Yurtdışına kargo tekstil ürünleri taşıma

12-11-2019 14:43'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 02-02-2023 21:29

Yurtdışına kargo tekstil ürünleri taşıma

Elbiseden ev tekstine, halıdan çarşaf çeşitlerine, pamuklu malzemeden kıyafetlere, hazır giyimden abiyelere kadar aklınıza gelebilecek tüm ürünler yurtdışına kargo tekstil ürünleri taşıma hizmeti ile Fast Express Kargo tarafından sağlanmaktadır. Tüm ürünleriniz, bulunduğunuz ülkeden yurtdışına taşınmasını istediğiniz ülkeye en güvenli ve en hızlı bir taşımacılığı yapılabilmektedir.

Dünya genelinde en çok ihracat ve ithalatın yapıldığı sektörlerden biri olan tekstil ürünleri sektörü, gelişen teknolojinin kolaylığı sayesinde yurtdışına kargo ihtiyacını doğurmaktadır. İthalat ve ihracat’ın yanı sıra, e-ticaret alanında da tekstil ürünleri önemli yer kaplamaktadır ve e-ticaret ile de yurtdışına kargo taşıma Fast Express Kargo sayesinde kolaylıkla ve ekonomik bir şekilde sağlanmaktadır. Sadece ticari amaçlı değil, yurtdışında bulunan sevdiklerinize hediye yada standart gönderim amaçlı tekstil ürünlerinin kargo edilmesini de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bulunduğunuz ülkenin bir şehrinden, dünyanın farklı bir ülkesinde göndermek istediğiniz tekstil ürünleri taşıma aşamasından, teslim alınmasından, yüklenmesinden, depolamasına, uçak ile gönderilmesinden varış noktasındaki teslimatına kadar tüm evrelerde güvenli ve hızlı bir şekilde taşınmaktadır.

Yurtdışına kargo edilebilen tekstil ürünleri

Ev tekstili, giysi, iç giyim ve dış giyim, iplik ve pamuk türleri, yazlık ve kışlık giyim, desenli kumaşlar, perde, örgüler, battaniye, elyaf, aksesuarlar, dokumalar, hazır giyim, abiye, dokusuz yüzeyli kumaşlar, günlük giyim, baskılı tekstil ürünleri, halılar, çarşaf, havlu, gelinlik damatlık, nevresim, pamuk, keten, triko, tül, kadife, süet, dikişli dikişsiz, örtü, oda mutfak salon takımları, mutfak tekstili, banyo tekstilleri, bahçe tekstilleri… Kısacası ip ve pamuk türevlerinden oluşan her türlü dokuma-dokumasız tekstil ürünü, yurtdışına istediğiniz ülkeye taşınabilmektedir.

Yurtdışına kargo tekstil ürünleri taşıma fiyatları

Gönderinin teslim alınacağı ülkeden, gönderilmesi istenen ülkeye taşınacak tekstil ürünlerinizin hesaplaması internet sitemizde yer almaktadır. Gönderinizin hangi ülkeden hangi ülkeye ve bölgeye gideceğinin bilgilerini, göndermek istediniz kargonun ebat ve ölçü bilgilerini girerek kargo hesaplama modülünü kullanabilirsiniz. Böylelikle yurtdışına kargo etmek istediğiniz tekstil ürünlerinin taşıma fiyatı konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Yurtdışına kargo tekstil ürünleri taşımacılığı ücreti göndermek istediğiniz gönderinin gönderileceği ülkeye taşıma şartlarına, ebat, şekil ve ağırlığına göre farklılık göstermektedir. Fast Express Kargo sizlere tekstil ürünleri kargolarınızın en güvenli bir şekilde taşınmasının yanı sıra, en uygun fiyatlı hizmeti de vermektedir.

Yurtdışına kargo tekstil ürünleri gönderme

İthalat yada ihracat amaçlı veya kişisel amaçlı tüm yurtdışı tekstil gönderileriniz, en hızlı, en güvenilir ve en uygun fiyatlı şekilde Fast Express Kargo ile yapılmaktadır. Toplu yurtdışına kargo ile tekstil ürünleri gönderimi yapmak isterseniz, birlikte iletişime geçerek işletmenizle yapacağımız görüşme sonucu sağlanan anlaşma ile özel indirimlerden faydalanabilirsiniz. İnternet sitemizin iletişim bölümünde bulunan bilgilerimizle hemen iletişime geçebilirsiniz. Yurtdışı tekstil ürünleri kargolarınızda maliyet açısından en uygun, gönderim seçenek ve alternatif bakımından en rahat ve aynı zamanda en güvenli gönderim Fast Express Kargo ile yapılmaktadır. Yurtdışı kargo gönderileriniz Fast Express kargo tarafından özenle hazırlanır, paketlenir, emniyetli bir şekilde muhafaza edilir, depolanır. En güvenli şekilde de teslimatı yapılır. Kullanmakta olduğumuz ve güncel tutup geliştirdiğimiz yazılım sistemleri ile gönderinizi kolaylıkla takip edebilir, tüm aşamaları takip edebilirsiniz.

Avez-vous trouvé la réponse à la question que vous cherchiez?

İnternet sitemizde bulunan modülden hızlı gönderim yapmak istediğiniz ülkeyi, kargo yapılacak olan ülkeyi ve gönderinin ağırlık vb. bilgileri girerek, hızlı kargo hesaplaması yapmış olursunuz. Böylelikle gönderinizin maliyetleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı kargo gönderileri hesaplama yapılırken, hacim veya ağırlık bilgisinden hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en, boy, yükseklik cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur aynı paket için kendi kg ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili ağırlık üzerinden yapılır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICE CLIENTSSUPPORT EN DIRECTWHATSAPP