İran'a Giden Kargo Şirketleri

15-07-2021 17:08'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 28-08-2022 14:49

İran'a Giden Kargo Şirketleri

İran'ın milyarlarca dolarlık bir ekonomisi var. Kendi kendine yeterli bir sanayi tabanına sahiptir ve küresel pazara girmek için çaba sarf etmektedir. Özellikle petrol, demiryolu, limanlar ve taşımacılık sektörlerinde ilk hareket edenler için mükemmel bir fırsat. İran, petrolü iyi kârlarla üretecek ve taşıyacak varlıklara ve üretim kapasitesine sahiptir.

Şahıslar ve İşletmelerin başarılı bir şekilde gelişmesine yardımcı olan hızlı hizmetler sunuyoruz. Müşteriler ne göndermek isterse, onlara tüm nakliye rotalarında esneklik, güvenilirlik ve hareket sıklığı sunuyoruz. Ayrıca işletmelere tüm gönderilerde en verimli oranlarda hizmetler ve güvenlik yardımı sağlıyoruz. Sonunda işletmelerin gereksinimlerini doğru anlıyor ve tüm prosedürlerde onlara yardımcı oluyoruz.

İran’a Havayolu Taşımacılığı Yapan Firmalar

İran’a kargo gönderen firmalardan biri de firmamız Fast express’dir. İran'a uluslararası hava taşımacılığını kolaylaştırmak için Fast express'e güvenin. Fast express, ticari kargolarınızı veya kişisel eşyalarınızı göndermeyi basit ve uygun maliyetli hale getirerek taşınma stresini ortadan kaldırmayı hedef haline getirdi. İran'a hava taşımacılığı ile ilgili zorlukları anlıyoruz ve mevcut en basit, kullanışlı ve uygun fiyatlı hava kargo hizmetlerini sunmayı amaçlıyoruz.

Ülkemizde de bir çok kargo firması yurtdışı kargo hizmeti vermektedir. Dünya standartlarında hizmet veren kargo firmalarımız dünyanın her yerine İran’a kargo hizmeti vermektedir. Yurtdışı kargo firmaları taşıyıcılığını üstlendiği kargonuzun her türlü güvenliği sağlamaktadır. Kargonuzun herhangi bir hasar ve kayıp olaylarından firmalar sorumludur. Fast Express İran’a Yurtdışı kargo hizmeti veren firmamız kargo gönderilerinizi alarak İran’da ister havaalanından teslim alabilir isterseniz de alıcınızın adresine kadar teslim etmekteyiz. Fast express olarak kaliteli ve müşterilerimizin isteklerini dinleyerek sizlere çözüm üretmekteyiz. Müşterilerimizin taleplerini karşılayabilmek adına her türlü desteği sağlamaktayız.

İran’a Yurtdışı Kargo Fiyatları

İran ve tüm dünya ülkelerinde kargo gönderimlerini en uygun fiyatlarla yapıyoruz. Kaliteli bir hizmet veren firmamız aynı zaman da fiyatlarıyla da müşterilerimizi cezbetmektedir. Kargolarınızı kapınızdan alarak İran’da her yere en uygun fiyatlarla hava yolunu kullanarak gönderiyoruz. Desi hacim değerine göre belirlenen fiyatlarımız piyasanın en uygun fiyatlarıdır. Bizden alacağınız fiyatlar ve sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışı birleştiğinde başka hiçbir firma aklınıza dahi gelmeyecektir.

Piyasadaki artan fiyatlara rağmen firmamız en uygun maliyetlerle fiyat sunmaya devam ediyoruz. Kargonuzun ağırlığı, boyutları, sayısı, gideceği ülke ve alacağınız hizmete göre fiyatlarımızı belirlemekteyiz. Çevrenizde ucuza kargo taşımacılığı yapıyoruz diyen bir çok firma mevcuttur. Ancak önemli olan hız ve güvenilirliktir. Ucuz fiyat verip Avrupa’ ya 20 günde transfer edende mevcuttur. Biz Fast Express olarak 7/24 takip edebileceğiniz sistemimiz ile Avrupa’ya 1-2 iş günü transfer süresince teslimat sağlamaktayız. Aradığınızda ulaşabileceğiniz müşteri destek çalışanlarımız ürününüzün son durumu hakkında sizi detaylı olarak bilgilendirmektedir.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile İran’a döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmeti veren firmayız.

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

Diğer ülkelerden toplatılması istenen ürünler için Türkiye ye transfer süresi Almanya çıkış sonrası ekspres taşımalarda 2 iş günüdür. Karayolu olarak beyannameli aktarımlar ise 5 iş günüdür. Getirtilmek istenen malzemeler için Türkiye gümrüğüne girip, gümrük işleminden sonra adrese dağıtıma çıkarılabilir. Numune olarak nitelendirilen malzemeler için gümrük merci tarafından verilen karar doğrultusunda malzeme gümrük işlemine tabi tutulur veya serbest bırakılıp alıcıya teslimiz sağlanır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Bulunduğunuz ilden yurtdışına gidecek olan kargonuzu en ucuz gönderebilmeniz için gideceği bölgenin uygun fiyatlı bir bölge olup olmadığı kargo firmanıza sorulmalıdır. Gidecek kargo paketi sağlam ama fazla ücret çıkmaması için ekonomik boyutlarda olmalıdır. Bulunduğunuz yere en yakın anlaşmalı acenteye teslimi için fiyat uygunluğu sağlanıp sağlanmadığı konusunda kargo firmasından bilgi alınmalıdır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP