İran Havayolu Uçak Kargo

07-09-2020 18:19'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 30-06-2022 12:01

İran Havayolu Uçak Kargo

İran Havayolu Uçak Kargo

Havayolu taşımacılık bir malın, ürünün veya her hangi bir eşyanın hava araçları ile uçaklarla A ülkesinden B ülkesine taşımak için kullanılan yoldur. Genellikle hızlı ve güvenli olması nedeniyle tercih edilen hava yolu günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte çok daha yaygın hale gelmeye başladı. Hava yolu ile taşınan mallar genellikle değeri yüksek olan mallardır. Uluslararası alan yapılan ticaretin güvenli olması sebebiyle hava yolu tercih edilmektedir.

Türkiye’den dünyanın her noktasına yapılan ithalat, ihracat ve kargo taşımacılığı güvenli olması sebebiyle hava yolu ile yapılmaktadır. Türkiye’ye kara sınırı olan ülkelere dahi güvenli olduğu için havayolu tercih edilmektedir. Türkiye’ye kara sınırı çok fazla olan İran’a dahi genellikle hava yolu kullanılmaktadır. İran Türkiye’ye 560 km kara sınırı bulunan tarihi 4000’li yıllara dayanmaktadır. Türkiye ve İran ticareti her yıl artmaktadır.

İran Havayolu Uçak Kargo

İran Acil Yurtdışı Kargo

Türkiye’de İran’da bulunan firmalar, aracılar ve şahıslar her yıl milyonlarca dolar ticaret yapmaktadır. Yapılan bu ticaret hızlı ve güvenli olması için hava yolu tercih edilmektedir. İrana acil kargo göndermek isteyen firma şahıslar Fast Express hava yolu kargo taşımacılığını tercih ederek kargolarını en hızlı ve güvenli şekilde gönderebilirler. İrana yapılacak yurtdışı kargo transferleri firmamız bünyesindeki uzman ekipler tarafından gerçekleştirilmektedir.

İran Uçak Kargo Takip

İrana uçakla gönderilen kargolarınız takipli olarak gönderilmektedir. Sizlere verdiğimiz kargo takip numarası ile iran kargolarınızı takip edebilirsiniz. www.fast-express.com üzerinden bizlere ulaşarak kargolarınızı kolaylıkla takip edebilirsiniz. İran da bulunan tüm hava alanlarına kargolarınızı gönderiyoruz. Benzersiz bir kargo deneyimi sunan firmamız uçak kargo hizmeti ile kargolarınızın takibini teslimat yapılana kadar yapmaktadır.

İran Havayolu Uçak Kargo

Fast Express İranda bulunan Abbas, Abad, Afsariye, Amaniye, Amir Abad, Aryashahr, Bagh Feiz, Baharestan, Dereke, Darband, Dardasht, Dar Abad, Darrous, Dehkadeh Olampik, Ekhtiyariyeh, Ekbatan, Elahiyeh, Evin, Farmanieh, Fereshteh, Gheitariye, Gholhak, Gisha, Gomrok, Hasan Abad, Jamaran, Jannat Abad, Javadiyeh, Jomhuri, Jordan, Lavizan, Mehran, Narmak, Navab, Nazi Abad, Niavaran, Park-e Shahr, Pasdaran, Piroozi, Punak, Ray, Sa'adat Abad, Sadeghiyeh, Seyed Khandan, Sohrevardi, Shahrara, Shahr-e ziba, Shahrak-e Gharb, Shemiran, Tajrish, Tehranno, Tehranpars, Tehransar, Vanak, Velenjak, Yaft Abad, Yusef Abad, Zafaraniye havaalanlarına taşımacılık hizmeti vermektedir.  İran da bulunan tüm hava alanlarına kargo taşımacılığı hizmeti veren firmamız piyasada kargoları uçak kargo ile gönderen ender firmalardan biridir.

İran Kargo Fiyatları

İrana yurtdışı kargo taşımacılık hizmeti veren firmamız fiyat konusunda şahıslara ve firmalara en uygun fiyatları sunuyoruz. Zor süreçlerden geçen firmalar ve şahıslar kargo gönderiminde çok yüksek paralar ödenektedir. Fast Express; Yurtdışı Kargo, Uluslararası döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel hizmetler sunuyoruz.

İran Havayolu Uçak Kargo

Avez-vous trouvé la réponse à la question que vous cherchiez?

Yapmış olduğumuz gönderiler Türkiye’ ye 1 iş gününde giriş yapmaktadır. Bu gönderilerinizi sistemimiz üzerinden 7/24 takip edebilmektesiniz. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/
İran ülkesinden toplatılması istenen ürünler için Türkiye ye transfer süresi Almanya çıkış sonrası ekspres taşımalarda 2 iş günüdür. Karayolu olarak beyannameli aktarımlar ise 5 iş günüdür. Getirtilmek istenen malzemeler için Türkiye gümrüğüne girip, gümrük işleminden sonra adrese dağıtıma çıkarılabilir. Numune olarak nitelendirilen malzemeler için gümrük merci tarafından verilen karar doğrultusunda malzeme gümrük işlemine tabi tutulur veya serbest bırakılıp alıcıya teslimiz sağlanır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICE CLIENTSSUPPORT EN DIRECTWHATSAPP