İran Ekonomik Kargo ve Kurye Gönderimi

22-09-2020 13:12'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 30-06-2022 13:10

İran Ekonomik Kargo ve Kurye Gönderimi

İran Ekonomik Kargo ve Kurye Gönderimi

Çok eski bir uygarlık olan İran günümüzde Asya kıtasında güçlü olan ve güçlü kalmaya çalışan ülkelerden biridir. Günümüzde ABD’nin ambargolarına maruz kalan ülke günümüzde yer altı enerji kaynakları ve imalatını yaptığı ürünler ile ayakta kalmaya devam etmektedir. Türkiye ve dünya üzerindeki ülkelerde yaptığı ithalat ve ihracat sınırlı olsa da hala yapmaya devam etmektedir. Türkiye ve İran arasında yapılan taşıma hizmetleri her sektörü kapsamaktadır. Şahsi taşıma hizmetleri yani yurtdışı kargo taşıma hizmetleri günümüzde sıkça kullanılmaktadır.

İran’a Kargo Gönderen Firmalar

Fast Express yurtdışı kargo ile İran’a kargo gönderimi konusunda tüm kargo ve kurye taşıma hizmetlerini sunmaktadır. Fast Express İran’a hava yolu ve parsiyel karayolu taşımacılığında müşterilerine profesyonel hizmetler sunmaktadır. Normal, ithalat ve ekonomik kurye taşıma hizmetleri de sunuyoruz. Firma olarak İran ve tüm dünya ülkelerine yurtdışı kargo ve kurye hizmetleri ile kargolarınızı İran’da bulunan tüm şehirlere ve alıcınızın kapısına kadar kuryelerimiz ile teslimatını yapıyoruz.

İran Ekonomik Kargo ve Kurye Gönderimi

İran Hava Kargo

Bireysel ya da Kurumsal yurtdışı hava kargo ile tüm gönderilerinizi İran da bulunan tüm şehirlere gönderiyoruz. İran’da bulunan Abbas, Abad, Afsariye, Amaniye, Amir Abad, Aryashahr, Bagh Feiz, Baharestan, Dereke, Darband, Dardasht, Dar Abad, Darrous, Dehkadeh Olampik, Ekhtiyariyeh, Ekbatan, Elahiyeh, Evin, Farmanieh, Fereshteh, Gheitariye, Gholhak, Gisha, Gomrok, Hasan Abad, Jamaran, Jannat Abad, Javadiyeh, Jomhuri, Jordan, Lavizan, Mehran, Narmak, Navab, Nazi Abad, Niavaran, Park-e Shahr, Pasdaran, Piroozi, Punak, Ray, Sa'adat Abad, Sadeghiyeh, Seyed Khandan, Sohrevardi, Shahrara, Shahr-e ziba, Shahrak-e Gharb, Shemiran, Tajrish, Tehranno, Tehranpars, Tehransar, Vanak, Velenjak, Yaft Abad, Yusef Abad, Zafaraniye hava alanlarına güvenli kargo gönderiyoruz. İran’a uçak kargo ile gönderilen kargolarınız en büyük nedeni hızlı ve güvenli olmasıdır. Takipli olarak gönderilen kargolarınızın alıcısına kadar gerçekleştiği tüm hareketleri kargo takibi verdiğimiz numara ile kolaylıkla takip edebilirsiniz.

İran Kargo ve Kurye Fiyatları

İrana göndereceğiniz kargoların ağırlığı ve boyutları ne olursa olsun en uygun fiyatlara kargo gönderiyoruz. İran kargonuzun desi değeri boyutuna ve ağırlığına göre fiyat belirlenir. Şahsi yada firma gönderileriniz için en makul fiyatları firmamız tarafından sizlere verilmektedir.

İran Ekonomik Kargo ve Kurye Gönderimi

İran Kargo ve Kurye Takibi

İran’a kargo gönderimlerinde kargolarınız uçak kargo ile gönderilse de kargolarınızın her hareketini yukarıda belirttiğimiz gibi takibini yapıyoruz. Kargo takibini sistemimize anlık olarak işlemekteyiz. Kargo hareketlerini ‘Gönderi Sorulama’ kutucuğuna kargo takip numarasını yazarak takip edebilirsiniz. Kargolarınızın kargo ve ürün ücretlerini alıcınızdan da tahsilatını yapıyoruz. Ödemeleri kredi kartı, eft ve nakit olarak ta ödemelerinizi yapabilirsiniz.

İrana Yurtdışı Kargo ile Neler Gönderebilirim?  

İran’a ihraç ettiğimiz yurtdışı kargo ile gönderdiğimiz başlıca ürünler başında kazan, makine ve cihazlar, aletler, motorlu kara taşıtları, traktör, tütün ve tütün yerine geçen işlenmiş maddeler, demir ve çelik, elektrikli makine ve cihazlar oluşturmaktadır. Bunların haricinde de özel eşya, evrak, doküman, paletli, hafif ve ağır tüm ticari tüm kargolarınızı gönderebilmekteyiz.

İran Ekonomik Kargo ve Kurye Gönderimi

 Ayrıca İran’dan ithal ettiğimiz ürünlerin başında ham petrol ve doğalgaz maddeleri de bulunmaktadır. Fast Express; Yurtdışı Kargo, ile İran’a paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

Yurtdışı kargolarınız için en uygun fiyatlı firmayı bulmak için firma ile yakıt fsc dahil ve paketin ebat ve boyutları ile ilgili herhangi bir extra ücret uygulanacak mıdır sorulmalıdır ayrıca gideceği ülkede dağıtım yapılacak olan adres içinde uzak bölge olup olmadığı sorulup sonradan artı bir ücret ödenmemesi için belirtilen konular hakkında tam bilgi alınmalıdır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Türkiye’den şahıs olarak gönderi yapılabilir. Bulunmuş olduğunuz adres üzerinden adresten alım veya en yakın anlaşmalı acenteye mevcut gidecek olan paketin teslimi sağlanmalıdır. Paket için malzemenin içeriğini bildiren proforma invoice oluşturulmalıdır. İçerik olarak gidecek kutu içerisinde bulunan malzemeler ile proforma invoice aynı olmak zorundadır. Bildirilmeyen içerikler için kanuni olarak gönderici mesuldür. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP