Yurtdışı Kargo Çanta Gönderimi

11-05-2021 14:46'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 08-09-2023 06:35

Yurtdışı Kargo Çanta Gönderimi

Değerli yada değersiz eşya taşımak amaçlı kullanılan çantalar erkekler, kadınlar, çocuklar, yaşlılar için özel olarak tasarlanan bir taşıma aracıdır. Kumaş vb gibi malzemeler ile imalatı yapılan çantalar cebinizde zorlukla taşıyabileceğiniz eşyalarınızı da koyabilirsiniz. Alışveriş, yemek, kahve, sinema gibi günlük aktiviteleriniz için tarzınıza uygun çantaların imalatı Türkiye ve dünyada bir çok firma tarafından yapılmaktadır. Ticaret, mal ve hizmetlerin fayda sağlanması amacıyla belirli nakit karşılığında olan alışverişine denilebilir. Ticaretin esas gayesi ürünlerin, ilk üreticiden nihai tüketiciye ulaşmasını sağlayarak kar elde etmektir. Ticaretin üretenler, tüketenler ve aracılardan meydana geldiği söylenmektedir. Üretim yapılan sektörlerden olan çanta sektörü yılda milyonlarca dolar gelir elde eden bir sektördür.

Çantaların taşınması ve dağıtılması konusunda dünyada ve Türkiye’de çoğu firma tarafından imalatı yapılan çantaların yurtdışına gönderimi ve zamanında dağıtımının yapılması çok önemlidir. Fast express olarak uluslararası alanda çanta ürünleri olmak üzere her türlü ürünü yurtdışına taşımaktadır. Üreticilerin yükünü taşıyan firmamız Globalleşen dünyada ticaretle beraber, artık ülkeler uluslararası ticareti sadece kendi ülkelerinin talebini karşılamaya yönelik değil farklı nedenlerle, serbest ticaret kuralları içinde, ellerindeki malları veya hizmetleri başka ürünlerle veya hizmetlerle mübadele ederek, ticareti daha verimli hale getirmektedir. Çanta ticaretini çok daha verimli hale getiren firmamız gelişen teknolojiye ayak uydurarak uluslararası alanda hızlı, güvenilir ve ekonomik fiyatlarla gönderim yapıyoruz.

Yurtdışı Kargo Çanta Gönderim Fiyatları

Yurtdışına çanta gönderiminde en uygun fiyatları firma olarak piyasanın altında müşterilerimizin bütçesini düşünerek sunmaktadır. Çanta ihracatı ve ithalatı yapmak isteyen firmalar ve şahıslar yurtdışı kargo hizmeti veren firmamıza başvurarak kargolarını gönderebilirler. Dünyanın bir çok ülkesinden farklı ülkelere en ucra köşelere kadar kargo taşımacılığı firmamız tarafından yapılmaktadır. Fast Express olarak müşterilerimizin sorunlarını hızlı bir şekilde çözüme oluşturmaktadır. Sunduğumuz yurtdışı kargo hizmeti ile her türlü kargonuzu dünyanın her şehrine taşımaktadır. E ticaretin artması ile dünya da kargo hizmeti de yoğun olarak yapılmaktadır. Yurtdışına kargolarınız kargonuzun desi hacimsel değeri hesaplanır ve çıkan değer olmak üzere gideceği adres ve gönderme seçeneğine göre fiyatlarımızı sunmaktayız.

Yurtdışı Kargo ile Çanta Gönderim Hesaplama

Yurtdışı kargo çanta gönderileri hesaplama yapılırken, paketin kapladığı hacim veya paketin ağırlığından hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en x boy x yükseklik ebatları cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur. İlgili koli veya paket için kendi kilogram ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili rakam üzerinden yapılır. Aynı zamanda toplu ve tekli gönderileriniz için fiyatlarımızı aşağıdaki bilgiler ile ulaşıp daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yurtdışı kargo fiyatları hesaplanırken gidecek olan paketin ağırlığı ve kapladığı hacme göre çıkan hacim ağırlığı üzerinden hangisi büyük ise bu ağırlık üzerinden fiyatlandırma yapılarak gideceği ülkenin hangi ülke listesinde olduğuna bakılarak kilo ve ülke karşılığı çıkan rakam üzerinden ödeme yapılır. Paketin ekonomik ebatlarda olması paket fiyatının daha az navlun ücretli çıkmasını sağlayacaktır.

Yurtdışına çanta göndermek istediğiniz ürünlerde bizimle iletişime geçebilir, daha detaylı ve sağlıklı bilgiler alabilirsiniz. İletişim için www.fast-express.com yada e-mail: [email protected] yada 0212 541 4410 numaralı İstanbul Yurtdışı Kargo acenta telefonundan veya 0232 4251202-05 numaralı İzmir Yurtdışı Kargo acenta telefonundan bizlere ulaşabilirsiniz. Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda çanta taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunuyoruz.

Avez-vous trouvé la réponse à la question que vous cherchiez?

Yurtdışı’nda anlaşmalı olduğumuz acenteler ile gönderilerinizi adresinizden alıp alıcı ülkede istediğiniz bir adrese gönderebiliyoruz. Size ilettiğimiz evrakları kuryeye teslim etmeniz yeterlidir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
1. Bölgeden başlayıp 7. Bölgeye kadar giden ülke grupları için fiyatlandırmalar farklıdır. Gönderiniz oluştuğunda ebat ve ağırlıkları ile birlikte ülke grubuna bakarak fiyatlandırma yapabilmekteyiz. Daha detaylı bilgi için Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICE CLIENTSSUPPORT EN DIRECTWHATSAPP