Yurtdışı Hızlı Kargo Ücretleri

25-01-2021 11:49'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 20-12-2022 12:34

Yurtdışı Hızlı Kargo Ücretleri

Kargo kelime anlamı olarak yük ve hamule olarak geçmektedir. Kargo taşımacılığı dünyanı her yerinde kullanılmaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte yurtdışı kargo taşımacılığı artık uluslararası olarak yapılmaktadır. Yurtdışı kargo taşımacılığı ağırlığı, ebadı ve içeriği önemli olmaksızın bütün yüklerin taşınması ve dağıtılması yurtiçi ve yurtdışı kargo firmaları tarafından yapılmaktadır.

Tarih boyunca fark farklı toplumlar dünya’ya hükmetmiştir. Geçmişten günümüze bu toplumlar ulaşım konusunda farklı farklı araçlar kullanmış. Genellikle karayolu kullanılırken denizyolu, havayolu ve demir yolu kullanılmıştır. Günümüzde de aynı şekilde tüm uluslararası yollar ile yurtdışı kargo taşımacılığı yapılmaktadır. Günümüzde artık özel şirketler insanların ve firmaların yüklerini dünyanın bir ucundan diğer ucuna taşımaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte bu firmalar artık çok hızlı, güvenli ve ekonomik fiyatlarla müşterilerine hizmet vermektedir.

Yurtdışı kargo taşımacılığında devam eden Fast Express uluslararası alanda yurtdışı kargo taşımacılığı hizmeti vermektedir. Müşterilerine kaliteli, hızlı, güvenilir ve ekonomik kargo taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetler; Havayolu ihracat servisi, parsiyel karayolu servisi, mikro ihracat servisi, normal kurye servisi, ekonomik kurye servisi, ithalat kurye servisi’dir.

Yurtdışı Kargo Ücretleri 2021

Yurtdışı Kargo Hizmetlerimiz

Havayolu Uçak Kargo Hizmeti; Uluslararası alanda hava yolu ile kargo uçakları ile dünyanın her noktasına uçarak kargolarınızı gönderiyoruz. Uluslararası olarak bedelli ve bedelsiz olarak taşınan yurtdışı kargo paketleriniz IATA kurallarına uygun olarak taşıyoruz. Havayolu ile gönderilen kargolarınızı ister hava limanında isterseniz de alıcınızın adresine kadar teslimatını yapıyoruz.

Parsiyel Karayolu Taşımacılığı; Bu hizmetimizi ile CMR kuralları doğrultusunda parsiyel yükleriniz Avrupa ülkelerine taşınmasını sağlıyoruz. Zaman konusunda herhangi bir sorununuz yoksa bu taşımacılık tam size göre ekonomik fiyatıyla da dikkat çeken hizmetimizden hemen yararlanın.

Mikro İhracat Hizmeti; Dünya’da 220’den fazla ülkeye kargo paketlerinizi taşıyan firmamız mikro ihracat ETGB’li çıkış hizmetimizle, ağırlığı 150 kg, ürün değeri 7500€ altındaki gönderilerin işlemlerini dolaylı temsil yetkisi ile, Gümrük müşavirliği ücreti, konşimento ve ardiye ücreti almaksızın, hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor.

Normal Kurye Hizmeti; Normal kurye servisimiz ile kargo paketlerinizi yurtdışında alıcınızın adresine en hızlı şekilde ulaştırıyoruz.

Ekonomik Kurye Hizmeti; Ekonomik kurye hizmetimiz ile kargo paketleriniz alıcınıza standart gönderim sürelerinde en uygun fiyatlara alıcınızın kapısına kadar teslim edilmektedir.

İthalat Kurye Hizmet; yurtdışından toplanacak paket ve evraklarınız için kurye servisimizi kullanabilirsiniz. Adres ve paket bilgileri vermeniz yeterli olacaktır.

Yurtdışı Kargo Ücretleri 2021

Yurtdışı Kargo Fiyatları

Yurtdışı hızlı kargo ücretleri konusunda sunduğumuz hizmetleri olabildiğince piyasanın altında fiyatlara sunuyoruz. Yurtdışına kargo gönderimi konusunda firmamız sizlere kargo fiyatını düşürmeniz açısından kargonun ağırlığı ve boyutunu minimum seviyelere çekmenizi önermektedir.

Fast express olarak yurtdışı kargo paketlerinizi fiyat verirken desi hacim hesaplamasına göre belirliyoruz. Hacim desi hesaplama için paketin eni – boyu – yüksekliği çarpılır. Çıkan sonuç ile beş bin bölerek hacim yani desi değerini bulmuş olursunuz. Bizlerde bu desi değerine göre yurtdışı kargo gönderisi oluşturarak yurtdışı kargolarınızı gönderiyoruz.

Ayrıca yurtdışı kargonun gideceği ülkeye göre değişen fiyatlar, hızlı ve ekonomik gönderim işlemelerine göre fiyatlar değişebilmektedir.

Firmamız uluslararası alanda güçlü bağlantıları sayesinde kargolarınız en uygun fiyatlara alıcınızın kapısına kadar ulaştırmaktadır.

Yurtdışı Kargo Ücretleri 2021

Yurtdışı Kargo ile Neler Gönderebilirim?

Yurtdışına evrak, doküman, belge, tapu, özel şirket dosyaları, önemli belgeler, teknolojik ürünler, yedek parçalar, plastik, medikal, matbaa, kırtasiye, ilaç, mobilya, ayakkabı, otomasyon, makine ve ekipmanlar, gıda, bozulabilir ürünler, tekstil ürünleri, giyim, gelinlik, abiye, yazlık ve kışlık elbiseler, evrak, doküman ve her türlü kişisel özel eşyalarınız, paketleriniz, imalatını yaptığınız ürünleriniz, paletli, ürünler, beyaz eşyalarınızı gönderiyoruz.

Fast Express olarak Amazon FBA depolarına da kargolarınızın gönderimini yapmaktadır.

Yurtdışı Kargo Ücretleri 2021

Yurtdışına Kargomu Kargo Gönderim Süreci

Türkiye’den yurtdışında bulunan 220’den fazla ülkeye kargolarınızı göndermek için kampanya sayfamıza girerek “online yurtdışı gönderisi” oluşturup kolayca gönderebilirsiniz. Yine web sitemizdeki İletişim sayfamızdan bizlere ulaşarak gönderi oluşturarak gönderebilirsiniz. Bizlere hangi yoldan ulaşırsanız ulaşın firmamız kargolarınızı kapınızdan alarak göndermektedir. Paketleriniz ana merkezimize getirilerek işlemleri yapılır ve çıkış işlemleri yapılarak araçlara yüklenir ve gönderilir.

Yurtdışı Kargo Takip

Yurtdışı kargo takibi konusunda firmamız kargolarınızı alıcınıza sorunsuz, hasarsız, eksiksiz olarak göndermek için 7/24 takibini yapmaktadır. İmalatını yaptığınız ürünler, kargo paketleriniz, özel eşyalarınız gibi paketler için sizlere kargo takip numarası veriyoruz. Yurtdışı kargo takip numarası ile kargolarınızı web sitemizde bulunan “gönderi sorgula” butonuna basarak kargo hareketlerinizi görebilirsiniz.

Yurtdışı Kargo Ücretleri 2021

Yurtdışı Karşı Ödemeli Kargo

Yurtdışı karşı ödemeli kargo gönderiminde kargo ücreti alıcınız tarafından tahsil edilmektedir. Kargonuz alıcınıza gönderildiğinde alıcınız ödemeyi kredi kartı, eft, fast yada nakit olarak ödedikten sonra kargonuz alıcıya teslime edilmektedir.

Yurtdışı Kargo Gönderim Süresi

Gelişen teknoloji ile havayolu kullanılarak artık çok kısa sürelerde gönderim yapabiliyoruz.  Yurtdışı kargolarınız için firmamız Avrupa ülkelerine havayolunu kullanarak 1 günde gönderirken Amerika, Asya, Afrika ülkelerine ise 2-3 gün sürebilmektedir. Ayrıca kargo paketinin gideceği ülkeye göre de gönderim süresi değişebilir.

Yurtdışı Kargo Ücretleri 2021

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel kargo hizmetleri sunmaktadır. Yurtdışı kargo ücret ve gönderim için detaylı bilgi almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Avez-vous trouvé la réponse à la question que vous cherchiez?

Tüm gönderileriniz Fast Express kargo tarafından özenle hazırlanır, depolarımızda korunur, paketlenir. En hızlı şekilde evrak işlemleri aşamasından geçirilir. En güvenli şekilde de alıcısına ulaştırılır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışına ihracat yapmak istiyorsunuz ama bunun için Gümrükçüyle anlaşmak ve beyanname açtırmak istemiyorsanız ETGB / Mikro İhracat kapsamında neredeyse hiç uğraşmadan gönderim sağlayabilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICE CLIENTSSUPPORT EN DIRECTWHATSAPP