Yurtdışı Kargo Lisanslı Ürün Gönderimi

15-06-2021 14:29'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 01-07-2022 15:52

Yurtdışı Kargo Lisanslı Ürün Gönderimi

Dünyaca ünlü markaların ürünlerini kendi isimleri ile piyasada satışa sunmasıdır. Lisanslı ürünler genellikle spor kulüpleri, araba firmaları, gıda firmaları gibi bir çok firmanın kendi markaları üzerinden farklı ürün grupları satmasıdır. Bir çok kalemde ürün grubu bulunan lisanslı ürünler genellikle ülke içinde sınırlı olsa da bazı ürünler uluslararası alanda ticareti yapılmaktadır. İster bireysel olsun ister her markanın lisanslı ürünlerini fast express olarak taşımaktayız. Hızla büyüyen e-ticaretin hızına yetişebilmek için kargo taşıma sektöründeki firmalar başta olmak üzere ticaret ce e-ticaretle ilişkili tüm tarafların teknoloji yatırımları yapması zorunlu hale gelmiştir. Gelişen teknoloji beraberinde müşterileri daha fazla memnun etmenin yollarını arayan firmalar en iyi hizmet desteğini almak için çok çalışmaktadır.

Müşteri odaklı yaklaşımın bir sonucu olarak mevcut yapısını ihtiyaçlara yönelik olarak değiştirebilen kargo firmamız ile hızlı ve esnek yapıya sahip yurtdışı kargo ve kurye işletmeleri sektördeki pazar payımızı her geçen gün arttırmaktayız. Küresel ticaret ivme kazanırken küresel üretimin öne çıkması, değişik pazarlara ulaşmak isteyen firmalara yeni fırsatlar sunmaktadır. Uluslararası ticaret anlayışındaki bu değişimler hem ticaret eğilimlerinin yönünü, hem de potansiyelini belirlemektedir. Küreselleşme ile birlikte artık rekabete dayalı bir ticaret sistemi gelişmeye başlamıştır. Ticaretteki bu rekabet ile lisanslı ürünleri gönderimi de artmaya başladı.  

Yurtdışı kargo faaliyetleri içinde ulaştırma temel karar alanlarından biridir. Başlıca ulaştırma kararları, mal seçimi, sevkiyat, taşıyıcı güzergahı seçimi, araç programlama, yük konsolidasyonudur. Ulaştırma ya da taşıma, insan ve eşyanın, gereksinimlerini tatmin etmek amacıyla, zaman ve mekan faydası sağlayacak biçim de yer değiştirmesine sağlamaktadır. Müşterinin adresinde kargo kabulü esnasında, ambar tesellüm fişi üzerindeki bilgiler eksiksiz olarak doldurulur ve bir nüshası müşteriye sunulur.

Lisanslı Ürünlerin Gönderiminde Hangi Firma ile Çalışılmalı

Sektörde kurumsallaşmış ve ulusal bazda hizmet veren işletmeler harici olarak küçük ölçekli ve tabiri caizse günlük yaşayan firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar hem göndericinin canını yakmakta ve zarar vermekte, hem de günlük hareket ettiklerinden ve devlete karşı hiçbir yasal yükümlülüğü bulunmadığından kabul edilemeyecek fiyatlar çıkartmakta ve piyasa dengelerini bozmaktadır. Bu gibi firmalara itibar etmemelisiniz. Bu noktada ülkemizde dünyada en güvenilir firmalardan biri de Fast exrpress’dir.

Lisanslı Ürün Gönderim Fiyatları

Lisanslı ürünlerinizin desi değerine, gideceği mesafe, raf ömrü ve dağıtım modellerine bağlı olarak fiyatlarımızı belirliyoruz. Lisanslı toplu ürün gönderimleriniz için firmamız sizlere çok daha uygun fiyatlar sunmaktadır. Yurtdışı kargo gönderiminde en uygun fiyatı aramak sizleri yorabilir yada gereksiz gelebilir ancak fiyat çok önemlidir. Belirttiğimiz kriterler neticesinde belirlenen fiyatlarımız ile uluslararası alanda her türlü kargo gönderimini yapabilirsiniz. Uygun fiyatlı yurtdışı kargo firması arayanlar yurtdışı kargo konusunda farklı çözümler üreten firmamız ile iletişime geçerek en iyi fiyatları alabilirsiniz.

Fast express yurtdışı kargo konusunda en uygun fiyata en iyi hizmetleri sunmaktadır. Türkiye’nin 81 ilinden kapınızdan alınan lisanslı ürünlerinizi merkezimize getirerek çıkış işlemlerini başlatıyoruz. Çıkış işlemleri başlatıldıktan sonra yurtdışına gönderimi sağlanır. Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda lisanslı ürün taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktayız.

Avez-vous trouvé la réponse à la question que vous cherchiez?

Yurtdışı kargolarınız için en uygun fiyatlı firmayı bulmak için firma ile yakıt fsc dahil ve paketin ebat ve boyutları ile ilgili herhangi bir extra ücret uygulanacak mıdır sorulmalıdır ayrıca gideceği ülkede dağıtım yapılacak olan adres içinde uzak bölge olup olmadığı sorulup sonradan artı bir ücret ödenmemesi için belirtilen konular hakkında tam bilgi alınmalıdır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Her türlü kırılacak malzemenizi özenle paketleyerek hasar görmesini ve her bir kenarına yaptığımız etiketler paketinizin kaybolmasını önlüyoruz. Titiz operasyon çalışmamız neticesinde Fast Express olarak güvenilirlik bizim için en önemli noktadır. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICE CLIENTSSUPPORT EN DIRECTWHATSAPP