İnternetten Yurtdışına İlaç Gönderimi

25-08-2020 11:42'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 15-04-2023 13:34

İnternetten Yurtdışına İlaç Gönderimi

İnternetten Yurtdışına İlaç Gönderimi

Hastalıkların teşhis ve tedavisinde kullanılan ilaçlar hasta için kullanılan önemli bir sağlık hizmetidir. Türkiye’den ve dünyadan hangi ilaç olursa olsun mutlaka anında temin edilmelidir. İnsan ve hayvanların sağlığı için mutlaka ilaçların gerekli yerlerde hızlıca getirtilmesi ve gönderilmesi gerekmektedir. İlaçların hastalara ulaştırılması konusunda son yıllarda çok daha fazla çaba sarf edilmektedir.

İlaçlar genellikle hastanelerde doktorlar tarafından hastalara verilmekte ve yazılmaktadır. Bu yazılan ilaçlar genellikle eczaneler tarafından yazılmaktadır. Eczanelere gelen ilaçlar dünyanın farklı noktalarından ülkemize giriş yapılmaktadır. İlaç üreten firmalar dünya üzerindeki ilaç ihtiyacı olan ülkelere göndermektedir. Ülkemizde de ilaç üretici firmalar dünyanın her yerine ilaç göndermektedir. Ayrıca ilaçlar bireysel olarak yurtdışından getirilip gönderilebilir. Bu noktada devreye yurtdışı kargo firmaları girmektedir.

İnternetten Yurtdışına İlaç Gönderimi

Yurtdışı Kargo ile İlaç Gönderen Firmalar

Fast express uluslararası alanda ve Türkiye de verdiği yurtdışı kargo ve kargo takip hizmetleri ile binlerce ürünü transfer etmektedir. Bu sektörlerden biri de ilaç sektörüdür. İlaç üretici firmaların imalatı yapılan ürünlerini dış pazara gönderilebilmesi için hizmet veriyoruz. Tıbbı ilaç sektöründeki eksiklikleri tamamlayıcı şekilde hayatına geçiren firmamız gerekli belgeler ışığında ilaç gönderimi yapmaktadır.

Yurtdışına İlaç Yollamak için Gerekli Belgeler

İlaca ait prospektüs, ilaca ait reçete, sağlık raporları, sosyal sağlık bilgileri, ilaç kullanma nedenleri gibi bilgiler temin edildikten sonra yurtdışına istediğiniz ilacı gönderebilirsiniz.

Ancak tüm belgeler temin edildikten sonra da ilaçlar gümrükten geri dönebilmektedir. Firmamız yine de gümrükte ilaçlarınızı geçirmek için tüm imkanlarını kullanmaktadır.

İnternetten Yurtdışına İlaç Gönderimi

Yurtdışına Hangi İlaçları Gönderebilirim?

Kanser ilaçları, baş ağrısı ilaçları, depresyon ilaçları, sindirim sistemi ilaçları, mide ilaçları, ölümcül hastalıklara karşı ilaçlar, tablet ilaçlar, kapsül ilcalar, kremler, şuruplar, ağrı kesiciler, damla, spreyler gibi benzeri tüm ilaç çeşitleri yurtdışına ve ülkemize kargo yolu ile taşıyoruz. İlaç taşıma konusunda büyük bir titizlikle çalışan firmamız sizler en uygun fiyatları sunmaktadır.

Yurtdışına İlaç Gönderim Fiyatları

İlaçlarınızın sayısı, boyu, ağırlığı ne olursa olsun yurtdışında istediğiniz adrese en uygun fiyatlarla taşıyoruz. Desi değerine göre belirlediğimiz fiyatlar piyasanın en uygun fiyatlarıdır.

İnternetten Yurtdışına İlaç Gönderimi

Fast Express; Yurtdışına Kargo ile ilaç taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize, firmalara profesyonel ve hijyenik ilaç gönderimleri hizmeti veriyoruz.

Avez-vous trouvé la réponse à la question que vous cherchiez?

Yurtdışı kargonun karşı ülkenin gümrük mevzuatına uygun olması gereklidir. Ülke sınırları içerisine göndereceğiniz gönderinin, yurtdışındaki ülkeden toplandıktan sonra bulunduğu ülkenin yasaları ve gümrük mevzuatı doğrultusunda güvenlik ve gümrük kontrolleri sağlanıp gönderimi gerçekleştirilir. Kendi ülkenize yurtdışından gelen kargolarınız, öncelikle ülkenize giriş yaptığı havalimanında gümrük ve güvenlik kontrolünden geçmektedir. Kargonuz evrak, belge, doküman kapsamında soru yok ve gönderim standartlarına uygun ise genellikle gümrükte sorun yaşanmadan teslim edilmek üzere dağıtıma çıkmaktadır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışına yapılan gönderiler içerisinde kırılacak olan eşyalar bireylerin tedirgin yaklaştıkları bir durumdur. Fast Express olarak eşyaların paketlemesinde kullandığımız materyaller ürünlerinizin hasar görmeden teslim edilmesini sağlamaktadır. Bu gönderilerde sizden ekstra bedel istenmemektedir. Sizler için ürünlerin paketlenmesini ücretsiz olarak firmamız sağlamaktadır. Bu bazda yurtdışına kırılacak eşyalarınızda Fast Express firması olarak ucuza ve güvenilir taşıma sağlamaktayız. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICE CLIENTSSUPPORT EN DIRECTWHATSAPP