Uluslararası Karayolu Taşımacılığı

22-03-2023 16:43'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 24-03-2023 14:32

Uluslararası Karayolu Taşımacılığı

Uluslararası lojistik için tercih edilen birden fazla metot olmasına karşın halen daha en yoğun kullanılan tekniğin karayolu taşımacılığı olduğunu söylemek gerekiyor. Burada hedef ve varış ülkeleri arasındaki karayolu bağlantısının da önemli bir ayrıntı olduğunu atlamamak gerek. Türkiye’nin tam bu noktada oldukça önemli bir coğrafi konuma sahip olduğu açıkça ortadadır. Zira Asya ile Avrupa arasındaki bağlantıyı sağlayan bir toprak bütünlüğüne sahiptir. Uluslararası karayolu taşımacılığı bu nedenle Türkiye merkezli lojistik prensipler arasında yer almaktadır.
 
Türkiye’den yurtdışına karayolu taşımacılığı kapsamında geniş bir coğrafyayı etkileyen bir hizmet ağıyla karşılaşabiliyoruz. Özellikle Avrupa ülkelerine erişimin mümkün olması, Ortadoğu coğrafyasının tamamına ve Uzakdoğu ülkelerine kadar uzayan bir karayolu ağına sahip oluşu ciddi avantajlar yaratabiliyor. Çin’den Hollanda’ya kadar çok geniş bir coğrafi düzlemde karayolu lojistiği uygulanabiliyor. 
 
Aynı zamanda uluslararası karayolu taşımacılık kanunları her geçen gün daha zengin bir hizmet bütünlüğünün mümkün olmasını sağlıyor. Hukuki koşullara uygun şekilde, müşteri talepleri karşılanarak ve lojistiğin temelinde bulunan tüm aşamalar üstlenilerek başarılı operasyonlar gerçekleştirilebiliyor. Yalnızca nakliye olarak değil aynı zamanda diğer lojistik hizmetler açısından da bu yelpazenin değerlendirilmesi mümkün oluyor. Üstelik Türkiye’de karayolu dışında denizyolu ile taşımacılığın mümkün olmasını sağlayan üç tarafı denizlerle çevrili coğrafi konum büyük bir tamamlayıcı unsur olarak karşımıza çıkıyor. Yine havayolu taşımacılığı da halen daha en hızlı ve popüler metotlar arasında yer alıyor.
 
Karayolu taşımacılığı yurtdışı lojistik faaliyetlerinde en uygun fiyatlarla ve yakın hızlarla sağlanabildiği için çokça tercih ediliyor. Aynı zamanda bazı ülkeler için pek çok farklı taşımacılık metodu tercih edilebiliyorken özellikle Avrupa ülkeler, Balkanlar, Rusya ve Ortadoğu ülkeleri için halen daha karayolu ile taşımacılık en popüler metot olmaya devam ediyor. Türkiye’nin Avrupa’ya açılan sınır kapıları en batıda konumlanmış olan şehir Edirne’de iken aynı zamanda doğu ve güneyde de Ortadoğu’ya açılan sınır kapıları bulunuyor. Tümü aktif olarak yurtdışına gönderim yapmak için kullanılabiliyor. 
 

Yurtdışı Karayolu Taşımacılığı

Yurtdışı karayolu taşımacılığı belli bir ülkeden farklı bir ülkeye olan gönderilerin karayolu vasıtasıyla taşınmasıdır. Türkiye’den yurtdışına karayolu ağının çok geniş olması ve avantajlı fiyatlarla lojistik faaliyetlerin sürdürülebilmesi bu metodun tercih sebebi olmaktadır. Avrupa’ya açılan sınır kapıları her geçen gün yoğun bir hacimle varlığını sürdürürken aynı zamanda bir diğer taraftan Irak, İran, Suriye gibi Ortadoğu ülkeleriyle de ciddi bir lojistik ağ yapılanması bulunmaktadır. 
 
Yurtdışı nakliye denildiğinde ise ilk akla gelenler Almanya, Romanya ve İtalya gibi Avrupa ülkeleri olmaktadır. Uzman kadrosuyla hizmet veren lojistik devleri yurtdışına göndereceğiniz ürünleri farklı ihtiyaçlarınıza göre gruplandırarak en hızlı şekilde işleme alabiliyor. Üstelik tüm lojistik sürecin problemsiz bir biçimde gerçekleşebilmesi için ekstra hizmetler de söz konusu oluyor. Ülke dışına yapılan sevkiyatlarda ihtiyaç duyulan temel hizmetler arasında depolama ve gümrükleme ön plana çıkıyor. Bunlarla ilgili de nitelikli bir hizmet alınabilmesi uluslararası lojistik firması seçerken ilk dikkat edilmesi gereken noktaların başında geliyor.
 
Yurtdışı karayolu taşımacılık seçeneğinin de olması illa ki araçları doldurma gereksinimi ortadan kaldırıyor. Birden fazla firmanın uluslararası lojistik faaliyetlerini yürüten köklü şirketler sayesinde karayolu taşımacılığın avantajlarını elde edebiliyorsunuz. Tek bir ürün taşınması talep edilebileceği gibi aynı zamanda birden fazla ürün, komple ürün taşımacılığı ya da filo taşımacılığı seçenekleri sunulabilmektedir. Kompleks proje taşımacılıklarında da dünyanın pek çok ülkesine karayolu ile uluslararası lojistik operasyonları düzenlenebiliyor.
 
En önemli unsurların başında tabii ki maliyetler geldiği için yurtdışı karayolu taşımacılık fiyatları için daha ideal fiyat aralıkları göz önüne geliyor. Uygun fiyata uluslararası lojistik deneyimi yaşanırken hizmet kalitesi olarak da en üst düzey standartlara erişiliyor. Hızlı kargo ve teslimat için hedef ülkede de ortak firmalarla koordinasyon içerisinde olan lojistik devlerini tercih etmek avantaj yaratıyor. Bu sayede kapıdan kapıya yurtdışı nakliye işlemleri hem hızlı ve güvenli hem de en uygun fiyatlarla gerçekleştirilebiliyor. 
 
Düşük hacimli e-ticaret şirketlerinin komple taşımacılıktan ziyade karayolu taşımacılığı tercih etmesinin yarattığı pek çok pozitif durum var. Hem her zaman yola çıkmaya hazır bir transfer aracı bulunabilmesi, hem de bu yoğun lojistik trafik sayesinde ürünlerin en hızlı şekilde hedef ülkeye ulaşması mümkün oluyor. Üstelik bunu en uygun fiyatlarla gerçekleştirebilmek kârlılığı arttıran bir unsura dönüşüyor. Uluslararası e-ticaret kargo gönderilerinde karayolu taşımacılığı hızlı ve ucuz olması nedeniyle firmaların ilk tercihleri arasındaki yerini alıyor. Firmaların belirlemiş olduğu teslimat rutinine uygun olacak şekilde Türkiye’den teslim alınan ürünler karayolu taşımacılık sayesinde hedef ülkeye hızlı bir biçimde ulaştırılıyor. Varış noktasında da gerek gümrükleme ve depolama gerekse kapıya teslimat seçenekleri için isteğe bağlı çözümler sunularak müşteri memnuniyeti sağlanıyor. 
 

Uluslararası Karayolu Taşımacılık

Uluslararası karayolu nakliye seçeneklerinin arasında da hem fiyat açısından hem de teslimat süresi bakımından oldukça farklı alternatiflere rastlayabilirsiniz. Nasıl ki havayolu taşımacılığı seçilerek uçak kargo ile ürün gönderimi yaparken ekspres kargo süresi varsa, karayolu taşımacılığında da bu tip hizmetlere rastlanabiliyor. Tabii ki fiyatlara bakıldığında standart gönderimler her zaman en uygun aralıklarda seyrediyor. Bunun yanı sıra pek çok karayolu taşımacılığı yapan lojistik şirketi uluslararası gönderilerde zaman mefhumunun ne kadar önemli olduğunun bilincinde.
 
Gerek ürünü gönderen taraf, gerekse ürünü teslim alacak taraf için hızlı teslimatın ne denli önemli olduğunu çok iyi analiz ettiklerinden dolayı tercihe dayalı bir hizmet protokolü sunuluyor. Herhangi bir zaman hassasiyetinin oluşması için illa ki müşteri odaklı hızlı teslimat seçimi olmasına da gerek yok. Bazı ürünlerin en hızlı şekilde transfer edilmesi ve hedef noktaya ulaştırılması gerekmektedir. Karayolu taşımacılığı kanunları gereği belli sınırlar söz konusu olduğundan dolayı taşımacılık değerleri de buna bağlı olarak belirlenir.
 
Örneğin standart yurtdışı kargo gönderimi için tır tek şoförle yola çıkar ve sürüş süresi bitiminde dinlenme sürecine geçip akabinde tekrar devam eder. Bu bağlamda da teslimat süresi için belirli bir yol süresi önceden belirlenerek bildirilir. Standart teslimat dışında Express teslimatlar da yapılabilir. Bu tip yurtdışı kargo hizmeti aldığınızda ise ürünleriniz komple ya da parsiyel şekilde yüklendikten sonra tır iki şoförle yola çıkar ve bundan kaynaklı olarak kesintisiz bir yol süreci yaşanır.
 
Herhangi bir molaya ihtiyaç duyulmadığından sürekli olarak yolda olan araç en kısa sürede hedef ülkeye varmayı hedefler. Bu sayede yurtdışına ekspres tır seçeneği ile hem müşteri memnuniyetine odaklanarak hızlı teslimatlar yapabilirsiniz, hem de ürünlerinizi en kısa sürede hedefe ulaştırabilirsiniz. Lojistik firmalarının müşteri taleplerine göre şekillenen hizmetleri arasında daha da hızlı bir teslimat seçeneği olabileceğini unutmamak gerekiyor.
 
Çoğunlukla numune, ürün ve belli sınırları aşmayan parsiyel karayolu taşımacılık için tırlar yerine alternatif araçlar tercih edilebilir. Daha küçük hacme sahip olan bu araçlarla çok daha hızlı bir biçimde hedef ülkeye ulaşım amaçlanır. Yine iki şoför tercihiyle molasız bir biçimde hiç durmadan mümkün olan en kısa sürede yol tamamlanır. Tamamıyla göndericinin talepleri ve alıcının beklentisine bağlı olarak belirlenebilecek karayolu taşımacılık seçenekleri arasından birisini seçebilirsiniz. Fiyat, teslimat süresi, araç tipi, şoför sayısı, lokalizasyon ve ilgili destinasyona sefer yoğunluğu gibi kriterler uluslararası karayolu nakliye hizmeti için belirleyici noktalardır. 
 

Uluslararası Karayolu Lojistik Firmaları

Uluslararası karayolu taşımacılığı firmaları özellikle müşteri odaklı hizmetleriyle ön plana çıkmaktadır. Her firmanın kendisine has bir lojistik talebi olabildiği için buna uygun koşullar yaratılarak hizmet verilmelidir. Günümüzde uluslararası nakliye standartları günden güne gelişmekle beraber ekspres karayolu taşımacılığı ile burada da seviye atlanıyor. Firmalar kendi özvarlığı dâhilindeki araçlarla çok daha uygun fiyatlar sunabiliyorlar. Bu bağlamda uluslararası lojistik firması seçerken bu detayı önemsemek gerektiğini vurgulayalım. 
 
Ayrıca firmaların ürün hacim ve ağırlığına bağlı olarak tercih edebileceğiniz birden fazla taşıma prensibini size sunduğunu unutmamalısınız. Parsiyel taşımacılık, komple taşımacılık ya da proje taşımacılığı kapsamında tüm ülkelere transferler sağlanabiliyor. Türkiye’den karayolu bağlantısı olan yurtdışı varış noktalı gönderileriniz büyük bir titizlikle hedefe ulaştırılıyor. Geniş tedarikçi yelpazesine sahip olan, yurtdışı acentelikleri ve temsilcilikleri bulunan uluslararası karayolu lojistik şirketleri bu noktada bir adım öne geçebiliyor.
 
Keza yurtdışına Türkiye’den karayolu ile ürün göndermek isteyenlerin yalnızca hedef ülke gümrüğüne değil kapıya kadar teslimatı da önemsedikleri bir gerçektir. Bunu sağlayabilecek altyapıya ve hizmet ağına sahip olması lojistik firmasının size sunacağı hizmetin kalitesini gösterecektir. Yalnızca Avrupa ülkeleri değil aynı zamanda Balkanlar yani Doğu Avrupa ülkeleri de ülkemizden çok yoğun bir biçimde lojistik talebi alıyor. Buna bağlı olarak Ukrayna ve Rusya gibi kuzey kesimler ile Orta Asya ülkelerinin tamamına karayolu taşımacılığı yapılabiliyor.
 
Bu kadar zengin bir hizmet ağı olduğundan dolayı pek çok varılacak noktaşara çok yoğun seferler düzenleniyor. karayolu taşımacılığın daha da gelişmiş olması sayesinde ürün gönderimleri yurtdışına en hızlı şekilde ulaştırılıyor. Dilerseniz aynı hızda proje taşımacılığı kapsamında dilediğiniz bir filo seçebiliyor, aynı ekspres hizmeti özel olarak temin edebiliyorsunuz. Türkiye’den yurtdışına karayolu ile ürün göndermenin fiyat açısından büyük bir avantaj sağlaması da firmaları büyük ölçüde rahatlatıyor. Öyle ki havayolundan daha ucuz, neredeyse aynı süreçlerde teslimat yapılabiliyor. Denizyolundan biraz daha pahalı gibi görünse de zaman tasarrufu inanılmaz boyutlarda oluyor. Bu da yurtdışına kargo gönderiminde karayolu taşımacılığını en önemli seçenek haline getiriyor. 
 

En Ekonomik Karayolu Lojistik Ücretleri

Ekonomik yurtdışı gönderi hizmeti arayanların ilk karşısına çıkacak olan alternatif karayolu olabilir. Burada ilk olarak akla gemiyle nakliye gelse bile zaman ve fiyat arasındaki ilişkiyi gözlemlediğinizde karayolu lojistik ücretleri çok daha makul seviyede görünecektir. Güncel olarak Almanya başta olmak üzere tüm Avrupa ülkelerine ve bu ülkelerden de 3.ülkelere transfer için karayolu kullanılabiliyor. karayolu taşımacılığın getirdiği avantajlar sayesinde inanılmaz bir sefer yoğunluğu oluşuyor. Bu sayede de her ülkeye en hızlı şekilde Karayolu lojistik kargo taşımacılığı yapılabiliyor.
 
Nakliye firmaları arasında seçim yaparken araçların yapısı önem arz ediyor. Çünkü ücretler kadar sizin göndereceğiniz ürünlere uygun araç filosuna sahip olup olmadığı da önemli bir unsur olarak karşınıza çıkacaktır. Fiyatlarda belirteç olarak tabii ki hacim ve ağırlık başta olmak üzere ürün tipi, ürün hassasiyetleri ve seferin hedef ile zaman aralığı önemli unsurlar olarak karşımıza çıkabiliyor. Yine de en ucuz lojistik yurtdışı karayolu nakliye hizmeti için önümüzde pek çok alternatif olacağından şüphe yok. Burada fiyatları aşağıya çeken en önemli ölçütün parça taşımacılık olduğunu belirtmek gerek. 
 
Komple taşımacılık için yeterli ürüne sahip olmasanız dahi parsiyel taşımacılığın avantajlarından yararlanabilirsiniz. Öyle ki bu sayede hem daha hızlı hem de daha uygun fiyatlarla yurtdışına ürün gönderimi mümkün hale gelir. Sizinle aynı standartlarda olan bir başka ürün grubuyla tek araçla ve sık sefer seçeneğiyle ürün teslimatları gerçekleştirilmektedir. Komple ve parsiyel yüklemeye dayalı fiyat hesaplamalarında uluslararası karayolu lojistik şirketleri tarafından baz alınan hesaplamalara pek çok detayı dahil edebiliriz.
 
Her ne kadar yurtdışı karayolu nakliye ücretleri tek bir tutar gibi görünse de ücretin içerisinde sigorta, kasko, yıpranma payı gideri, bakım masrafı, geçiş ücreti, yol uzunluğu, yakıt, abonmanlar, maaş ve sigorta primleri gibi pek çok detayı kapsayan geniş bir matematik var. Şirketler bu geniş çaplı tabloda ilgili lokalizasyon ile ilgili tarihte ürünlerinizi en hızlı şekilde ulaştırabilmek için en uygun fiyatı sunmaya çalışırlar. Bunun karşılığı da size yurtdışı karayolu lojistik fiyatı olarak görünür. En ucuz hizmeti alırken teslimat süresi ve güvenli transfer seçeneklerinin de göz ardı edilmemesi gerektiğini hatırlatmak gerekir. 
 

Avrupa Karayolu Taşımacılığı

Türkiye’den Avrupa’ya tır ile ürün göndermek istediğinizde çok geniş bir hizmet ağıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Günümüzde Türkiye’de lojistik sektörünün böylesine geniş bir hacme ulaşmasında da bunun etkisi büyüktür. Edirne’de bulunan sınır kapıları hem Bulgaristan hem de Yunanistan’a açılmaktadır. Bu bağlamda Avrupa Birliği ülkeleri, Doğu Avrupa ülkeleri, Rusya, Ukrayna ve İskandinav ülkeleri dâhil olmak üzere çok geniş bir coğrafyaya teslimat gerçekleştirilebilmektedir. Avrupa’ya karayolu ile ürün göndermek için hedef nokta ne olursa olsun bir seçenek bulabileceğinizi unutmamalısınız.
 
Çünkü uluslararası karayolu lojistik firmaları özellikle 3.ülke transferleri konusunda da çözümler sunmaktadır. Yurtdışı temsilciliğine tabi olan acenteler vasıtasıyla dilediğiniz bir ülkeye komple, parsiyel ya da proje ve numune taşımacılığı gerçekleştirilebilmektedir. Avrupa karayolu taşımacılığı için bizlere pek çok farklı rota sunabiliyor. Bunların başında Almanya gelse de Fransa, İtalya, Hollanda ve İngiltere inanılmaz yoğun bir arz talep dengesine sahiptir. 
 
Bu yoğun arz talep düzeninin getirisi ise karayolu taşımacılığın sefer sayısının artması anlamına geliyor. Türkiye’den Avrupa ülkelerine ürün göndermek isteyenlerin en hızlı ve en ucuz yöntem olarak karayolu taşımacılığı ile karşılaşması bir bakıma bundan kaynaklanıyor. Ürün miktarı, boyutları, ağırlığı ve proje kapsamı önemsizleşirken her koşulda en hızlı şekilde transferin sağlanabilmesi mümkün hale gelmiş oluyor. 
 
Navlun bedelleri buna bağlı olarak düşerken hizmet ağı ise 3.ülkelere transfer sürecinin dahil olmasıyla beraber daha da aşağıya düşüyor. Türkiye’den Avrupa ülkelerine karayolu taşımacılığı için hedef noktalar arasında Almanya, Avusturya, Belçika, Fransa, Hırvatistan, İrlanda, Hollanda, İsveç, İtalya, İrlanda, İspanya, Kıbrıs, Bulgaristan, Finlandiya, Estonya, Danimarka, Çek Cumhuriyeti, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, Yunanistan, Macaristan, Polonya, Malta, Lüksemburg, Letonya ve Litvanya bulunmaktadır. Avrupa tır taşımacılığı noktasında ülkemizde en önemli ticaret rotaları arasında gösterilebilir. 
 

Uluslararası Karayolu ile Parsiyel Yük Gönderme

Karayolu parsiyel taşımacılığı hem küçük hem de büyük işletmeler için tercih edilebilir. Günümüzde yoğun bir biçimde tercih edilen e-ticaret firmalarının da en önemli lojistik çözümlerinden birisidir. Öyle ki Türkiye’de e-ihracat lojistiği günden güne gelişirken burada parsiyel taşımacılığın önemi daha da iyi kavranabiliyor. Parsiyel taşımacılık karayolu ile uluslararası teslimatları mümkün kılarken en uygun fiyatlara en hızlı hizmeti alma noktasında çözüme dönüşüyor. 
 
Tabii ki parsiyel taşımacılıkta ekstradan depolama ve gümrükleme işlemleri de lojistiğin bir parçasına dönüşmüş oluyor. Ancak profesyonel bir ekiple çalışarak nakliye operasyonlarını en sorunsuz şekilde yöneten uzman ekiplerle firmalar bu durumu çözümleyebiliyor. En basit şekilde uluslararası karayolu parsiyel taşımacılığı için temel alınan fiyat belirteçleri tır a ait metreküp cinsinden ne kadar alanının kullanılacağına göre şekilleniyor. Bunu belirleyebilmek ve karayolu parsiyel taşımacılık fiyatları için bir tutara erişebilmek ise hacim, ağırlık ve ürün adedine inmek gerekiyor.
 
Tüm bu detaylara göre uluslararası karayolu parsiyel nakliye hizmeti için uygun bir fiyat sunulurken yanında ek hizmetler, depo ücretleri, transit geçiş ülkelerindeki olası hizmetler, işçilik tutarları dâhil edilebiliyor. Minimum maliyet hakkında daha detaylı bilgiye erişebilmek için neredeyse tüm karayolu lojistik firmaları baremli listeler yayınlamaktadır. Bu gönderi baremlerine bağlı olarak göndereceğiniz yükün hacmine, ağırlığına ve adedine göre ortalama bir fiyat bilgisi alabileceğiniz aşikâr.
 
Parsiyel yüklerde hedef ülkede depolama hizmeti ve gümrükleme haricinde dağıtım hizmeti de önem kazanmaktadır. Bunu sunabilen ve hedef noktada ürünün ilgili adrese teslim edilmesini sağlayan bir lojistik çözüme yönelmeniz gerekebilir. Çok çeşitli maliyetler söz konusu olsa da aslında yurtdışına tır ile ürün göndermek lojistik fiyatları temel alındığında en uygun seviyeyi temsil etmektedir. Güncel fiyatlar ışığında karayolu taşımacılığı ucuz olduğu gibi bilhassa Avrupa ülkelerine en hızlı şekilde teslimatı mümkün kılar. Böylelikle hem gönderici hem de alıcı taraf için hızlı teslimatın yarattığı memnuniyet fiyat avantajıyla bütünleşir. 
 

Uluslararası Lojistik ve Yurtdışı Karayolu Fiyatları 

Uluslararası karayolu lojistik ücretleri pek çok ölçütler bir araya gelerek oluşturduğu fiyatlar olarak düşünülebilir. Lojistik yalnızca bir noktadan bir noktaya ürünün taşınması değil o ürün ile ilgili en temel hizmetlerin de sağlanması anlamına gelmektedir. Özellikle yurtdışı karayolu taşımacılık fiyatları temel alındığında işin içerisinde gümrükleme hizmetleri kaçınılmaz bir nokta olacaktır. Ayrıca transit geçilen ülkeler, hedef ülkede gümrük ve depolama koşulları, ek hizmetler ve belgelendirmeler de burada fiyatları belirleyecektir.
 
Yine yurtdışı karayolu tır fiyatları için karşımıza çıkabilecek önemli nokta sigortadır. Ürünlerin hızlı ve ucuz fiyatlarla Avrupa’ya gönderilmesi elbette ki önemli bir taleptir. Ancak bunun yanı sıra güvenli bir biçimde ulaşmasını da beklemek gayet doğaldır. Herhangi bir sorun yaşanmaması ve özellikle uluslararası proje gönderimlerinde aksamalar olmaması için sigorta hayat kurtarıcı bir detay olarak gözükebilir. Elbette ki fiyat noktasında da sigorta tutarları bir belirleyici olabilmektedir.
 
Uluslararası karayolu nakliye fiyatları için firmanın hizmet kalitesi ve sunum şekli de önem arz eder. Örneğin kendi öz varlığı olan tır filosuna sahip olan firmalarla çalışmak burada çok daha avantajlı fiyat teklifleriyle karşılaşmayı mümkün kılabilir. Yine ürün hedefli olarak düşünüldüğünde farklı talepleri karşılayabilecek dorse tiplerini barındırması, karayolu taşımacılık için yoğun talep, bu talebi karşılayabilecek bir arz yaratması fiyat avantajlarına sebep olacaktır. Sefer yoğunluğu bile uluslararası karayolu taşımacılığı fiyatları için çok ciddi bir fiyat avantajına dönüşebilir. 
 
Pek çok yurtdışı lojistik firması karayolu taşımacılığı için teklif usulü çalışabilmektedir. Bu bağlamda göndereceğiniz ürünün standartlarını bilmeniz fiyat teklifi almanız için yeterli olacaktır. Teklif alırken aynı zamanda firmanın sunduğu baremli listelere de göz atabilirsiniz. Çünkü ürün desi, ağırlık ve adedine bağlı olarak parsiyel karayolu taşımacılığı için size ne kadar bir fiyat çıkarılacağı bu listede verilmiştir. 
 
Elbette ki tercihlerinize göre standart gönderim, hızlı gönderim, sigorta, 3.ülkeye gönderim gibi hizmetler dâhilinde fiyatlar yeniden şekillenebilir. Depolama hizmetleri ve gümrükleme gibi faaliyetler dahi fiyatlarda ciddi bir belirteçtir. Lojistik çözümlerde yalnızca tır, dorse ve fiyat ekseninde düşünmekten ziyade hız, sefer yoğunluğu, sigorta ve yurtdışı dağıtım ağı noktasında da düşünmekte fayda vardır. 

Avez-vous trouvé la réponse à la question que vous cherchiez?

Fast Express firması olarak, uluslararası kargo taşımacılığı sırasında müşterilerimizin kargonun güvenliği konusunda endişe duymadan taşınmasını sağlamak için çeşitli önlemler alıyoruz. Bunlar arasında: Kaliteli ambalajlama: Kargonun sağlam ve güvenli bir şekilde taşınması için kaliteli ambalajlama yapılır. Hassas ürünler için özel ambalajlama yöntemleri kullanılır. Takip ve raporlama: Kargonun sürekli olarak takip edilmesi ve taşıma süreci hakkında raporlama yapılmasıyla müşterilerimize güvenli bir taşıma hizmeti sunarız. Kaliteli araç filosu: Fast Express olarak, güvenli bir taşıma hizmeti sunmak için kaliteli araç filosu kullanmaktayız. Tüm araçlarımız periyodik bakımdan geçirilir ve taşımacılık standartlarına uygun şekilde donatılır. Yetkili personel: Taşıma sürecinde yer alan tüm personelimiz, deneyimli ve eğitimli kişilerdir. Kargonuzun güvenliği konusunda titizlikle çalışırlar. Gümrük işlemleri: Fast Express olarak, uluslararası kargo taşımacılığı sırasında gümrük işlemlerini de titizlikle takip ederiz. Bu sayede kargonuzun güvenli bir şekilde gümrük işlemlerini tamamlamasını sağlarız. Tüm bu önlemlerle, müşterilerimize güvenli ve güvenilir bir uluslararası kargo taşımacılığı hizmeti sunmaktayız.
Uluslararası karayolu taşımacılığı ücretleri, taşınacak kargonun ağırlığı, hacmi, taşınacağı mesafe, gümrük vergileri ve diğer ilgili masraflar gibi birçok faktöre göre belirlenir. Fast Express firması olarak, müşterilerimize en uygun fiyatı sunmak için kargonun özelliklerini ve gönderi detaylarını dikkate alıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun fiyatları sunarak karşılıklı güven ve memnuniyet sağlıyoruz.

SERVICE CLIENTSSUPPORT EN DIRECTWHATSAPP