Amerikaya Kargo Ücreti

07-12-2020 18:14'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 30-06-2022 12:38

Amerikaya Kargo Ücreti

Amerikaya Kargo Ücreti

Amerika şuan dünyanın ekonomik, askeri ve bir çok alanda dünyanın en büyük ve en güçlü ülkesidir. Dünya ekonomisini ve piyasasını kontrol eden Amerika nüfus bakımından da dünyanın en yoğun 3. nüfusuna sahiptir. 50 eyaleti bulunan Amerika 4 temmuz 1776 tarihinde kurulmuştur.  Kargo Hizmeti esas itibariyle taşıma işidir ve dünyada taşıma İşleri içinde değerlendirilen bir hizmet sektördür. Dünyada kargo hizmetleri hava, kara, deniz ve demiryolu ile yapılmaktadır. Yurtdışı kargo konusunda ülkeler arası ticaret anlaşmaları, avrupa gümrük birliği anlaşması uygulanacak olan hukuk normlarını belirlemiştir.

Amerikaya Kargo Ücreti

Amerika Hava Yolu Kargo Fiyatları

Amerika’ya yurtdışı uçak kargo ile gönderilebileceğiniz ürünler, ihracat malları, evraklar, dosyalar ve dökümanlar uçak kargoya verilerek, havayolu ile birkaç gün içerisinde ülkemizden ya dünyanın her hangi bir noktasından gönderiyoruz. Firmamız Fast Express kargo ile tüm aşamalar kolaylıkla halledilip, istediğiniz alıcıya güvenle teslimatını yapıyoruz. Amerika’ya gönderilecek kargolar Amerikan gümrük mevzuatına uygun olması gereklidir. ABD sınırları içerisine göndereceğiniz gönderinin, yurtdışındaki ülkeden toplandıktan sonra bulunduğu ülkenin yasaları ve gümrük mevzuatı doğrultusunda güvenlik ve gümrük kontrolleri sağlanıp gönderimi gerçekleştirilir.

Yurtdışı Amerika kargo sektöründe faaliyet gösteren kargo taşımacılığı yapan şirketler uluslararası IATA sözleşmesi ve o ülkenin hükümetinin çıkarmış olduğu yasa ve kurallar çerçevesinde hizmet veriyoruz. Fast express olarak taşıması gereken her türlü paketi, evrağı, hediyelik yada kişisel eşyaları hava yolu ile amerikaya 2-3 gün gibi süreler de taşıyoruz.

Amerikaya Kargo Ücreti

Amerika’ya En Ucuz Kargoyu Nasıl Gönderirim?

Amerika’ya kargo gönderiminde firmamız yaptığı çalışmalar neticesinde en uygun fiyatlarla kargo gönderimi yapmaktadır. Müşterilerimizin kargo gönderimleri konusunda en hızlı, güvenli ve ekonomik fiyatlarla kargo göndermeyi her zaman büyük keyifle yapıyoruz. Büyük bir özveri ile çalışan firmamız Amerikanın tüm eyaletlerine, şehirlerine, kasabalarına kadar son alıcısına kadar özel kuryelerimizle teslimatları yapıyoruz.

Amerika kargonuzun desi değerini hesapladıktan sonra kargolarınızı kapınızdan alarak gönderimlerini yapıyoruz. Amerika’ya göndereceğiniz kargolarda paketin ebat ve boyutları hesaplanıp desi değeri ortaya çıkartılır. Desi değeri ve gideceği adrese göre belirlenen fiyatlar piyasanın en uygun fiyatlarıdır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/ Kampanya bağlantı linkine tıklayıp en uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Amerikaya Kargo Ücreti

Ayrıca firmamız en uygun fiyatlarla gönderdiği kargoların takibini kargo takip numarası ile yapmaktadır. Fast Express; Yurtdışı Kargo, Uluslararası döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en uygun ücretli ekonomik fiyatlı Amerika kargo gönderim hizmeti sunmaktayız.

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

Yurtdışı kargolarınız için en uygun fiyatlı firmayı bulmak için firma ile yakıt fsc dahil ve paketin ebat ve boyutları ile ilgili herhangi bir extra ücret uygulanacak mıdır sorulmalıdır ayrıca gideceği ülkede dağıtım yapılacak olan adres içinde uzak bölge olup olmadığı sorulup sonradan artı bir ücret ödenmemesi için belirtilen konular hakkında tam bilgi alınmalıdır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışına yapılan gönderiler içerisinde kırılacak olan eşyalar bireylerin tedirgin yaklaştıkları bir durumdur. Fast Express olarak eşyaların paketlemesinde kullandığımız materyaller ürünlerinizin hasar görmeden teslim edilmesini sağlamaktadır. Bu gönderilerde sizden ekstra bedel istenmemektedir. Sizler için ürünlerin paketlenmesini ücretsiz olarak firmamız sağlamaktadır. Bu bazda yurtdışına kırılacak eşyalarınızda Fast Express firması olarak ucuza ve güvenilir taşıma sağlamaktayız. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP