Amerika Kargomu Nasıl Gönderirim?

20-10-2020 10:58'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 19-09-2023 11:08

Amerika Kargomu Nasıl Gönderirim

Amerika Kargomu Nasıl Gönderirim?

Yurtdışı kargo taşımacılığı gelişen teknoloji ve küreselleşen dünya ile birlikte giderek daha da önem kazanmakta ve diğer taşımacılık türlerine göre ekonomideki payı artmaktadır. Dünya’da yurtdışı kargo taşımacılığının gelişmesini engelleyen sebepler arasında altyapı yetersizlikleri, mevzuatlar, gümrük süreçleri ve nitelikli eleman eksikliği sorunları ön plana çıkmıştır.

Fast express ortaya çıkan sorunları en iyi şekilde çözerek ve müşterilerine yansıtmadan kargolarınızı göndermektedir. Firmamız Amerika’ya kargo gönderiminde gümrük kurallarına, taşımacılık kurallarına ve her ülkenin yasalarına uygun olarak gönderim sağlamaktadır. Fast express uluslararası alanda Amerikaya genellikle hava yolunu tercih etmektedir. Hızlı ve güvenilir bir yol olan havayolu taşımacılığı ile Amerika’nın tüm eyaletlerine kargoları uçaklarla göndermektedir.

Amerika Kargomu Nasıl Gönderirim

Hangi Eyaletlere Yurtdışı Kargo Göndere bilirim?

Amerika’da bulunan 50 eyaletin tamamına Alabama, Alaska, Arizona, Arkansas, California, Colorado, Connecticut, Delaware, Florida, Georgia, Hawaii, Idaho, Illinois, Indiana, Iowa, Kansas, Kentucky, Louisiana, Maine, Maryland, Massachusetts, Michigan, Minnesota Mississippi, Missouri, Montana, Nebraska statewide, Nevada, New Hampshire, New Jersey, New Mexico, New York, North Carolina, North Dakota, Ohio, Oklahoma, Oregon, Pennsylvania, Rhode Island South Carolina, South Dakota, Tennessee, Texas, Utah, Vermont, Virginia, Washington, West Virginia, Wisconsin, Wyoming eyaletlerine kargo gönderimlerini 2-3 gün sürelerde gönderiyoruz.

Bu eyaletlerde bulunan tüm şehirlere ve adreslere özel kuryeler aracılığı ile kargolarınızı kapınıza kadar teslimatını gerçekleştiriyoruz. Amerikaya kargo göndermek için Fast express ile iletişime geçmelisiniz. 0215 414 4410 veya 0232 425 1205 numaralı telefonları arayabilir, www.fast-express.com web sitemizden online kargo gönderisi oluşturarak kargolarınızı en hızlı şekilde gönderiyoruz. Yurtdışı Amerika kargolarınızı alan firmamız en hızlı şekilde işleme alarak kargolarınızı hava yolu ile uçaklarla gönderiyoruz.

Hava yolu ile gönderilen kargolarınız uluslararası havayolu taşımacıları birliği IATA birliğinin belirlediği kurallara göre yurtdışı kargo gönderimlerinizi en hızlı, güvenli ve ekonomik fiyatlara gönderiyoruz.

Amerika Kargomu Nasıl Gönderirim

En Ucuz Amerika Kargo

Uluslararası alanda taşımacılık faaliyeti sürdüren firmamız ağır yada hafif tüm kargolarınızı ABD’ye gönderiyoruz. Piyasanın en uygun fiyatlarını sunan Fast express yılların verdiği tecrübe sayesinde her türlü zorlu süreçlere rağmen gönderiyoruz. Yurtdışı Amerika kargo gönderimleriniz için profesyonel hizmet sunan firmamız kargolarınızın sorunsuz, hasarsız, eksiksiz ve zamanında gönderilmesi için titizlikle çalışmaktadır.

Amerika Kargomu Nasıl Gönderirim

Fast Express; Amerika Yurtdışı Kargo, ABD’ye döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize tüm yurtdışı kargo hizmetleri için profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir.

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

Öncelikle karşı ülkede nereden gönderiniz alınacak ve burada nereye gelecek ise tarafımıza iletmeniz gerekmektedir. Alıcı ve gönderici bilgileri, malzeme içerik bilgisi eksiksiz olmalıdır. Söz konusu detaylar hazır olduğunda bize bilgi vermeniz durumunda toplama işleminiz organize edilecektir. İstenilen evraklar müşteri destek çalışanlarımız ile birlikte hazırlanacaktır. Daha sonrasında paketiniz elinize ulaşacaktır. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/
Amerika ülkesinden gelecek olan paketinizin ebat ve ağırlıklarına bakılarak uygun fiyatlar tarafınıza iletilmektedir. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP