parkları bulunmaktadır.

Kaliforniya eyaletinde Fresno yosemite, Los Angeles, Oakland, Ontario, Palm springs, Sacremento, San Diego, San Francisco ve Norman Y.mineta San jose uluslar arası havaalanları bulunmaktadır. Bu hava alanlarına günlük olarak binlerce insan ve kargo taşımacılığı yapılmaktadır. Dünyanın her noktasından gelen kargolar bu havaalanlarından kontrol edilerek geçmektedir. Yurtdışı kargo taşımacılığında kargonuz eğer Kaliforniya eyaletine geldiyse buradaki yasalar ve taşıma kuralları geçerli olacaktır.

Kaliforniya Yurtdışı Kargo

Gelişen teknoloji ve globalleşen dünya ile yurtdışı yani uluslararası kargo taşımacılığı yoğun olarak yapılmaktadır. Kargo gönderimi yaparken gönderici ve taşıyanın bazı yükümlülükleri vardır. Gönderen kargosunu Yurtdışı kargo firmasına verirken göndereceği yerin adresi ve alıcının bilgileri yazmak durumundadır. Taşıyan firma ise kargoyu alıcıya teslim edene kadar güvenliğinden sorunludur. Taşıyıcı firma kargoyu aldıktan sonra özenle sağlam bir şekilde paketleyerek uçak kargoya yükler. Uçak kargoya yüklenen kargo Kaliforniya eyaletine girdikten sonra eyalet yasalarına göre güvenlikten geçmektedir. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra kargo alıcısına ulaşmak üzere yola çıkar. Bu arada isterseniz de kargonuzu hava alanından da alabilirsiniz.

Yurtdışı kargo firması yurtdışı kargo hizmeti verirken yasal olarak her türlü eşyayı taşımaktadır. Kaliforniya eyaletine gıda ürünleri, tekstil ürünleri, inşaat malzemeleri, yedek parça, elektronik ürünler, ağaç ürünleri, plastik ürünler, tıbbi cihazlar ve ilaçlar, metal ürünleri gibi aklınıza gelen her ürün taşınmaktadır. Kuru buz sevkiyatı dahi yapan yurtdışı kargo şirketleri yasal olarak her ürünü ebat ve ağırlık farketmeksizin taşımaktadır. Ücreti ödenen ve yasal olarak yasaklanmamış her ürün Kaliforniya eyaletinde istenilen adreslere taşınabilmektedir.

Kaliforniya Yurtdışı Kargo

Fast Express olarak Kaliforniya yurtdışı kargo hizmetimizde bedelli ve bedelsiz olarak gönderilerinizi yapmaktayız. Uçak kargo yapılan transferlerde IATA kurallarına uygun olarak taşımaktayız. Kargonuzu ister havaalanından isterseniz de alıcınızın adresine kadar teslim etmekteyiz.  Tüm dünya da 200 den fazla ülkeye yurtdışı kargo taşıma hizmeti veren firmamız Portföyümüz   tarafından yoğun olarak kullanılan “Mikro İhracat” (ETGB’li çıkış) hizmetiyle, ağırlığı 150kg, mal değeri 7500€ altındaki gönderilerin işlemlerini dolaylı temsil yetkisi ile, Gümrük Müşavirliği Ücreti, konşimento ve ardiye ücreti almaksızın, hızlı bir şekilde yapmaktadır.

Kaliforniya Yurtdışı Kargo

Kaliforniya eyaletine hızlı, ekonomik ve güvenlik kargo hizmeti almak isteyen bireysel ve kurumsal müşterilerimiz hemen bizimle iletişime geçebilir. Müşteri ve kargo ayrımı yapmaksızın verdiğimiz sınırsız ve profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Fast Express; Yurtdışı Kargo, Amerika’ya döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel kargo hizmetleri sunuyoruz.

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

Öncelikle gönderinizi hazır ettikten sonra bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir. Size ileteceğimiz evraklar ile gelen kuryeye gönderinizi teslim etmeniz yeterlidir. En uygun avantajlı fiyatlarımız ile size bu konuda yardımcı olabiliriz. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışından kendi bulunduğunuz ülkeye yada kendi bulunduğunuz ülkeden yurtdışında bir ülkeye kapıda ödemeli yurtdışı kargo gönderimi yapabilirsiniz. Kapıda ödemeli yurtdışı kargo gönderimi yapmak çok kolaydır. Fast express ile görüşme sağlayarak göndermek istediğiniz gönderinin kapıda ödemeli olduğunu belirtip işlemleri ona göre yaptırabilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP