İrana Kargo ile Paket Göndermek

08-07-2021 11:02'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 01-07-2022 09:19

İrana Kargo ile Paket Göndermek

Türkiye’den ve dünyanın her hangi bir yerinden İran'a paket, koli ve kutuları iletmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Fast express ile rahatlayın ve hızlı ve sorunsuz bir gönderi deneyiminin keyfini çıkarın; sektör lideri uzmanlığımız ve eşsiz hizmetimiz her zaman hizmetinizdeyiz. Yurtdışına İrana kargo gönderirken güvenebileceğiniz bir uluslararası kargo firmasına her zaman ihtiyacınız vardır. Her ülke için kısıtlamalar, gümrük ücretleri ve teslimat seçenekleri konusunda size rehberlik ederek süreci kolaylaştırmaya yardımcı oluyoruz.

Türkiye İran Kargo Hizmeti

Türkiye'den Tahran, İran'a Hava Kargo hizmeti ile Tahran'a ticari kargo, mal ve fazla bagaj göndermek için ideal olan kargo, hava kargo taşımacılığı hizmetleri sunuyoruz. Türkiye’den ve İran’dan Tahran'a günlük kargo toplama ve nakliye hizmetleri, İran'a hava taşımacılığı hizmetleri sunuyoruz. Kargo veya navlun göndermek için iyi kurulmuş durumdayız. Paket ve belgeler için kapıdan kapıya acil kurye hizmetleri sağladık, acil paketinizi veya Tahran'a belge teslimatınızı elden teslim etmek için bir uçak kuryesine ihtiyacınız varsa, lütfen firmamız ile iletişime geçiniz. Tahran havaalanına ihracat hava kargo nakliye hizmetleri sunan deneyimli bir uluslararası nakliye şirketiyiz. Tahran'a hava nakliye hizmetlerimiz Türkiye’den İran'a hava taşımacılığı nakliye şirketi için iyi en iyi hizmetleri sunmaktayız. Sadece ticari kargo göndermiyoruz, aynı zamanda bireysel kargolarınız, özel eşyalarınız gibi yasak olmayan tüm malların gönderimini sağlıyoruz.

İran’a Hangi Ürünler Gönderilebilir?

İran ABD ambargosu nedeniyle bir çok ürün de ithalatı ve ihracatı yasakladı. Temel ihtiyaçlar haricinde bazı ürünlere izin verilmiştir. İthalat ve ihracat ürünleriniz, gıda ürünleri, fuar gereçleri ve fuar ekipmanları, sanayi malzemeleri, evraklar, matbu ürünler, şirket ve ofis evrakları, mobilya, ev tekstili, ofis eşyaları,  giysi elbise ve tekstil ürünleri, kozmetik ürünler, aksesuar parçaları, bijuteri ürünleri, aksesuar, kitap dergi ve defterler, ev aletleri, araba parçaları, plastik ürünler, bebek ürünleri, elektronik ürünler, belge, evrak, dökümanlar, mumlar, numuneler, bilgisayar, duvar kağıtları ve jaluzi ürünler, cam metal kaplar, bilgisayar ürünleri ve fotokopi kağıtları, inşaat dekorasyon ve yapı malzemeleri, tıbbi cihazlar ekipmanlar ve malzemeleri, koli, paket, çuval, sandık vb. taşıma standartlarına uygun olan tüm gönderiler İran’a kargo ile gönderilebilir.

İran Kargo Gönderilerinde Sorun Çıkar mı?

Yurtdışı kargo gönderileri için taşıma yapılacak olan firma dan paketin hangi destinasyonlar üzerinden nasıl taşınacağı konusunda bilgi sorulmalıdır. Çok fazla aktarma geçirecek olan paketler fazla yükleme ve boşaltma yapılacağı için indirme ve yükleme işlemlerinde hasar görme olasılıkları da o derece fazla olacaktır. Tüm bu olumsuzlukları yaşamak istemeyen firmalar ve şahıslar için firmamız sorunsuz bir gönderim deneyimi sunmaktadır.

İran Kargo Fiyatları

Yurtdışı kargo gönderileri hesaplama yapılırken, hacim veya ağırlık bilgisinden hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en, boy, yükseklik cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur aynı paket için kendi kg ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili ağırlık üzerinden yapılır.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile İran’a döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmet sunmaktayız.

Avez-vous trouvé la réponse à la question que vous cherchiez?

Yurtdışı kargo ve ya paketiniz var ise bize internet sitemizden telefon veya mail ile ulaşabilirsiniz. Sizinle iletişime geçecek olan müşteri temsilcimize; göndereceğiniz kargonun teslimatının yapılacağı adresini ve adres detayları paylaşmanız durumunda aynı gün paketiniz sizden teslim alınıp toplama /dağıtım merkezinde toplanır ve sevkiyatı başlatılır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Dünya ülkesinden toplatılması istenen ürünler için Türkiye ye transfer süresi Almanya çıkış sonrası ekspres taşımalarda 2 iş günüdür. Karayolu olarak beyannameli aktarımlar ise 5 iş günüdür. Getirtilmek istenen malzemeler için Türkiye gümrüğüne girip, gümrük işleminden sonra adrese dağıtıma çıkarılabilir. Numune olarak nitelendirilen malzemeler için gümrük merci tarafından verilen karar doğrultusunda malzeme gümrük işlemine tabi tutulur veya serbest bırakılıp alıcıya teslimiz sağlanır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICE CLIENTSSUPPORT EN DIRECTWHATSAPP