Güvenli Online Yurtdışı Kargo Gönderimi

03-09-2020 09:47'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 30-06-2022 15:31

Güvenli Online Yurtdışı Kargo Gönderimi

Güvenli Online Yurtdışı Kargo Gönderimi

Güvenli kargo teslimatı kişi ve kurumlar için son yıllarda gelişen teknoloji ile birlikte ticaretin yaygınlaşması ile birlikte artmaya başladı. Özellikle dünyada insanların artan tüketim çılgınlığı ile birlikte bu durum tavan yapmaktadır. Pandemi ile birlikte kişi ve kurumlar artık yurtdışı kargo, gönderilerini artın online sistemler üzerinden yapmaktadırlar. Oluşturulan online sistemler üzerinden insanlar ve kurumlar yurtdışı kargo gönderisi oluşturarak uluslararası alanda bulunan 220’den fazla ülkeye kargo gönderimi yapmaktadırlar.

Kişiler ve kurumlar için yurtdışına online güvenli kargo gönderimi yapmak büyük bir önem arz ettiği için güvenilir firmalar ile çalışmak çok önemlidir. Fast Express güvenilir kargo teslimatı, kargo takibi ve diğer tüm konularda müşterilerine en iyi yurtdışı kargo hizmetlerini sunmaktadır. Türkiye de bu işi yapan ender ve kaliteli firma olan Fast express kurduğu online sistemler ile online olarak yurtdışı kargı gönderisi oluşturabilirsiniz. Kişi veya kurumlar kurduğumuz online sistemler üzerinden kargolarınızı 7/24 kullanarak online güvenli kargo gönderileri oluşturabilirsiniz. www.fast-express.com web sitemize girip kargolarınızı online sistemimiz üzerinden gönderebilirsiniz.

Güvenli Online Yurtdışı Kargo Gönderimi

Online Kargo ile Yurtdışı Kargom Nasıl Gider?

Kişi yada kurumlar için online kargolarınız oluşturduktan sonra firmamız kargolarınızı kapınızdan gelip almaktadır. Alınan kargolarınız merkezimizde gerekli işlemleri başlatılarak en kısa, en güvenilir şekilde gönderi işlemlerini başlatıyoruz. Online yurtdışı kargo gönderileriniz gideceği araçlara yüklenerek yurtdışına gönderilmek üzere araçlarımıza yüklenmektedir. Havayolu, karayolu yada denizyolu farketmeksizin her yolla kargolarınız güvenli araçlarımız ile gönderiyoruz. Yurtdışında 220’den fazla ülkeye gönderilen kargolarınız gideceği ülkenin gümrüğünden geçtikten sonra ülkeye giriş yapar. Yurtdışı güvenli ve online kargolarınızı ister gümrüklerden gidip alabilirsiniz. İsterseniz de alıcınızın kapısına kadar ulaştırmaktayız.

Güvenli Online Yurtdışı Kargo Gönderilerimi Nasıl Takip Edebilirim?

Güvenli ve online kargolarınızı oluşturduktan sonra sizlere kargo takip numarası veriyoruz. Kargolarınızı bu kargo takip numarası ile her hareketini kolaylıkla takip edebilirsiniz. Web sitemizin ana sayfa kısmında “Gönderi sorgula” kutucuğuna sizlere verdiğimiz kargo takip numarasını yazarak kargonuzun çıkıp çıkmadığını, nerede olduğunu, ne zaman teslim edileceğini ve kime ne zaman teslim edildiğini her hareketini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Güvenli Online Yurtdışı Kargo Gönderimi

Online Güvenli Kargo ile Yurtdışına Neler Gönderebilirim?

Fast Express online kargo gönderisi ile yurtdışına sayısız ürün kategorisinde binlerce ürünü gönderebilirsiniz. Tekstil ürünlerinden teknoloji ürünlerine, gıda ürünlerinden plastik sanayine üretim yapılan binlerce ürünü gönderiyoruz. Tıbbi ilaç, maske ve medikal cihazlarda istediğiniz kişi yada kurumlara gönderiyoruz. Bir çok kalemde ürün gönderimi yapan firmamız aynı zamanda yurtdışına evrak, dosya, belge gibi her türlü önemli, gizli tüm kişisel ve firma dökümanlarınızı gönderebilirsiniz. Ayrıca firma olarak her türlü kişisel eşyalarınız olmak üzere hediyelik eşyalarınızı gönderiyoruz.  

Online Güvenli Yurtdışı Kargo Fiyatları

Fast Express sunduğu yurtdışı kargo hizmetlerini piyasa koşullarını değerlendirerek sizlere en uygun ve esnek fiyatlarımızı sunuyoruz. Kişi yada kurumlar için hiç farketmeden müşteri ayrımı yapmayan firmamız dünyada yaşanan krizler, fiyat artışları ve pandemiye rağmen piyasanın en uygun fiyatlarını sunmaktadır. Yurtdışı kargonuzun ağırlığı ve boyutu ne olursa olsun hiç farketmez yurtdışında onlar ülkeye en ekonomik fiyatlarla kargolarınızı gönderiyoruz.

Güvenli Online Yurtdışı Kargo Gönderimi

En Güvenli Yurtdışı Kargo Şirketi

Fast Express uluslararası alanda yıllardır sunduğu kargo hizmetleri konusunda tecrübe kazanmıştır. Yaptığı her işte başarı oranı %100 olan firmamız ekibi profesyonel ekipten oluşmaktadır. Sadece para odaklı çalışmayan firmamız işlerinizi aynı zamanda çözüme ulaştırır. Benzersiz bir kargo deneyimi sunan firmamız yurtdışı kargo ve kurye konusunda her türlü çözümü sunarak sizlere hızlı, güvenli ve ekonomik fiyatlarla hizmet veriyoruz.

Fiyat ve diğer tüm kargo hizmetleri konularında siz değerli müşterilerimize yardımcı olabilmemiz için (232) 425 1205 numaralı telefonu arayarak, yada www.fast-express.com web sitemize girip canlı destek'ten bizlere ulaşıp daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Fast Express; Yurtdışı Kargo, Uluslararası döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterileri ayrımı yapmadan online ve güvenli yurtdışı kargo hizmetlerinde profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Avez-vous trouvé la réponse à la question que vous cherchiez?

Fast Express olarak uluslararası kargolarınızda en uygun fiyatlandırmaları sağlamak için ekibimiz yoğun olarak çalışmaktadır. Tüm Türkiye’den bulunmuş olduğunuz adresten yurtdışında bulunan adrese teslimatlarınızı en ekonomik ve en hızlı şekilde yapabilmek için Uluslar arası kargo firmaları ile anlaşmalar sağlamakta ve hizmet ağımızı genişletebilmek için yeni çözümler aramaktayız. Kargonuz FAST EXPRESS ile emin ellerde. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı kargolarınız için Kargonuzun ebat ve ağırlıklarının hesaplanması gerekmektedir. Ebatları en, boy ve yükseklik birbiri ile cm olarak çarpılıp 5000 e bölünür ve ağırlıklar tartıldıktan sonra hangisi büyük ise bu rakam fiyatlandırma için baz alınır. Kargonun gidecek olduğu ülkenin posta kodunun doğru şekilde kontrol edilmesi gerekmektedir. Uzak bölge olan teslimat noktalarında ekstra dağıtım şarjları uygulanacak olup bu şarjlar hakkında bilgi talep edilmelidir. Kargo anlaşmalı acenteye gönderici tarafından teslim edilecek ise acente bilgiler alınmalı bu konuda indirim söz konusu ise talep edilmelidir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICE CLIENTSSUPPORT EN DIRECTWHATSAPP