Yurtdışına Kargo Gönderen En İyi Firmalar

09-09-2020 13:20'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 01-07-2022 16:47

Yurtdışına Kargo Gönderen En İyi Firmalar

Yurtdışına Kargo Gönderen En İyi Firmalar

Yurtdışına kargo gönderimi teknolojinin gelişmesi ile birlikte hem çok arttı hem de çok kısa sürelerde gönderim sağlanabilmektedir. Dünyada 220’den fazla her ülkede onlarca kargo firması bulunmaktadır. Yurtdışı kargo firmaları ticaretin ve e-ticaretin gelişmesi ile birlikte yurtdışına paket, malzeme, ürün, evrak, doküman, eşya, özel eşya, hediyelik eşya ve kişisel eşyaları göndermektedir.

Yurtdışı kargo konusunda Türkiye’de onlarca firma bulunmaktadır. Bu firmalar dünyanın her noktasına ve her adresine kargo göndermektedir. Türkiye’de bulunan en iyi kargo firmaları müşterilerine en kaliteli ve uygun fiyatlı kargo gönderim hizmetleri sunmaktadır. Yurtdışı kargo konusunda Türkiye’de en iyi ve en kaliteli firmalar dan biride Fast Express’dir. Uluslararası alanda yurtdışı kargo hizmeti veren firmamız müşterilerine yurtdışı kargo hizmetleri konusunda profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Yurtdışına Kargo Gönderen En İyi Firmalar

Yurtdışı Kargo Hizmetlerimiz

Yurtdışı kargo konusunda müşterilerine en iyi hizmetleri sunan firmamız bu alanda bir çok hizmeti ile adında söz ettirmektedir. Yurtdışı kargo konusunda Hava yolu kargo, mikro ihracat, parsiyel karayolu hizmeti sunmaktayız. Kurye alanında ise normal kurye, ekonomik kurye ve ithalat kurye servislerimiz ile müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Yurtdışı Uçak Kargo

Firmamız yurtdışına genellikle hava yolu ihracat servisini kullanmaktadır. Hava yolu hem güvenli hem de hızlı bir gönderim hizmetidir. Yurtdışı kargolarınız sınırların ötesinde 220’den fazla ülkeye gönderilmektedir. Avrupa’ya 1-2 günde hava yolu ile gönderilen kargolarınız diğer kıtalara 2-3 günde gönderilmektedir. Yurtdışına acil kargolarınız için hava yolu ihracat servisimizi tercih edebilirsiniz.

Yurtdışı hava yolu kargolarınız firmamızın kullandığı hava yolu kargo hizmeti ile gönderildiğinde takipli olarak gönderilmektedir. Kargolarınızı 7/24 takip edebileceğiniz kargo takip sistemimiz sorunsuz şekilde çalışmaktadır. Kargo takip numaranız ile akıllı telefonunuz ve bilgisayarınızdan www.fast-express.com web sitemize girerek “gönderi sorgula” kutucuğuna kargo takip numaranızı yazarak kargolarınızı takip edebilirsiniz.

Yurtdışına Kargo Gönderen En İyi Firmalar

Yurtdışı Tahsilatlı Kargo Gönderimi

Yurtdışı kargo gönderimlerinde kargolarınız tahsilatlı yani karşı ödemeli olarak gönderilmektedir. Kargo gönderim ücretlerinizi ve kargo bedelinin ücretini göndereceğini kişiden dahi tahsilatını yapıyoruz. Ödemeler kredi kartı, eft yada nakit olarak yapabilirsiniz. Özel kuryelerimiz kargonuzu alıcısına ulaştırdığında ücreti tahsil etmektedir.

Yurtdışı Kargo Fiyatları

Yurtdışı kargo gönderimlerinizde sizlere en uygun fiyatları sunuyoruz. Benzersiz kargo deneyimi sunan firmamız alanında en iyi hizmetleri en uygun fiyatlara sunmaktadır. Uçak kargo, parsiyel karayolu taşımacılığı ve mikro ihracat servislerimiz den en uygun fiyatlar da yararlanmak için 0215 414 4410 veya 0232 425 1205 numaralı telefonlardan bizlere ulaşıp en uygun fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Fast Express; Yurtdışı Kargo, Uluslararası döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Yurtdışına Kargo Gönderen En İyi Firmalar

Avez-vous trouvé la réponse à la question que vous cherchiez?

Kargo ücretinizi ödedikten sonra size ileteceğimiz evraklar ile birlikte anlaşmalı olduğumuz şubelere bırakabilmektesiniz. Adres ve iletişim bilgilerini tarafınıza iletmekteyiz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
ETGB’ li gönderilerde mal bedeli sınırı 15.000 € olarak belirlenmiştir. Beyannameli gönderilerde mal bedeli sınırı yoktur. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICE CLIENTSSUPPORT EN DIRECTWHATSAPP